Rüyada “ Selden Kurtulmak ” Görmek

Selden Kurtulmak
Rüyada selden kurtulmak görmek neye delalet eder. Rüyada selden kurtulmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada selden kurtulmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Selden Kurtulmak Görmek

Rüyada selden kurtulmak görmek; kötülüklerle ve zorluklarla geçen yılın ardından mutluluğa ve esenliğe ermeye, size karşı zarar vermek isteyen hanenize kötülük katarak huzursuz olmanıza vesile olacak kötü niyetli kimselere karşı önlem alarak onlardan gelebilecek her türlü zararları bertaraf etmeye yorumlanır. Rüyada selden kurtulduğunu görmek aynı zaman da kurtuluşa ermeye, kötülüklerden kurtulmaya, esaret altında yaşamak yerine özgürlüğe ve mutluluğa koşmaya işaret edilir. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman’a göre rüyada selden kurtulmak görmek; çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra beklediği servete, zorlukla hak edilen güce yorumlanır.

Rüyada Selden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada selden kurtulduğunu görmek; selden kurtulmak yorumuyla aynı özellikleri içeren bu rüya kişi için özgürlüğü, kurtuluşu, refaha çıkmaya delalet eder. Bir kimse rüyasında selden kurtulduğunu görürse bu kişi için gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında bilinçsizce davranışlar sergileyerek yaptığı hatalarının farkına anlayarak çok geç olmadan geri adım atacağına, düşmanlarının oyununa gelmeyerek olabilecek zararları önleyeceğine yorumlanır. Rüyada selden kurtulduğunu görmek, aynı zaman da hastalıktan kurtulmaya, manevi huzura ermeye, düşmanları bertaraf etmeye, maddi sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmaya işaret edilir.

Rüyada Selden Birini Kurtarmak Görmek

Rüyada selden birini kurtarmak görmek; içinizdeki güzelliğin dışa çıkmasına, çevrenizdeki insanlara duyduğunuz saygı ve hürmetle her kes tarafından sevilerek hürmete layık kimse olacağınıza, zor durumda olan yardıma muhtaç bir çok kimseye maddi ve manevi anlamda yardım ederek onları içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarmaya yorumlanır. Rüyada selden birini kurtardığını gören kimse, zahmetsiz elde edilen mülke, güler yüzlü genç kişiye, karmaşadan uzak olacağına, alın teriyle elde edilen mala işarettir. Rüyada boğulan birini kurtarmak görmek, rüya sahibinin yakın bir kimseye düştüğü sıkıntılarından dolayı maddi ve manevi anlamda yardımda bulunmasıdır.

Rüyada Sele Kapıldığını Görmek

Rüyada sele kapıldığını görmek; yanlışlara ve kötülüklere sapmaya, pişmanlık duyacağınız hatalar yaparak çevrenizdeki insanlara zarar vermeye, hırslarınızın kurbanı olarak elinizdeki mal varlığınızdan da olmaya yorumlanır. Rüyada sele kapıldığını görmek,olumsuz olarak tabir edildiğin de  kişinin  kendisinden başka kimseye güvenmediği, sadece kendi çıkarları uğruna yaşayıp hırsları uğruna hareket ettiği, herkesi kendisinden uzak tutarak yalnızlığı tercih ettiğine işaret edilir. Rüyasında sele kapıldığını gören kimse büyük bir boşluğa girerek bir çok hataya yer verir, aksilikler ve kötülükler yakasını hiç bırakmaz, girdiği her işte başarısız olur, yardım etmek isteyen kişilere de kötü davranarak onların uzaklaşmasına sebep olur.

Rüyada Selde Boğulmak Görmek

Rüyada selde boğulduğunu görmek; suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi berrak suda boğulmuş sa eğer, iş hayatında gerçekleştirilecek başarılı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda ve hayırlı mala sahip olacağına işaret edilir. Eğer rüya sahibi, bulanık suda boğulmuş sa rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı olaylarla ve durumlarla karşı karşıya geleceğine tabir edilir. Rüyada selde boğulmak görmekrüyayı gören kişinin, iş hayatında çok akıllıca ve doğru kararlar verdiği takdirde çok iyi başarılar kazanacağına ve çok yüklü miktarda para kazanacağına alamet edilir. İslami rüya alimlerine göre rüyada selde boğulmak görmek; bahtınızın açılacağına ve sevineceğinize, iş hayatınızda kısa sürede yükselerek istek ve arzularınıza kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Sel Görmek

Rüyada sel görmek; sıkıntılara, maddi anlamda dara düşmeye işaret eder. Aynı zamanda dini vazifesini yerine getirmeyen kötülük yapan kişiye yorumlanır. Rüyada sel görmek, bazen de zorluklarla mücadele etmeye, hane içinde yaşanan anlaşmazlıklara, ayrılıklara, hastalıkların sizi bırakmamasına, iş hayatınızda size karşı rekabet hırsı güderek sizi yok etmeye çalışan, sizin büyümenize engel olacak kötü niyetli insanların varlığına işaret edilir. Görülen sel rüyası bazen de  hayırlı bir evlada, mutlu bir birlikteliğe, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeye, kısa süreli yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Görülen bu rüya başka bir değişle maddiyattan uzak maneviyata ermeye, hayatını ibadetle secde ederek geçirmeye, ihtiyaç sahibi insanlara maddi ve manevi yardımda bulunmaya işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.