Rüyada “ Şeftali Ağacı ” Görmek

Şeftali Ağacı
Şeftali ağacı görmek; kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek sıkıntıya düşmeyecektir

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin   dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur. Rüyada şeftali ağacı görmek başka bir değişle hak yolunda gitmeye, günahlardan arınıp tövbe etmeye, geri kalan hayatını ibadetle geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Şeftali Ağacı Dikmek

Rüyada şeftali ağacı dikmek; rüyayı gören kimsenin hayırlı bir işe vesile olup insanların hayır duasını alacağına, devlet makamında bir yerde bulunacağına, iş amaçlı sürekli seyahat halinde olacağına, yakın zaman da hayırlı bir evliliğe imza atıp eşiyle mutlu bir hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Şeftali Dolu Ağaç Görmek

Rüyada şeftali dolu ağaç görmek; verimli ve güzel bir dönemin habercisi olarak düşünülür. Bolluğun ve bereketin simgesidir. Rüyada şeftali dolu ağaç görmek aynı zaman da kişinin mal varlığı yüksek biri olacağına, büyük kazançlar getiren karlı işlere gireceğine, başarılı çalışmaları sayesinde servetine servet katacağına, hanesiyle sorunların son bulup mutlu huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Bahçesi Görmek

Rüyada şeftali bahçesi görmek  ya da bahçesinde dolaşmak;  çok hayırlı bir rüya olup, mutluluk ve refahla dolu bir gelecek; meyve toplamakta  iyi, güzel bir iş yapıp, büyük bir servet sahibi olacağını gösterir. Bu rüya kişinin bolluk içinde hayatını yaşayıp maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine, hayır kapılarının sonsuza kadar açık olup tüm dileklerinin yerine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyada şeftali toplamak; cömert memura, kişinin hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, kolay elde edilen rızka, güler yüzlü yaşlı kişiye, dostluklarında huzura, şana ulaşılacağına, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, taleplerin yerine geleceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, elinden her iş gelen bir kimseye, istenilen bir kazanca işarettir.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek; güç, kudret mevki ve makama yorumlanır. Rüya sahibinin önemli ciddi işler yapacağına, şansının ve kısmetinin her zaman açık olacağına, önemli büyük işlere imza atacağına, iş hayatında göstermiş olduğu çalışmalar sayesinde kariyer bakımından da yükselerek açılan yeni kapıları değerlendireceğine, büyük işlerin adamı olacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek; kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek sıkıntıya düşmeyecektir. Rüyada kırmızı olgun şeftali yediğini görmek; hayalinizi kurduğunuz olmasını çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşerek mutlu olacağınıza, sulu şeftali görmek, bol kazanç getiren karlı işlere gireceğinize, hayırlı kısmetleri yorumlanır. Rüyada şeftali görmek aynı zaman da kısmet olarak ta yorumlanır. Bekar bir kimsenin rüyasında şeftali görmesi yakın zaman da hayatını birleştireceği bir kısmetiyle dünya evine gireceğine, evli bir kimsenin görmesi ise çok istediği çocuk hayalinin gerçekleşerek sevince ve mutluluğa ereceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada şeftali  ağacı görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren şeftali  ağacı rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Şeftali ağacı sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada şeftali ağacı görmek  rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.