Rüyada “ Sevdiğin Erkeği ” Görmek

Sevdiğin Erkeği
Rüyada sevdiğin erkeği görmek, öncelikle bu rüyayı iş hayatı olarak yorumlayacak olursak kişinin yakın zamanda yükseleceğini gösterir.
Etiketler:

Rüyada sevdiğin erkeği görmek, öncelikle bu rüyayı iş hayatı olarak yorumlayacak olursak kişinin yakın zamanda yükseleceğini gösterir. Yaşadığın sorunların son bulacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi anlamda yapacağı işte bol kazanç manasına gelir. Eğer rüyada sevdiğiniz erkekte size aşık ise bu oldukça iyi bir durumdur. Eğer o erkek sizde dönük değilse, alacak olduğunuz kötü bir habere yorumlanır. Bekar kimseler için evlilik anlamına da gelir. Bazı yorumculara göre ise, sevdiğiniz hoşlandığınız erkek için kötü bir haber almaktır. Sizin lehinize olacak iyi durumlara da yorum yapılır. Ümidi kestiğiniz bir şeyin çok yakın zamanda size geri döneceği manasındadır. Rüyada eski sevdiğin erkeği görmek, eski yaşanmışlıkları özlemek ve şuan ki durumunuzun sizi mutlu etmediği yönündedir. Ulaşamayacağınız bir şeye ulaşmaktır. Rüyada sevdiği erkeği çirkin görmek, kendi kendine girdiği bir iç savaşın olduğuna haksız olduğu bir konuda karşı tarafa bencil ve kinci davranacağına tabir edilir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Görmek Konuşmak

Rüyada sevdiğin kızı görmek konuşmak, sevdiğinle konuşmak kişinin çok hoşlanacağı şeyler yaşamasıdır. Sevilmek ve saygı duyulmak demektir. Size sıkıntı veren tüm dertlerden kurtulmak anlamına geliyor. Bazı yorumculara göre ise, gerçek hayatta sevdiği kıza açılması ve sevgililer arasında özel konuşmalar olacağına işarettir. Önemli gelişmeler yaşanmasıdır. Müjdeli haberler almaya ve huzurlu mutlu bir evlilik yaşamaya yorumlanır. Ayrılan kişiler için ise, unutamadığı şeylerin olduğuna işaret eder. Hayatında birisi olan kişiler için iki kişi arasında kalmak ve bu durumun içinden çıkamamak demektir. Rüyada sevdiğin kızla konuştuğunu görmek, güzel haberlerin gelmesi anlamındadır.

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Evinde Görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi evinde görmek, çok büyük bir mutluluk ve sevinç yaşamaya delalettir. Kişinin hiç beklemediği ve hayatında hiç ummadığı gelişmelerin üst üste gelmesidir.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek, rüya sahibinin saf ve temiz duygular içersinde olduğunu gösterir. Bastıramadığı duyguların gün yüzüne çıkacağına ve bunların mutluluk getireceğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek Ama Konuşmamak

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek ama konuşmamak, bir konuda cesaretiniz kalmadığına yorumlanır. Beklediğiniz haberi alamadığınıza ve kişilerin yakın zamanda bir anlaşmazlığa girmesine delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.