Rüyada “ Sedye ” Görmek

Sedye
Rüyada sedye görmek hayırlı haberler ile dönülecek bir yola işarettir. Rüyada sedye taşımak ya da sedyeye uzanmak haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Sedye Görmek

Rüyada sedye görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatına kendini kaptırmasından dolayı sağlık sorunlarını geri plana atması erken tedavi olmak yerine yapılan uyarılara kulak asmayarak önemsememesine fakat bu hatası yüzünden ciddi anlamda hem psikolojik hem de fiziksel anlamda büyük anlamda hastalık geçirmesine işaret eder. Rüyada görülen sedye, aynı zaman  da gidilecek ya da çıkılacak ve hayırlı haberler ile dönülecek bir yola yorumlanır. Ayrıca, yapılan dönüş sonrası birçok iş girişiminde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada Sedye Taşımak

Rüyada  sedye taşımak; kişinin başarısızlıkla sonuçlanacak bir işe girip maddi anlamda ciddi zararlar göreceğine geçmişte yaşadığı tüm güzel günlerinin bir anda yok olacağına bu hatası yüzünden hem ailesinden hem de çevresin deki yakınlarından büyük anlamda tepki göreceğine işaret eder. Rüyada sedye taşımak aynı zaman da doğacak olan tehlikelerin habercisi olarak  yorumlanır.

Rüyada Sedyeye Uzanmak

Rüyada sedyeye uzanmak; kişinin uzun zamandır uğraştığı emek verip hayalini kurduğu bir işte maddi yetersizliklerden dolayı bir türlü istediği sonucu alamamasına, hastahanede yatmakta olan çok değerli bir yakınının acı haberini almasına başına gelen talihsiz olaylar , maddi sıkıntılar ve ölüm haberi gibi acı ve üzüntü getiren işlerden dolayı kişinin kendisini bir türlü toplayamamasına yorumlanır.

Rüyada Sedyede Taşınmak

Rüyada sedyede taşınmak; maddi sıkıntılardan dolayı kişinin ailesiyle ilgili sorunların çıkacağına bu sıkıntıların yakın zaman da ciddi anlamda ayrılıkları da peşinde getireceğine işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Ebu Hurraya Radıyallahu Ahuma göre rüyada sedyede taşınmak ayrılıkla beraber evden büyük miktarda eşya çıkacağına yorumlanır.der.

Rüyada Sedyeden Kalkmak

Rüyada sedyeden kalkmak; rüya sahibinin ciddi anlamda büyük rahatsızlık geçireceğine uzun bir süre hastahanede tedavi göreceğine bu dönemlerin kişide parasal olarak büyük anlamda zararlar doğuracağına yorumlanır. Rüyada sedyeden kalkmak aynı zaman da kişinin tövbe ederek tüm  günahlarından temizleneceğine Allah yolunda ilerleyerek sadece ona kulluk edeceğine bu dünyanın gelip geçici bir heves olduğunu anlayacağına işaret eder.

Rüyada Sedyeden İnmek

Rüyada sedyeden inmek; rüya sahibinin kalmış olduğu yakın bir kimsesinin evinde tatsız şeylerin olacağına kişiyi bu sıkıntı ve sorunların olumsuz yönde etkileyeceğine aldığı duyular dan dolayı ciddi anlamda üzüntü yaşayacağına sevdikleri kişilere karşı bir anda soğuyacaklarını işaret eder. Rüyada sedyeden inmek bazı rüya tabirciler ine göre aşılması zor bir yola girmeye, büyük başarılara imza atmaya, mevki ve makam yönünden yükselmeye yorumlanır.

Rüyada Sedyede Hasta Görmek

Rüyada sedyede hasta görmek; zahmet çekerek beklediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle birlikte ümit ettiği servete, maddi külfeti bulunan yabancıdan kurtulmaya, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği haysiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği zenginliğe, sıkıntı sonrasında umduğu galibiyete şeklinde tabir olunur. Rüyada sedyede hasta görmek; kimi zaman da beklenmedik yerden müjdeli bir haber almaya, şans kapılarının açılmasına, maddi anlamda yükselmeye işaret eder.

Rüyada Sedyede Birini Taşımak

Rüyada sedyede birini taşımak; rüyada sedyede birini taşımak hasta bakıcısına, yardıma muhtaç bir kimseye, utangaç bir delikanlıya, ihtiyaç sahibi insanlara yardım eden cömert kar vefalı eli bol kimselere işaret eder. Rüyada sedyede birini taşımak yanı zaman da saklanan sırların açığa döküleceğine, çözümü karmaşık bir durumla yüz yüze gelineceğine, merhametsiz bir tanıdığa, fukaralığa, ticaret nedeniyle huzursuzluğa yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedyede Yatan Birini Görmek

Rüyada sedyede yatan birini görmek; mutluluğu bulmaya, yakın zamanda öğrenilecek müjdeli gelişmelere, becerikli bir kimseye,zorluk çekmeden kazanılan paraya, hayırlı işlere, güzel şansa, servete işaret eder. Rüyada sedyede yatan birini görmek aynı zaman da kişinin başına gelecek talih kuşuna, hayatının bir anda değişeceğine bolluğa berekete ulaşacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.