Rüyada “ Sela Okunduğunu Duymak ” Görmek

Sela Okunduğunu Duymak
Rüyada sela okunduğunu duymak, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olup alimler tarafından yüksek makam ve mevki sahibi olmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada sela okunduğunu duymak, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olup alimler tarafından yüksek makam ve mevki sahibi olmak olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin devlet kademesinde ise emri altında insanların çalışacağına ve memuriyette idareci konuma gelmeye delalet eder. Rüyada sela okunduğunu duymak, kişinin iş yaşamında çok büyük atılımlar yapacağına bu camiada herkesin sevgi ve saygısını kazanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında emrinde bir çok kişiyi çalıştıracağına ve güç kudret sahibi olmak olarak da tabir edilmiştir. Rüyada sela okunduğunu duymak kişinin hayırlı işler yapacağına ömrünü hak ve adalet yolunda harcayacağına tabir edilmiştir. Rüyada sela okunduğunu duymak ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak Ne Demek

Rüyada sela okunduğunu duymak, kişinin rüyasında tanıdığı birinin selasının okunduğunu duyması o kişinin ömrünün uzayacağına delalet eder. Rüyada görülen kişinin yaşamında güzel gelmelerin olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya gören kişinin yakın çevresinde bulanan birinin vefatına yada yaşlı birinin ölümden korkmasına rivayet edilmiştir. Rüyada sela sesi duymak, rüya sahibi için sonlanması gereken bazı şeylerin olduğuna yorulur.

Rüyada Sela Sesi Duymak

Rüyada sela sesi duymak, rüya sahibinin iş veya özel yaşamında sorunlu giden bazı olayların artık sonlandırması gerektiğine delalet eder. Kişinin artık olumlu yada olumsuz bir karar vermesi gerektiğine işaret eder. Bazı islam alimlerine göre rüyada sela sesi duymak, kötü bir havadis almaya ve moral bozukluğu olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Sela Okumak

Rüyada sela okumak, rüya sahibinin istemediği ortamlarla karşılaşacağına ve sıkıntı ve stres içersine girmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bir takım kötü olaylar içersine gireceğine ve bundan zarar görmeye delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin başına gelecek bela ve musibetlere rivayet edilmiştir.

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak Diyanet

Rüyada sela okunduğunu duymak diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin yaşamındaki olacak olan olumlu gelişmelere yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişinin yüksek mevkilerde makam sahibi olacağına ve kendisine bağlı çalışanlar olmasına delalet eder.

Rüyada Sela Okunduğunu Görmek İslami 

Rüyada sela okunduğunu duymak islami yorumuna göre, kişinin bir geçiş döneminde olduğuna sıkıntı ve stres yaşadığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin el açıp Allah’a yönelirse bu dönemi atlatacağına ve eski güzel günlerine döneceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.