Rüyada “ Ses Duymak ” Görmek

Ses Duymak
Rüyada ses duymak görmek her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyada insan sesi duymak ya da konuşmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Ses Duymak

Rüyada ses duymak; rüya sahibinin büyük yatırım sağlayan maddi kazancı bol olan çevresinde ki dostlarının onayını alarak onu seven insanların kalplerini kırmadan onların arzularıyla hareket eden iyi huylu kişiye işaret eder. Rüya sahibi, insanlar için iyi ve faydalı şeyler yapmak adına çırpınan, buna büyük oranda enerji ve para harcayan kişi olarak değerlendirilir. Rüyada ses duyduğunu görmek aynı zaman da insanlık adına hayırlı işler yapmaya, ibadete yönelmeye, dini duygularını ön planda tutmaya yorumlanır.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duymak; rüyasında insan sesi duyan kişinin seveni sayanı ilgi duyanı çoktur. Bu rüyayı gören kimseler yaptığı kazançlarının büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanır yardıma muhtaç insanlara yardım ederler. Rüyada insan sesi duymak aynı zaman da yaptığı başarılı çalışmalar aldığı olumlu kararlar ve sevecen halleriyle çevresinde ki insanların beğenisini toplar herkes tarafından sevilip sayılır.

Rüyada Hayvan Sesi Duymak

Rüyada hayvan sesi duymak; verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu daha çok kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu şerefe, yakında alınacak iyi havadis öğrenmeye, umudunu yitirdikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, güler yüzlü genç kimseye, zorlukla istediği başarıya yorumlanır. Rüyasında hayvan sesi duyan bir kimse iş hayatında yakınlık gösteren kişilere karşı dikkatli davranmalı onlara karşı attığı adımlarda temkinli davranmalı attığı adımları ona göre dikkatli atmalıdır.

Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyada gaipten ses duymak; Rüyasında gaipten ses duyduğunu gören kişinin duyduğu şekle göre rüyası farklı şekillerde yorumlanır. Eğer rüyada gelen ses iyi ve güzel ise bu rüyayı gören kimsenin hayırlı bereketli işlere gireceğine aldığı kararlarda her zaman için başarıyı yakalayacağına ve hidayete ereceğine işaret ederken; kötü sesler duymak ise bazı sıkıntı ve sorunların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada İyi Ses Duymak

Rüyada iyi ses duymak; rüyayı  gören kimsenin başına kötü haller geleceğine sıkıntılı günler yaşayacağına, maddi zorluklara gireceğine aldığı kararlar ve yaptığı tüm işlerde hüsrana uğrayacağına, gerek iş hayatın da gerek ise özel hayatın da zorlu sıkıntılı günler yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında iyi güzel ses duyan bir kimse hikmet sahibi olur aldığı kararlarda her zaman zafere ulaşır.

Rüyada Kötü Ses Duymak

Rüyada kötü ses duymak; rüyasında kötü ses duyan kişi korku duyacağı, sonucu ölümle biteceği, üzücü anlarla karşı karşıya kalacağı olaylarla karşı karşıya kalır istediği gibi hiçbir şey  yolunda gitmez her zaman için başarısızlıkla karşı karşıya kalır. Rüyasında kötü ses duyan kimse aynı zaman da uğraş vererek hasret duyduğu yüksek mertebeye, mağlubiyetten sonra gözlediği iyi bir geleceğe işarettir, nadiren de sırların ortaya döküleceğine, yakın zamanda duyulacak müjdeli gelişmelere yorumlanır.

Rüyada Güzel Ses Duymak

Rüyada güzel ses duymak; iyilik ve hayra kavuşmaya ve rüya sahibinin göğsünü kabartan sözlere delalet eder. Rüyasında güzel ses duyan kişi çok mutlu olacağı bir işe girer hayırlı kısmetli bereketli kazançlar elde eder. Bu rüya hayra, güzelliğe, bolluğa ve berekete ermeye karşınıza çıkacak olan kısmetin izle dünya evine gireceğinize mutlu bir yaşantınız olacağına işaret eder.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip sesler duymak; rüyada garip, korkutucu ve anlamsız sesler duymak yanılgıya düşüp hatalı işler yapmaya, çaresiz kalmaya, yanılgıya düşmeye, insanlar arasında huzursuz olmaya, çekingen davranışlar sergilemeye işaret eder. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi çağrıştırdığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir diye değerlendirilir.

Rüyada Tanıdık Birinin Sesini Duymak

Rüyada tanıdık birinin sesini duymak; maddi ve manevi bolluğa ermeye, kısmete, hane içinde huzura, uzaktan gelecek olan mutlu bir habere, doğru yoldan şaşmamaya, aldığı kararların arkasında durmaya, iyi niyetli bir insana işaret eder. Rüyada tanıdık ses duymak bazen de hayatının düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına ve her şeyin kendi istediği gibi yürümeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak; kötü habere işaret eder. Bu rüyayı gören kimselerin işleri istediği gibi gitmez alt üst olur talihsizlikler yakasını bırakmazlar. Rüyanın işaret etmekte olduğu konulardan bir tanesi de yaşanacak olan endişedir. Bu endişenin sebebi her ne olursa olsun, biraz fazla büyütecek ve gereksiz yere kuruntu yapacaksınız.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.