Rüyada “ Şeker ” Görmek

Şeker
Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, hastalıktan şifa bulmaya ve zorlukla elde edilen mala delalettir. Bazen da bu rüya; sıkıntıdan kurtulmaya sanatla uğraşmaya işarettir.

Rüyada Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek, ferahlığa, sevince, hastalıktan şifa bulmaya ve zorlukla elde edilen mala delalettir. Bazen da bu rüya; sıkıntıdan kurtulmaya, ilim, Kur’anı Kerim ve sanatla uğraşmaya işarettir. Aynı zamanda bu rüya  boş hurafelerden ve batıl düşüncelerden sakınıp Allah’a sığınmaya ve bilim ve akıl yolundan gitmeye delalet edilir. Rüyada şeker görmek ilim sahibi olmaya, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmeye, hak yolunda gidip yanlış yolda yürüyenleri doğruya güzele saptırmaya, ilahi kudrete ermeye yorumlanır. Bu rüya genel olarak bolluk ve bereketi simgeler.

İslami Rüya Tabirine Göre Şeker Görmek; iş hayatınızda şansınızın ve kısmetinizin açılıp bolluğa ve berekete ereceğinizi, yaşadığınız zor günlerin geride kalacağına, emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınıza, karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmetin izle dünya evine gireceğinize yorumlanır.

Diyanet Yorumlarına Göre Şeker Görmek; rüya sahibinin maneviyata erip hak yolunda ilerleyeceğine, kurandan imandan vazgeçmeyeceğine, gününün büyük bölümünü ibadetle geçireceğine, aynı zaman da devlet erkanından bir konumda görev alacağına yorumlanır.

İmam Nablusi’ye Göre Rüyada Şeker Görmek; şifa dır rüyayı gören kişinin herhangi bir sağlık sorunu var ise şifaya kavuşup bu hastalıkları başından def edeceğine işaret eder.  Aynı zaman da kişinin şans kapılarının açılıp tüm arzularına kavuşacağına, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Şeker Almak

Rüyada şeker almak; rüyayı gören kimsenin hanesinde yaşadığı kırgınlıkların son bulup rahata ve huzura ermeye, tüm sıkıntılarından kurtulup üzerinde ki sıkıntılardan kurtulacağına kişinin aynı zaman da iş hayatında ki sorunlarında sona erip maddi anlamda bolluğa ereceğine, tüm isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Şeker Yemek

Rüyada şeker yemek; güç ve kudret sahibi olmaya, iş hayatında mevki ve makam olarak yükselişe ermeye, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza, çok sevdiğiniz hasta olan bir yakınınızın sağlığına kavuşarak eski hayatına döneceğine işaret ederken bu rüya aynı zaman da olumsuzluğa kişinin başına gelecek musibetlere yorumlanır.

Rüyada Kestane Şekeri Görmek

Rüyada kestane şekeri görmek; maddiyata gelecek berekete, huzurlu olmaya, yüksek gelire, fakirlikten iyi duruma geçmeye, karlı yatırımlar yapacağına, Salih çocuğa, yağmura, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Çuval Dolusu Şeker Görmek

Rüyada çuval dolusu şeker görmek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyada görülen şekerin çokluğu ya da azlığı kişinin kısmeti olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler ummadığı bir yerden müjdeli haber alarak maddi anlamda huzura ve bolluğa erecektir.

Rüyada Şeker Dağıtmak

Rüyada şeker dağıtmak; rüyada şeker dağıtmak ya da ikram etmek hayır işi yapacağınıza, maneviyata erip huzura ve esenliğe ereceğinizi, kazançlarınızın büyük bölümünü hayır amaçlı kullanacağınıza, insanları mutlu edecek faydalı işler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada şeker dağıttığını görmek aynı zaman da kişinin arzu ettiği çok istediği bir dileğinin yerine gelerek yaptığı hayra delalet eder.

