Rüyada “ Sedef ” Görmek

Sedef
Rüyada sedef görmek, duygusal açıdan kırılgan ve hassas bir yapıya sahip olmaya, geçmişin verdiği üzüntüden kurtulamamaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada sedef görmek, duygusal açıdan kırılgan ve hassas bir yapıya sahip olmaya, geçmişin verdiği üzüntüden kurtulamamaya delalet eder. Eskiden yaşanan üzücü bir olayın etkisinde olmaya, aşırı duygusal yaklaşımlar nedeni le çevrenizdeki üzmeye tabir edilir. Rüyada sedeften yapılmış ziynet görmek, parasal anlamda güç ve zenginliğe işaret eder. Rüyada görülen sedef kolye ve sedef küpe takmak, bekar için nişanlanmaya, alınacak hediyeye rivayet edilir. Sedef zenginliğin habercisi lükse, bereket ve bolluğa yorulur. Sedef kakmalı bıçak görmek, kötü söze, kalp kırgınlığına, sevdiğiniz ile aranızda yaşanacak tartışmaya yorumlanır. Hamile bir kadının sedef ziynet takması, kız evlat sahibi olmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda zengin biri için yardımcı almaya, hizmetli çalıştırmaya, geçim derdi olmadan yaşamı sürmek olarak da bildirilir. Rüyada sedef görmek ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Rüyada Sedef Görmek Neye Yorulur

Rüyada sedef görmek, kadın yardımcıya, işlerinizi görecek hizmetçiye tabir edilir. Sedef aldığını yahut birinin size sedef verdiğini görmeniz evinize yardımcı alacağınızı bildirir. Fazla paraya, kazanılan ganimete, bollu içerisinde olmaya rivayet edilmiştir. Olumsuz yorumlar yapan alimler ise gören kişinin duygularına yenik düşmesine, kişinin kırılgan bir karakteri olduğuna yorumlamışlardır.

Rüyada Sedef Taşı Görmek

Rüyada sedef taşı görmek, hırsa, amaca ulaşmak adına çaba ve emek vermeye delalet eder. Gören kişi için adını herkesin duyacağı bir girişimde bulunması olarak da yorumlanmıştır. Ayrıca idareciye, yönetici takımında olmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Sedef Hastalığı Görmek

Rüyada sedef hastalığı görmek, yaşanan olaylara geniş çaplı bakmaya, alınacak sorumluluklara aileye olan bağlılığa işaret eder. Bazen de uzun emekler verilerek, adeta gecenizi gündüzünüze katarak elde edeceğiniz dünyalığa tabir edilir. Vücudunda sedef çıktığını görmek, düş sahibi için kendi yağında kavrulmaya, kimsenin hakkına geçmeden başarı elde etmesine ve yaşamdan duyulan keyfiyete yorumlanır. Sedef hastalığına yakalanmak maddi olarak özgür olmaya, bolca kazanç içinde olmaya yorumlanmıştır. Yüzde sedef görmek, küslük ve kırgınlıkların son bulacağını bildirir. Sedef yüzük görmek ise, mutluluğun daimi olmasına, aile içi huzur ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Sedef Çiçeği Görmek

Rüyada sedef çiçeği görmek, hayra yönelmeye, ikilemde kaldığınız bir dönemde birinin yol göstericiliğine işaret eder. Ayrıca dağ gibi görünen dertlerin sonlanacağına, borçlu iseniz borçtan kurtulmak olarak da yorumlanır. Rüyada deri hastalığı görmek, zor durumda kalmaya, elden çıkacak dünyalığa delalet eder. Cilt hastalığı gören kişinin duygusal olarak zor zanlar geçirmeye yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.