Rüyada “ Sel ” Görmek

Sel
Rüyada sel görmek neye delalet eder. Rüyada sel görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada sel görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Sel Görmek 

Rüyada Sel Görmek; sıkıntılara, maddi anlamda dara düşmeye işaret eder. Aynı zamanda dini vazifesini yerine getirmeyen kötülük yapan kişiye yorumlanır. Rüyada sel görmek, bazen de zorluklarla mücadele etmeye, hane içinde yaşanan anlaşmazlıklara, ayrılıklara, hastalıkların sizi bırakmamasına, iş hayatınızda size karşı rekabet hırsı güderek sizi yok etmeye çalışan, sizin büyümenize engel olacak kötü niyetli insanların varlığına işaret edilir. Görülen sel rüyası bazen de  hayırlı bir evlada, mutlu bir birlikteliğe, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeye, kısa süreli yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Görülen bu rüya başka bir değişle maddiyattan uzak maneviyata ermeye, hayatını ibadetle secde ederek geçirmeye, ihtiyaç sahibi insanlara maddi ve manevi yardımda bulunmaya işaret edilir.

Rüyada Sele Kapılmak Görmek

Rüyada sele kapıldığını görmek; yanlışlara ve kötülüklere sapmaya, pişmanlık duyacağınız hatalar yaparak çevrenizdeki insanlara zarar vermeye, hırslarınızın kurbanı olarak elinizdeki mal varlığınızdan da olmaya yorumlanır. Rüyada sele kapıldığını görmek, olumsuz olarak tabir edildiğin de  kişinin  kendisinden başka kimseye güvenmediği, sadece kendi çıkarları uğruna yaşayıp hırsları uğruna hareket ettiği, herkesi kendisinden uzak tutarak yalnızlığı tercih ettiğine işaret edilir.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Rüyada sel felaketi görmek; insanların maddi ve manevi anlamda zarar görmesine neden olacak olaylarla karşı karşıya kalarak üzüntüye boğulacağınıza, elinizdeki maddi mal varlığınızı kaybederek sıkıntıya düşeceğinize işaret ederken bazen de hayırlı müjdeli haberler almaya, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye, resmi törenlerde yer alarak kısa sürede olsa yaşadığınız sıkıntılardan ve streslerden kurtulacağınızı yorumlanır.

Rüyada Sel Sularına Kapılmak Görmek

Rüyada sel sularına kapıldığını görmek; rüya sahibinin kendisinden başka kimseye güvenmediği, sadece kendi çıkarları uğruna yaşayıp hırsları uğruna hareket ettiği, herkesi kendisinden uzak tutarak yalnızlığı tercih ettiğine işaret edilir. Rüyasında sel sularına kapıldığını gören kimse büyük bir boşluğa girerek bir çok hataya yer verir, aksilikler ve kötülükler yakasını hiç bırakmaz, girdiği her işte başarısız olur, yardım etmek isteyen kişilere de kötü davranarak onların uzaklaşmasına sebep olur.

Rüyada Çamurlu Sel Suyu Görmek

Rüyada çamurlu sel suyu görmek; rüyasında çamurlu su gören kişinin iyi, doğru ve makbul bir insan olduğu rivayet edilir. Çamurlu sel suyu  mevcut durumun düzeleceğinin de alametidir. Çamur sel suyu rüyası kötü ahlaklı bir kadına da yorumlanır. Rüyada  çamurlu sel suyu görmek, kolayca aşılabilecek bir takım problemlerle karşılaşmak anlamına gelir. Nihayetinde sorun olan fakat çözülmesi imkansız olanla kıyaslandığı zaman ona nazaran çok daha kolay olan bir sıkıntıya düşmeye yorulur.

Rüyada Berrak Sel Suyu Görmek

Rüyada berrak sel suyu görmek; rüyayı gören kimsenin ileriye dönük planlar yaparak gelecekte olabilecek sorunlara yer vermemeye, iş hayatında duyguların yanı sıra mantık çerçevesinde hareket ederek büyük projelere yer vermeye işaret edilirken berrak sel suyundan içtiğini görmek, kazanç getirecek yatırımlar yapmaya, sel suyundan yıkandığını görmek, faydalı işler yaparak doğruluk yolunda ilerlemeye, berrak suda yüzdüğünü görmek ise yetenek sahibi biri olup fırsat kapılarını aralamaya yorumlanır.

Rüyada Sel Suyunda Kaybolmak Görmek

Rüyada sel suyunda kaybolduğunu görmek; duygusal külfeti olan birinden uzaklaşılacağı na, sevince, duygusal hayatın iyi gittiğine, kazançlı atılım içinde bulunacağına, hayırlı arkadaşa, hayali kurulan bir kazanca, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, yağmura, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, mutluluğa ermeye, yeminine bağlı durulacağına işaret eder.

Rüyada Selden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada selden kurtulduğunu görmek; selden kurtulmak yorumuyla aynı özellikleri içeren bu rüya kişi için özgürlüğü, kurtuluşu, refaha çıkmaya delalet eder. Bir kimse rüyasında selden kurtulduğunu görürse bu kişi için gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında bilinçsizce davranışlar sergileyerek yaptığı hatalarının farkına anlayarak çok geç olmadan geri adım atacağına, düşmanlarının oyununa gelmeyerek olabilecek zararları önleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Selde Boğulmak Görmek

Rüyada selde boğulduğunu görmek; suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi berrak suda boğulmuş sa eğer, iş hayatında gerçekleştirilecek başarılı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda ve hayırlı mala sahip olacağına işaret edilir. Eğer rüya sahibi, bulanık suda boğulmuş sa rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı olaylarla ve durumlarla karşı karşıya geleceğine tabir edilir. Rüyada selde boğulmak görmekrüyayı gören kişinin, iş hayatında çok akıllıca ve doğru kararlar verdiği takdirde çok iyi başarılar kazanacağına ve çok yüklü miktarda para kazanacağına alamet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.