Rüyada “ Seccade ” Görmek

Seccade
Rüyada seccade görmek neye delalet eder. Rüyada seccade görmek İslami anlamı nedir? Rüyada seccade diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Seccade Görmek

Rüyada seccade görmek; hayırlı ameller ve hayırlı kişiler ile tanışacağınıza yorumlanır.Rüyada erkeğin seccade görmesi huyu ve yüzü güzel bir hanım ile izdivaç yapacağını kuracağı ve hanesinde bir ömür huzur ve muhabbet olacağına tabir edilir. Rüyada bayanın seccade görmesi hayırlı işlere vesile olup mevlanın gönül kapısını aralayacağına işaret eder. Rüyada görülen seccade aynı zaman da esenlik ve huzur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.

İslami Rüya Alimlerine Göre Seccade Görmek; rüyada seccade üzerinde  ibadet ettiğini görmek doğru yolda ve Allah’ın rahmeti ve bereketi ile yaşadığınızı istikametin izin doğru ve hayırlı olduğuna işaret eder.

Diyanet Yorumlarına Göre Seccade Görmek; hayırlı güzel işlere vesile olup rüya sahibinin bu dünya için değil de ahir dünya için yaptığı hayra ve ibadetlerine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kısmetinizin açılıp şansınızın güleceğine yorumlanır.

Cabir ül Magribi’ye Göre Seccade Görmek; ibadete düşkün, hayır sahibi, yalanı sevmeyen , hak yolundan şaşmayan kişiye işaret ederken bu rüya aynı zaman da hacca gitmeye yorumlanır.

Rüyada Seccade Sermek

Rüyada seccade sermek; hayırlı işlere vesile olmaya, mevlanın gönül kapılarını aralamaya, insanlar tarafından çok sevilip sayılmaya, iş hayatında göstermiş olduğu saygınlığı ve başarılı çalışmaları sayesinde kısa zaman da ünlenerek yükselmeye işaret eder. Rüyada seccade serdiğini görmek aynı zaman da uzun süreli seyahate çıkmaya, yeni ortamlara girip farklı insanlarla bir araya gelmeye, devlet kapısını aralamaya, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Seccade Üzerinde Namaz Kılmak

Rüyada seccade üzerinde namaz kılmak; rüyayı gören kimsenin uzun zaman dır hayalini kurup olmasını çok istediği özlem duyduğu hayırlı bir işinin gerçekleşeceğine, yakın zaman da Allah yoluna giden en güzel kapıları aralayıp hac yoluna gidip şeytan taşlamaya vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada Seccade Üzerinde Uyumak

Rüyada seccade üzerinde uyumak; hayırlı güzel amellere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayır işi yapıp insanların hayır duasını alacağına, ihtiyaç sahiplerini sevindirip, sadaka vereceğine, ailesiyle birlikte ibadet amaçlı dini yerleri dolaşıp dua edeceğine yorumlanır. Rüyasında kendisine seccade üzerinde oturduğunu görmek nasip olan kişi hakkın rahmetine kavuşacak demektir.

Rüyada Seccade Satın Almak

Rüyada seccade satın almak; rüya sahibinin iyi niyet besleyerek yapmak istediği hayra yorumlanır. Rüyada seccade satın aldığını gören kimse yaptığı hayır işinden büyük mutluluk duyacak mevlanın hayır kapısını aralayacaktır. Bu rüya kişinin çok isteyip te arzuladığı bir işte büyük kazanç elde edip hayalini kurduğu mutlu güzel hayatı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Seccade Hediye Etmek

Rüyada seccade hediye etmek; rüyada birine seccade hediye ettiğini görmek hayırlı bir işe vesile olacağınıza, sağlam kazançlar getirecek işlere gireceğinize, çok isteyip te arzuladığınız bir işi gerçekleştirip yakın gördüğünüz bir dostun uzdan maddi ve manevi anlamda destek göreceğinize yorumlanır.

Rüyada Seccade Hediye Almak

Rüyada seccade hediye almak; rüya sahibinin ilim ihsan sahibi, makbul birinden maddi ve manevi destek görüp hayalini kurduğu bir işe gireceğine, ailesiyle olan kırgınlıklarının son bulup feraha ereceğine, kişinin geçmişteki kötü hayatını bir yana bırakıp kendine yeni tertemiz bir sayfa açacağına Allah yolunda ilerleyip hayatını ibadet ve yardımla geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Tespih Görmek

Rüyada tespih görmek; Dindar kadına, helal kazanca, tespih çekmek faydalı asker ve yardımcılara, Farz namazdan sonra tespih çektiğini görmek borçtan ve üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Beyaz Seccade Görmek

Rüyada beyaz seccade görmek; rüya sahibinin iyi huylu güzel bir insanla evlilik yoluna girip hayatını birleştireceğine, devlet makamından mevki sahibi bir kişiyle bir araya gelip iş amaçlı bir toplantı yapacağına, ailesiyle olan kısa süreli kırgınlıkların son bulup eski günlerine kavuşacağına aynı zaman da çok sevdiği hasta bir yakınının sağlığına kavuşarak eski haline döneceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Seccade Görmek

Rüyada yeşil seccade görmek; zorlukları aşarak gözlediği rahatlığa, zorlukların sonrasında hak ettiği zafere, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı toplu paraya, uzun süren çabaların sonunda istediği kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu galibiyete yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak; rüya sahibinin günahları için af dileyeceği ve halk arasında sayılan sevilen ve hürmet gören kişi olacağınıza yorumlanır.Rüyada namaz kılmak pişmanlık ve affa tabir ettiği gibi günahlardan arına cağınızı ve doğru yolu bulacağınıza işaret eder. Rüyada namaz kılmak aynı zaman da hayırlı ameller ve bereket ile kısmetinizin maddi ve manevi artacağı iş hayatınızda yükseleceğinize çevrenizdeki sıkıntılı kişilere maddi ve manevi yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır.Rüyada Kabe’de namaz kılmak her türlü musibetlerden ve düşmanlardan korunacağınız da delalet eder.

