escort alanya

Rüyada “ Şehit Ailesi ” Görmek

Şehit Ailesi
Rüyada şehit ailesi görmek neye delalet eder. Rüyada şehit ailesi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada şehit ailesi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Şehit Ailesi Görmek

Rüyada şehit ailesi görmek, rüyada şehit ailesini görmek yakın zaman da rüyayı gören kimsenin hanesinin içinde ölüm haberi alacağına, hastahanede yatan yakın bir kimsesini kaybedeceğine, hayatına renk katan tüm güzelliklerin sona erip maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar çekileceğine işaret eder. Başka bir değişle da rüyada şehit ya da şehit ailesini görmek en hayırlı rüyalardan bir tanesi olarak ta bilinir. Kişinin Allah katında tüm günahlarından arınarak cennetin kapısını açtığına yorumlanır.

Rüyada Şehit Mezarlığı Görmek

Rüyada şehit mezarlığı görmek, yakın zaman da rüyayı gören kimsenin başına büyük sıkıntı geleceğine, iş hayatında uzun zamandır çalışıp sonuç beklediği işinde hüsrana uğrayacağına, kendisine dost bildiği kimselerden büyük zarar göreceğine işaret eder.  Olumlu olarak ta rüyada şehit mezarlığı  ya da şehitlik görmek, bol berekete, faydalı uğraşlara gireceğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, paranın temiz olmasına, sözüne sadık kalınacağına, yüksek talihe, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, sağlığını kazanmaya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına yorumlanır.

Rüyada Şehit Olduğunu Görmek

Rüyada şehit olduğunu görmek, bu dünya da ve öteki dünyada tüm günahlarınızdan arınmış olarak Allah’ın huzuruna en üstün mertebeye ererek çıkacağınıza, geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntıların geride kalıp bolluğa ve berekete ereceğinize işaret eder. Bazı alimlere göre ise rüyada şehit olduğunu gören kişi gerçek hayatta da şehit olarak ölür.

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada şehit görmek, rüyada şehit yada şehit olduğunu görmek, toplum içinde saygınlığının artacağına, insanlar tarafından saygı gösterilen el üstünde tutulan kişi olarak görüleceğine, iş hayatında kısa ya da uzun süreli seyahatlara çıkılacağına işaret eder. Rüyada şehit görmek, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna ve Allah’ın sevgili kullarından olduğuna yorulur. Ayrıca rüyada şehit görmek hayatın yolunda gideceğine, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Şehit Cenazesi Görmek

Rüyada şehit cenazesi görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı rüyadır. Bu rüyayı gören kimseler  gerçek hayatta insanlar için sürekli iyilik düşünen ve güzel ahlakı ile daima takdir toplayan iyi huylu bir adama, dini anlamda huzur bulmaya, güzel ahlaka, fakir yardıma muhtaç kimselere yardım eden iyimser kişilere tabir edilir.

Rüyada Şehit İle Konuşmak

Rüyada şehit ile konuşmak, şehit ile konuşmak en güzel rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da müjdeli bir haber alacak, uzaktan bir yakını tarafından  mirasa konacak, ailesiyle birlikte bir ömür mutlu, huzurlu hayat sürecekler. Aynı zaman da rüyada şehit ile konuştuğunu görmek, dünya evi yada öteki dünyada cennet kapılarınızın açık olmasının bir müjdesi olamasına işaret eder.

Rüyada Şehitlere Dua Ettiğini Görmek

Rüyada şehitlere dua ettiğini görmek, kişinin geçmişte Allah yolundan saparak günahlar işlediğine fakat geçmişte yapmış olduğu tüm günahlarından tövbe ederek, Allah yolunda ilerlemeye hak gördüğü, kendini fakir yardıma muhtaç kimselere adadığına işaret eder. Aynın zaman da bu rüyayı gören kimseler de şehitlik mertebesine erişebilecek Allah katın da temiz, günahsız kimseler olarak kalacaktır.

Rüyada Şehitlik Mertebesi Görmek

Rüyada şehitlik mertebesi görmek, rüyada şehitlikten ve şehitlik mertebesine ermeyi görmek şan ve şerefe tabir edilir. Bu kişiler her türlü arzu ve isteklerine kavuşacak iş hayatında yapmış olduğu başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine, hane içinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder. Şehitlik mertebesi dünyadaki makam ve mevkiye de işarettir.

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek, rüya sahibinin öz eleştiri yaparak nerede yanlış yaptığını, nerede doğruluktan şaştığını ve nasıl oldu da günaha saplandığını analiz edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına rivayet edilir. Rüyada şehitlik görmek kişinin kendine yepyeni bir sayfa açarak hayatın da değişiklik yapacağına, iş hayatında yeni atılımlar yapacağına, hanesine yakın zaman da müjdeli bir misafirin geleceğine işaret eder. Rüyada şehitlik görmek aynı zaman da aynada kendi ile yüzleşeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Ali yılmaz dedi ki:

    Merhaba rüyamda şehit akrabamla beraber büyük bir mezarlıkta tüm şehitlere dua ederken mezarlıktan gelen ağlama sesleri duydum. Uzun zamandır şehit olan akrabamın kabrini ziyaret etmedim rüyam neyi işaret ediyor açıklarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Ali bey iyi akşamlar rüyada mezarlıklardan ağlama sesi duymak vefat eden yakınlarınıza karşı soğuk ilgisiz davranışlarınızdan dolayı size olan kırgınlıklarının göstergesi olarak tabir edilir. Rüyanızı hayır olmasını istiyorsanız ölülerinizin rahmetine kuran okutturarak onlara karşı vefa borcunuzu ödemelisiniz.