Rüyada “ Savcı ” Görmek

Savcı
Rüyada savcı görmek neye delalet eder. Rüyada savcı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada savcı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek, kişinin sorunlarından kurtularak hayatına yön vermesi şeklinde ifade edilir. Rüyanızda savcı görmek devlet dairesiyle ilgili sorununuzun çözüleceğine, hakkınız da kötülük yapmaya çalışan kimselerin amaçlarına ulaşamayacaklarına işaret eder. Rüyada savcı görmek aynı zaman da  rüya sahibine akıl veren, işlerinin kolaylaşmasını sağlayan, öfkesi konusunda kendini telkin eden bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi sayesinde, rüya sahibinin hayatı olabildiğince sakin ve düzgün geçecektir çünkü sinirini frenlemesini sağlayan biri var demektir.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olduğunu görmek, rüya sahibinin çoğu kez üçüncü bir kimse ve üçüncü bir göz olarak olaylara dışarıdan yaklaşıp, insanlara nerede hatalı olduğunu söylediği şeklinde yorumlanır. Rüyada savcı olduğunu görmek aynı zaman da küsleri barıştırmaya, hane içine ikilik sokmaya çalışan kimseleri uzaklaştırmaya kimselere işaret eder. Kişinin iyi niyetlerine, anlamadan dinlemeden kimseyi yargılamadığına, kimse hakkında kötü düşünmediğine ve kötü laf etmediğine tabir edilir.

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek, rüya sahibinin iş hayatında uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığı, her şeyi herkesi bir kenara bırakarak sadece o işe kendini adadığı, çalışmaları sonucu yaptığı işlerin meyvesini topladığı rüya tabiridir. Rüyada başsavcı görmek başka bir değişle  rüya sahibinin bazı işlerinin kendi menfaatine noktalanacağına ve kişinin bundan nemalanıp, fayda elde edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kâğıt üzerindeki ve devlet kapısındaki resmi işlerini temsil eder.

Rüyada Savcıyla Konuşmak

Rüyada savcıyla konuşmak, rüya sahibini anlayan dertlerine ortak olan, kendisine arkadaştan öte kardeş gibi görülen yardımsever bir kişiye işaret eder. Aynı zaman da rüyayı gören kişinin bir iş konusun da yardıma ihtiyacı olacağına bunun için de bir bilene danışma gereksinimi duyacağına tabir edilir. Rüyada devlet büyüğüyle ya da yüksek makam da biri veya birileriyle konuşmak, yaşamış olduğunuz maddi ve manevi zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak, size her konuda yardım etmekten zevk duyacak zengin kıymet bilir bir kişiye işaret eder.

Rüyada Savcı İle Evlenmek

Rüyada savcı ile evlenmek, rüya sahibinin iyimserliği sayesinde toplum tarafından ve iş arkadaşları tarafından örnek kişi gösterilip herkes tarafından sevildiğine, kazandığı parayı sadece kendi çıkarları doğrultusunda harcamayıp ihtiyaç sahibi kişilere yardım ettiğine, iyimser, mutlu kişilerdir. Başka bir değişle rüyada savcı ile evlenmek sıkıntıyla gözlediği temiz kazanca, uzun süren çabaların sonunda umduğu zafere, zamanla kavuştuğu kazanca, zorlukları aşarak düşlediği servete, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği şöhrete, sıkıntıları aşarak düşlediği güce işaret ettiği söylenir

Rüyada Hakim Görmek

Rüyada hakim görmek, rüya sahibinin gerek iş hayatın da olsun gerek se özel hayatında her zaman her konuda yardım eden yanında duran kişilerin olduğuna, iş hayatında zengin bir kimseden büyük destek göreceğine, yakın zaman da  başını büyük dertten kurtaracak bir kimsenin olacağına yorumlanır. Rüyada hakim görmek aynı zaman da vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, takım elbiseli ve kravatlı bir kimse olacak, işinde çok sağlam bir yer edinecek, adı herkes tarafından duyulacak demektir.

Rüyada Hakim Olduğunu Görmek

Rüyada hakim olduğunu görmek, rüya sahibin günah yapmaya korkan yaptığı her işte ince eleyip sık dokuyan kişi olduğuna, haklıyla haksızı ayırt edebilen kişiye işarettir. Rüya sahibi, adaletli olması dolayısıyla yanlışı yapan babası bile olsa onu kayılmayacak demektir. Rüyada hakim olduğunu görmek, hayırlı evlada, rahatlığa, sevince, paranın hayırlı olmasına, sözünü yerine getireceğine, kazançlı yarınlara, eşiyle sohbete, dünyalığa gelecek fazlalığa, beklentilerin gerçekleşeceğine, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, hatır sayılır güce ulaşmaya yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.