Rüyada “ Şerbet ” Görmek

Şerbet
Rüyada şerbet görmek, hayır ve mutluluk dolu günlerin yakın olmasına delalet eder. Alimler nazarında şans ve uğur olarak kabul edilen bu rüya, bolluğun üzerinizde daim olacağını gösterir.
Etiketler:

Rüyada şerbet görmek, hayır ve mutluluk dolu günlerin yakın olmasına delalet eder. Alimler nazarında şans ve uğur olarak kabul edilen bu rüya, bolluğun üzerinizde daim olacağını gösterir. Her türlü bela ve şer olan durumların son bulacağına, gönül dinginliği ve huzurlu bir sürecin yaşanacağını gösterir. Düş sahibinin hem iş yaşamında hem de aile yaşantısında keyfinin yerinde olacağını bildirir. Afiyet ve ağız tadının yerinde olacağına, borçlu olanlar için rahata ermeye, maddi külfetten kurtulmaya, ruhi olarak ferahlık yaşamaya tabir edilir. Rüyada görülen şerbet islami anlamı olarak da, gönül yorgunluğundan kurtulmaya, hayırlı kısmete, evliliğe, evlat sahibi olmaya yorumlanır. Ebu Said El Vaiz’e göre rüyada şerbet gören kişi, beklediği bir haberi alır, yaşadığı acı ve kederden kurtulur olarak rivayet etmiştir. Aynı zamanda aile içi ilişkilerin düzene girmesine, eş ve çocuklar ile olan iyi geçime, rızkın genişlemesine yorumlanır. Bazen de eş dost ile yapılan hoş sohbetlere, ilim yuvalarına, dost meclislerinde bulunmak olarak da yorumlanmıştır. Rüyada şerbet görmek, içmek, yapmak ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Şerbet Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada şerbet görmek diyanet yorumuna göre, sorumlulukların azalmasına, derin bir nefes almaya, sorun ve sıkıntıları üzerinizden atmak olarak tabir edilir. Aynı zamanda sosyal olarak aktif olmaya, tanışılan yeni kişilere, eğlenmek ve gülmeye rivayet edilir. Bazı tabircilere göre ise, hastanın şifa bulacağına, derdi bulunmaz sıkıntıların çözüme ulaşacağına rivayet edilir. Bereketli ve endişe ve korkulardan uzak bir yıl geçirmek olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, iş yaşamında ki berekete, kazancın bollaşmasına, eldeki mal ve mülkün değer kazanmasına yorulur. Rüyada şerbet içtiğini gören kişi, rahata ve zenginliğe erer. Mali konularda düze çıkmaya, borçların sıfırlanmasına, kısmetin açılıp, yeni kazanç kapıları bulmaya delalet eder. İmam-ı Cafer-i Sadık’a göre rüyada şerbet içmek görmek, yüzün güleceğine, hüznün bitmesine, sağlık ve zindeliğe kavuşmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Şerbet Dağıtmak

Rüyada şerbet dağıtmak, toplumda ki yerinize işaret eder. Şerbet dağıttığını gören kişinin, saygınlığı artar, çevresi tarafından sevip sayılır. Ayrıca Şerbet dağıttığını görmek, türlü belaları def etmeye, yapılan salih ameller ile makamın yükselmesine, ortaya koyulan başarılı işler sebebi ile tebrik edilmek olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Şerbet Yapmak

Rüyada şerbet yapmak, helalinden kazanmaya, alın teri dökmeye, rızkın temini için çaba göstermeye işaret eder. Gördüğünüz rüya emeklerin karşılığının alınacağına, özveri ile çalışmaya delalet eder. Şerbet yaptığını gören kişi zaman içinde maddi olanaklarını düzeltir, rahata ererek zenginleşir.

Rüyada Şerbet Dökmek

Rüyada şerbet dökmek, Allah rızasını gözetmeye, yapılan hayır ve hasenata işaret eder. Düş sahibinin yardıma muhtaçlara, düşkünlere, kendisinden vefa bekleyen kişilere gerekli desteği çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek

Rüyada lohusa şerbeti görmek, müjdeye, evlada, geçim kolaylığına, afiyete ve sağlığa işaret eder. Rüyada lohusa şerbeti içmek, evli kişiler için evlat sahibi olmaya, alınacak hayırlı bir habere, bekar kişi için çok güzel bir nasip ile nasiplenmeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.