escort alanya

Rüyada “ Savaşmak ” Görmek

Savaşmak
Rüyada savaşmak, kişi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin ailesinin geçimini sağlamak için her daim azimle çalışmasına işaret eder.

Rüyada savaşmak, kişi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin ailesinin geçimini sağlamak için her daim azimle çalışmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçimlerini helal yollardan geceli gündüzlü çalışarak elde etmelerine delalet eder. Rüyada savaşmak, kişinin geçimi için her türlü zorluk ve sıkıntıları yaşamasına fakat yüzünün güleceği günlerin yakın olmasına yorulur. Görülen bu rüya kişinin emeklerinin karşılığını almaya, kazancında bolluk ve bereketin olmasına tabir edilmiştir. Rüyada savaşmak, helal kazanca, işlerin açılmasına hayırlı kazançlara, gönül ferahlmasına rivayet edilmiştir. Aynı zaman da bu rüyayı görenlerin Allah’ın izni ile durumunun düzeleceğine elinin rahatlamasına yorumlanmıştır. Rüyada savaşmak, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Savaşmak Ne Demek

Rüyada savaşmak, kişinin helal yollardan kazancını sağlamak için etini dişine takacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ailelerinin geçimleri için her daim gayret içersinde olmasına, mücadele vermesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kazancının giderek artacağına, şansının yaver gitmesine, maddi imkanlarının artmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ailesi ile huzur ve mutlu bir yaşam sürmesine yorulur.

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüyada savaştığını görmek, kişinin daha iyi ve güzel bir gelecek için uğraş vermesine, daha iyi bir yaşam için emek verdiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin mücadeleci bir yapıları olmalarına, hayatın güzellikleri için çok çalışıp isteklerine ulaşmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin faydalı işler içersinde olup güzel ve uzun bir ömür geçirmelerine yorulur.

Rüyada Kılıçla Savaşmak

Rüyada kılıçla savaşmak, rüya sahibinin iş yaşamı ile alakalı olup, güç sahibi olmasına, rakiplerine fark atmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamda sözü geçen biri olmasına, mesleğinin sayılı kişilerinden olmasına delalet eder. Aynı zamanda hakkıyla alınan şan ve şerefe yorulur.

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek, kişi için üzücü olayların yaşanmasına, aile düzenin de sıkıntılar yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin art niyetli insanlar yüzünden ailevi sorunlar yaşayacaklarına, ailede yaşanan sorunların kişinin iş yaşamınıda olumsuz etkilemesine yorulur.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, kişinin güç ve kudret sahibi olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin düşmanlarına karşı mutlak bir zafer kazanmasına, itibar ve mevkinin artmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.