Rüyada Şeker Satmak

Rüyada şeker satmak; rüyayı gören kimsenin kısa süreli maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayıp üzüleceğine, çok sevdiği bir yakınından zarar göreceğine, iş hayatında yaptığı her işi eline yüzüne bulaştırarak insanların güvenlerini kaybedeceğine, talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören sürekli  depresyon içinde olan, yaptığı hatalarından ders almayan, insanlara kendinden uzaklaştıran bencil kişilere işaret eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Toz Şeker Görmek

Rüyada çuvallarla dolu toz şeker görmek; rüyayı gören kimsenin çok büyük işlere imza atıp başarılı birden fazla çalışmalar yapacağına, aldığı her işi başarıyla yerine getirmesinden dolayı kısa zaman da mevki ve makam yönünden yükselerek kariyer hayatında zirveye ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Çuvallarla Dolu Kesme Şekeri Görmek

Rüyada çuvallarla dolu kesme şeker görmek; rüya sahibinin çok para getirecek işlere gireceğine, bu işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, ailesiyle çok istediği hayatı yaşayıp hareketli kısa süreli tatile çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen çuvallarla dolu şeker aynı zaman da kişinin kısmeti ve şansı olarak ta işaret edilir.

Rüyada Şeker Çikolata Görmek

Rüyada şeker çikolata görmek; rüya sahibinin sürprizlerle dolu eğlenceli hareketli bir yaşamı olacağına, enerji dolu çevresine pozitif enerji veren güler yüzlü bir insan olduğuna, yaptığı işlerin ve kazançlarının büyük bölümünü hayır amaçlı kullandığına aynı zaman da insanlar arasında her zaman sevilip saygı duyulduğuna yorumlanır.

Rüyada Şeker Çuvalı Görmek

Rüyada şeker çuvalı görmek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin çok kazanç getirecek işlere girip bu işlerde yükseleceğine, çevresinin desteği sayesinde farklı iş kollarına yöneleceğine, yaptığı tüm işleri büyük kararlılıkla yerine getirip, başarısını yükselteceğine aynı zaman da sık sık ibadet amaçlı dini yerleri ziyaret edeceğine yorumlanır.

Rüyada Şeker Görmekle  Alakalı Kapsamlı Tabirler

Rüyada Şeker Hastası Olmak; özel hayatınızla ilgili sorunlara aşmaya, gücünüzü aşan problemlerle mücadele etmek zorunda kalacağınıza,

Rüyada Su Ve Şeker Görmek; rüyayı gören kimsenin hayatını kolaylaştıracak tüm imkanlara sahip olup, ailesinden büyük destek göreceğine,

Rüyada Birisine Şeker Vermek; şeker verilen kişiyi mutlu etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdiği birinin gönlünü yapacağına yorulur.

Rüyada Toz Şeker Görmek; faydalı işlerde sağlam yatırımlar yapıp kişinin tutumlu olmasına, girdiği her işi  titizlikle sürdürmesine,

Rüyada Küp Şeker Görmek; rüya sahibinin hayatının yolunda giderek arzu ettiği tüm dileklerine kavuşup saygınlığını koruyacağına,

Rüyada Elmalı Şeker Görmek; kişinin tatlı dili sayesinde herkes tarafından  takdir edilen ve her gittiği yerde hoşlukla karşılanan kişi olacağına,

Rüyada Renkli Şeker Görmek; misafirperver, eli açık, yardımlaşmayı seven, banker, kişinin  iç dünyasının selametine yorumlanır.

Rüyada Şeker Sucuğu Yemek; hayır amaçlı yapılan işlerin makbule ermesine, şifa bulmaya, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Şeker İkram Ettiğini Görmek; çok sevdiğiniz kalbini kırdığınız bir yakınınıza kendinizi affettirmeye çalışmanıza, pişmanlığa işaret eder.

Rüyada Şeker Şerbeti Görmek; hem aile hayatı hem de iş hayatınız da çok sevineceğiniz müjdeli haber alacağınıza, büyük zafer elde edeceğinize,

Rüyada Şeker Çalmak; kıskançlığa ve çekememezliğe yorumlanır. Kişinin kendisinden başkasını düşünmediğine, kendisi için yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Şeker Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada şeker görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren şeker rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Şeker sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada şeker görmek ya da şeker yemek; ilim sahibi olmaya, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmeye, hak yolunda gidip yanlış yolda yürüyenleri doğruya güzele saptırmaya, ilahi kudrete ermeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. hanser dedi ki:

    hayırlı günler, daha önce bir süre beraber çalıştığım arkadaşlarım ziyaretime geliyor, ve sade türk kahvesi istiyorlar. ben daha mutfağa gitmeden anneannem gidip cezveye kahveyi koyup birde bir sürü kesme şeker atıyor içine ( bu arada anneannem 17 yıl önce vefat etti) bende gidip anneanne arkadaşlar sade istediler deyip cezvenin içinde ki şekerleri toplamaya başlıyorum , ondan sonrasını hatırlamıyorum. yorumlarınızı bekliyorum