Rüyada “ Şeftali ” Görmek

Şeftali
Şeftali Görmek; kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek sıkıntıya düşmeyecektir.

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek; kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek sıkıntıya düşmeyecektir. Rüyada kırmızı olgun şeftali yediğini görmek; hayalinizi kurduğunuz olmasını çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşerek mutlu olacağınıza, sulu şeftali görmek, bol kazanç getiren karlı işlere gireceğinize, hayırlı kısmetleri yorumlanır. Rüyada şeftali görmek aynı zaman da kısmet olarak ta yorumlanır. Bekar bir kimsenin rüyasında şeftali görmesi yakın zaman da hayatını birleştireceği bir kısmetiyle dünya evine gireceğine, evli bir kimsenin görmesi ise çok istediği çocuk hayalinin gerçekleşerek sevince ve mutluluğa ereceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Olgun Şeftali Görmek

Rüyada kırmızı olgun şeftali görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında kendini fazlasıyla göstererek elde ettiği başarılı çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alarak maddi anlamda bolluğa ereceğine, mevki ve makam yönünden yükselerek kazançlarına kazanç katacağına, ailesiyle kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağına yorumlanırken evli kimseler için bu rüya hayırlı sağlıklı bir evlat olarak yorumlanır.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek; güç, kudret mevki ve makama yorumlanır. Rüya sahibinin önemli ciddi işler yapacağına, şansının ve kısmetinin her zaman açık olacağına, önemli büyük işlere imza atacağına, iş hayatında göstermiş olduğu çalışmalar sayesinde kariyer bakımından da yükselerek açılan yeni kapıları değerlendireceğine, büyük işlerin adamı olacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaçtan Şeftali Kopardığını Görmek

Rüyada ağaçtan şeftali kopardığını görmek; harama el uzatmaya, hırsları uğruna çevresindeki insanlara zarar vererek bencil davranışlar sergilemeye, dünya nimetlerine fazla değer verip kul hakkı yemekten çekinmeyen insanların sırtından geçinmeyi hak sayan bencil kişilere yorumlanır. Rüyada şeftali koparmak ya da yemek aynı zaman da  uzun bir bekleyişin sonunda beklediği rahatlığa, gönül ilişkilerinde tatmine, meşakkatle istediği toplu kazanca işaret edilir.

Rüyada Olgun Şeftali Aldığını Görmek

Rüyada olgun şeftali aldığını görmek; gayri menkul almaya, para kazanmaya, kar getiren işler yapmaya, zengin olmaya, hayırlı kısmetiyle dünya evine girmeye, evli bir kimse için hayırlı bir evlat sahip olmaya, eline aldığı her işi başarıyla yerine getirip insanlar arasında saygınlığı olan sevilen kişi olduğuna işaret edilir.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin   dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur. Rüyada şeftali ağacı görmek başka bir değişle hak yolunda gitmeye, günahlardan arınıp tövbe etmeye, geri kalan hayatını ibadetle geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyada şeftali toplamak; cömert memura, kişinin hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, kolay elde edilen rızka, güler yüzlü yaşlı kişiye, dostluklarında huzura, şana ulaşılacağına, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, taleplerin yerine geleceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, elinden her iş gelen bir kimseye, istenilen bir kazanca işarettir.

Rüyada Şeftali Bahçesi Görmek

Rüyada şeftali bahçesi görmek ya da bahçesinde dolaşmak;  çok hayırlı bir rüya olup, mutluluk ve refahla dolu bir gelecek; meyve toplamakta  iyi, güzel bir iş yapıp, büyük bir servet sahibi olacağını gösterir. Bu rüya kişinin bolluk içinde hayatını yaşayıp maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine, hayır kapılarının sonsuza kadar açık olup tüm dileklerinin yerine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Şeftali Reçeli Görmek

Rüyada şeftali reçeli görmek; rüya sahibinin kendi dünyasında mutlu olmayı başarmasına ve hayatından keyif almaya çalışmasına delalet eder.  Ağzı tadı ve esenlik anlamına gelir.  Rüyada şeftali reçeli görmek ya da yemek kişinin tüm dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, rahata kavuşup, hane içinde kırgınlıkların son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Çekirdeği Görmek

Rüyada şeftali çekirdeği görmek;  bolluk bereket anlamına gelirken bu rüya çekirdeğin bolluğuna ve tazeliğine göre farklı şekilde dile getirilir. Taze ve iri tane şeftali çekirdeği olumlu, hayırlı güzel alametleri ifade ederken kurumuş çürük çekirdekler ise maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşüp kişinin huzurunuzun kaçacağına sevdiklerinden ayrılacağına, tek kalacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Suyu İçmek

Rüyada şeftali suyu içmek;  birden fazla olumsuz yorumlar la tabir edilir. Kişinin dini inancına olan zayıflığına, yakın gördüğü kimseler tarafından almış olduğu zararlara, iş hayatın da ve özel hayatında ayrılıkların yaşanarak maddi anlamda anlaşmazlığa, hane içerisinde gelecek olan üzücü habere ve bununla beraber birden çok kötü olumsuzluklara işaret eder.

Rüyada Şeftali Dolu Ağaç Görmek

Rüyada şeftali dolu ağaç görmek; verimli ve güzel bir dönemin habercisi olarak düşünülür. Bolluğun ve bereketin simgesidir. Rüyada şeftali dolu ağaç görmek aynı zaman da kişinin mal varlığı yüksek biri olacağına, büyük kazançlar getiren karlı işlere gireceğine, başarılı çalışmaları sayesinde servetine servet katacağına, hanesiyle sorunların son bulup mutlu huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada şeftali  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren şeftali  rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Şeftali sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada şeftali görmek ya da yemek; rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler ve aldığı dualarla maneviyata yükseleceğine, hayatını sadece  ibadete adayacağına, kazançlı sağlam yatırım getiren işlere gireceğine, ailesinin yakın gördüğü onayladığı bir kimse ile dünya evine gireceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.