Rüyada “ Şelale ” Görmek

Şelale
Rüyada şelale görmek rüya sahibinin hayal dünyasının zenginliğine, yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Şelale Görmek; Rüyada şelale görmek rüya sahibinin hayal dünyasının zenginliğine, yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada şelale görmek kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.Bu kişiler gittikleri yerlere bolluk bereket getiren yönetici özelliğe sahip kişilerdir.Bulundukları her yerde kısmetleri açık olduğu gibi  çalıştıkları iş yeri sahiplerine de maddi ve manevi bakımdan bol kazançlar sağlayıp  iş düzeyinin ve ekonomik açıda iş  seviyesinin yükselmesine katkıda bulunurlar.Ayrıca bu tarz rüya sahipleri hem manevi olarak kalben ve fikren hem de maddi yönden zenginlerdir.

Rüyada Şelaleye Bakmak; Rüyada şelaleye bakmak rüya sahibinin geleceğe yönelik yapmış olduğu yatırımları ifade eden rüyalardır. bu rüyalar Rüya sahibinin uzun vadede gerçekleşeceği bir işi olacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin şimdi tohumlarını attığı bir işin ileride meyvelerini toplayacağı şeklinde ifade edilir.Rüya sahipleri genelde plancı hareket etmeyi seven ileriye dönük olumlu yatırımlar yaparak planlı hareket eden işini varsayımlara bırakmayan iş bilir kişilerdir. Başka bir değişle de şelaleye bakmak kişinin uzunu bir yolcuğa çıkacağına delalettir.

Rüyada Şelaleden Atlamak; Rüyada şelaleden atlamak rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda huzura ereceğine mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibi iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtularak esenliğe erecektir. Bu rahatlık rüya sahibini hem bedenen hem de huzur an rahatlatacaktır.Çalışma hayatında ki sıkıntılardan dolayı hem ailesine hemde çevresine karşı yaşamış olduğu sıkıntılar sona erip ailesiyle kopma noktasına gelen durumu son bulup mutluluk filizleri tekrar baş göstermeye başlayacaktır. Böylelikle  Rüya sahibi hem sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak hem de büyük bir bolluğun içine düşecektir.

Rüyada Şelalede Yüzmek; Rüyada şelalede yüzmek Rüya sahibinin olunmaz gönül yaralarının kapanacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, çözümsüz gibi görünen ve kafasını yeyip bitiren sorunların çözüme kavuşacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına işaret eder. Bir nevi rüya sahibinin geçmiş sayfalarını kapatarak yeniden hayata başlaması olarak görülür.Rüyada şelalede yüzmek rüya sahibine bunlar gibi bir çok farklı güzellikleri işaret eder. Kişinin ruhen ve bedene rahata ereceğine bolluk bereket ve esenliğe kavuşacağına mutlu günler yaşayacağına işaret olarak gösterilir.

Rüyada Şelalede Balık Tutmak; Rüyada şelalede balık tutmak Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceği kadar rahat ve bolluk içinde geçireceği bir hayata kavuşacağına delalet eder.Kişide bolluğa ve berekete işaret edilir. Rüya sahibinin ömrü boyunca hep mutlu olacağına güzel ve huzurlu bir yaşantı süreceğine hayırlı kısmetleri olacağına delalet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Hasan dedi ki:

  Selamün Aleyküm bir arkadaşım rüyasında beni şelalenin altında görmüş bu rüya beni ilgilendirirmi ilgilendirirse yorumu nedir? şimdiden sağolun kolay gelsin.

  1. admin dedi ki:

   A. selam Hasan bey rüyanız hayır olsun rüyada şelale görmek ya da şelalenin altında durmak; kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.Bu kişiler gittikleri yerlere bolluk bereket getiren yönetici özelliğe sahip kişilerdir.Bulundukları her yerde kısmetleri açık olduğu gibi çalıştıkları iş yeri sahiplerine de maddi ve manevi bakımdan bol kazançlar sağlayıp iş düzeyinin ve ekonomik açıda iş seviyesinin yükselmesine katkıda bulunurlar.Ayrıca bu tarz rüya sahipleri hem manevi olarak kalben ve fikren hem de maddi yönden zenginlerdir.

 2. İrem dedi ki:

  Meraba ruyamda sag tarafım da şelale var sol tarafımda çöl bende tam ortasindayim ikisinin bi anda yerden bembeyaz kuşlar ucusmaya başladı bole öttüler falan hepsi bi anda kafayi kaldirdim onlara baktim uyandım o sıra

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İrem hanım rüyada şelale ve çöl görmek, rüya sahibinin hayal dünyasının zenginliğine, yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada şelale görmek kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.Bu kişiler gittikleri yerlere bolluk bereket getiren yönetici özelliğe sahip kişilerdir. Uçuşan kuşlar görmek ise rüyayı gören kimsenin bir den çok güzel hayırlı işlere imza atıp büyük başarılar elde edeceğine, hanesiyle birlikte daima mutlu olup hanesinden bolluğun bereketin hiç eksilmeyeceğini, yaptığı yardımlar ile ismini her zaman duyurup toplum karşısında saygınlığını koruyacağına işaret eder.

 3. Merve dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir şelaleden yanımda hatırlamadığım birkaç kişiyle atlıyorduk. Ama tam olarak yukarıdan aşağıya atlama gibi değil. Şelalede yüzüyormuş gibi, daha doğrusu şelalenin akıntısıyla iniyorduk. Akıntıyla ilerlerken daha dik ve çok daha yüksek bir akıntı çıktı karşımıza. Oradan baktığımda ileride bir noktada kaya gibi birşey gördüm. Yanımdakiler durmak yok yapıcaz hadi devam diyor oradan da akarak sağ sağlim aşağıya iniyoruz. Rüyanın anlamı nedir?
  Şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Merve hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada Şelale Görmek; Rüyada şelale görmek rüya sahibinin hayal dünyasının zenginliğine, yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder. Geniş yorum için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-selale-gormek/