Rüyada Seccade Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada seccade  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren seccade rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Seccade sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada seccade görmek ya da seccade üzerinde namaz kılmak; Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. sevil dedi ki:

  RUYAMDA SECCADEYİ KATLAYIP TÜRK BAYRAĞINA SARDIM VE KALDIRDIM..HİÇ TANIMADIĞIM BİR KADIN MEZARINA GELDİM VE O KADINI ÇAMAŞIR İPİNDEN KIYAFETLERİNİ ALIP ARABAMA KOYDUM NEDİR BUNUNYORUMU COK ETKİLENDİM

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba sevil hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada seccade görmek; hayırlı ameller ve hayırlı kişiler ile tanışacağınıza yorumlanır.Rüyada erkeğin seccade görmesi huyu ve yüzü güzel bir hanım ile izdivaç yapacağını kuracağı ve hanesinde bir ömür huzur ve muhabbet olacağına tabir edilir. Rüyada bayanın seccade görmesi hayırlı işlere vesile olup mevlanın gönül kapısını aralayacağına işaret eder. Rüyada görülen seccade aynı zaman da esenlik ve huzur anlamına gelir. Türk bayrağı görmek, manevi duyguların yoğunluğuna, ülke sevgisi ve yaşanılan topluma hayırlı işler içinde olmanıza delalet eder. Ölmüş birinin kıyafetlerini almak ise, size verilecek bir sorumluluğa, yükleneceğiniz manevi bir değere yahut gizlenmesi gereken bir sırra tabir edilir.

 2. gurbet dedi ki:

  rüyada sevdiğim çocuk bize geliyordu abdest aldı namaz kılmak için odaya geldi bende seccadyi kıbleye doğru sermeye çalıştım ama yanlış serdiğimi farkedip düzelttim bunun anlamı ndir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Gurbet hanım rüyanız hayır olsun. Görülen rüya çok güzel alametler içermek ile beraber, murad ve isteklerin kabulüne yorulur. Rüyada namaz kılmak, abdest almak çoğu kişiye nasip olmayacak güzellikler yaşamak olarak da tabir edilir. Seccadeyi yanlış serdiğinizi fark edip, düzeltmeniz ise, girilen yanlış ve hatalı bir işten dönmeye işaret eder. Aynı zamanda iş yada özel yaşamınızda verdiğiniz bir kararda size zarar verecek bir işten son anda kurtulmaya delalet eder.

   1. gurbet dedi ki:

    çok teşekkür ederim

 3. Nüket dedi ki:

  Merhaba,

  Rüyamda dayımlara gidiyoruz. Namaz kılmaya kalkıyorum, iş yerinde kullandığım gülkurusu, krem ve siyah desenli seccademi seriyorum. O sırada da yanıbaşım da yeşil bir seccadenin büyük pilav tenceresinin üzerine soğumasın diye sarılmış olduğunu görüyorum.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nükhet hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada seccade görmek; hayırlı ameller ve hayırlı kişiler ile tanışacağınıza yorumlanır.Rüyada erkeğin seccade görmesi huyu ve yüzü güzel bir hanım ile izdivaç yapacağını kuracağı ve hanesinde bir ömür huzur ve muhabbet olacağına tabir edilir. Rüyada bayanın seccade görmesi hayırlı işlere vesile olup mevlanın gönül kapısını aralayacağına işaret eder. Rüyada görülen seccade aynı zaman da esenlik ve huzur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.
   İslami Rüya Alimlerine Göre Seccade Görmek; rüyada seccade üzerinde  ibadet ettiğini görmek doğru yolda ve Allah’ın rahmeti ve bereketi ile yaşadığınızı istikametin izin doğru ve hayırlı olduğuna işaret eder.
   Diyanet Yorumlarına Göre Seccade Görmek; hayırlı güzel işlere vesile olup rüya sahibinin bu dünya için değil de ahir dünya için yaptığı hayra ve ibadetlerine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kısmetinizin açılıp şansınızın güleceğine yorumlanır.

 4. naci sarıkya dedi ki:

  Merhaba, annemi kılacağı namaz için seccade sermiş görüyorm fakat kendisini görmüyorm.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada seccade görmek; hayırlı ameller ve hayırlı kişiler ile tanışacağınıza yorumlanır.Rüyada erkeğin seccade görmesi huyu ve yüzü güzel bir hanım ile izdivaç yapacağını kuracağı ve hanesinde bir ömür huzur ve muhabbet olacağına tabir edilir. Rüyada bayanın seccade görmesi hayırlı işlere vesile olup mevlanın gönül kapısını aralayacağına işaret eder. Rüyada görülen seccade aynı zaman da esenlik ve huzur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.