Rüyada “ Sevdiğin Kişiyle El Ele Tutuşmak ” Görmek

Sevdiğin Kişiyle El Ele Tutuşmak
Rüyada sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak, kişinin sevdiği kişi ile arsındaki bağların kuvvetlenmesine tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak, kişinin sevdiği kişi ile arsındaki bağların kuvvetlenmesine tabir edilir. Görülen bu rüya sevdiğiniz kişi ile olan ilişkinizi evlilik boyutunda ilerletmeye rivayet edilmiştir. Aynı şekilde aranızdaki sevginin, vefa ve birbirinize olan bağlılığın daim olmasına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bu kişi ile olan sevgi bağınızın daim ve ömürlük olacağına işaret eder. Ayrıca kişinin özel yaşamında ki başarısını iş yaşamına da yansıtmasına yorulur. Gönül ilişkisinde mutluluğu yakalayan düş sahibinin, tüm benliği ile gelecek için çabalayacağına yorumlanır. Kişinin bu sayede başarıdan başarıya koşmasına, hem iş hem de aile yaşamında çevrenin imreneceği biri olacağını bildirir. Bazen de sizi sevindirecek güzel bir havadis almak olarak da yorumlanmıştır. Rüyada sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yazabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Ele Ele Tutuşmak Nedir

Rüyada sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak, özlem duyulan kişiye kavuşmaya, gönül bağlı olduğunuz kişiye duyduğunuz sevgiye yorumlanmıştır. Aradığınız huzur ve mutluluğu elde etmeye delalet eder. Rüyada aşık olduğun kişiyle el ele tutuşmak, istek ve murada ermeye, hayallerine kısa zaman içerisinde ve zorlanmadan ulaşacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Sevgiliyle Ele Ele Tutuşup Yürümek

Rüyada sevgiliyle el ele tutuşup yürümek, sağlık ve afiyete, işlerin yoluna girmesine, günlük yaşam da alacağınız hayırlı haberlere tabir edilir. Aynı zamanda başarı ve sıkıntılarınızda yanınızda bulunacak vefalı birine rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle El Ele Tutuşup Yürümek

Rüyada eski sevgiliyle ele ele tutuşup yürümek, geçmişe dair korku ve endişelerden arınmaya, geleceğe umutla bakmaya işaret eder. Ayrıca geçmişteki kırgınlık ve küslükleri bir tarafa bırakmaya delalet eder. Rüyada eşiyle el ele yürümek, düş sahibinin eşine olan merhamet, sevgi ve bağlılığına işaret eder. Kişinin eşi ile arasındaki sevgi ve muhabbetin daim olmasına tabir edilir.

Rüyada Bir Erkek İle El Ele Tutuşmak

Rüyada bir erkek ile el ele tutuşmak diyanet yorumuna göre, iş yaşamında kurulacak ortaklık ve birlikteliğe tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya bu kişi ile ortak bir amaç uğrunda buluşmaya, mücadele vermeye rivayet edilir. Rüyada tanımadığın erkekle el ele tutuşmak görmek, yeni tanışılacak birisine, düş sahibini bu kişiye aşırı güven duymasına yorumlanır. Rüya sahibinin bu yüzden maddi ve manevi anlamda zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Patronla El Ele Tutuşmak

Rüyada patronla el ele tutuşmak, iş yaşamında kariyer sahibi olmaya, başarılarınız sayesinde göze girmeye işaret eder. İş hayatınızdaki hırs ve verdiğiniz emek sayesinde yıldızınızın parlayacağını gösterir. Rüyada karşı cinsten biriyle el ele tutuşmak, ili duyduğunuz birine karşı duygularınızı açamadığınızı bildirir. Bazen de yaşanılan sorunların üstüne gitmeye, bu yolda yanınızda yürüyecek kişilere yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. elif dedi ki:

  rüyamda hoşlandığım bir erkekle elimizin boyutunu ölçüyoduk el ele tutuşmuyorduk sadece elimizin ölçüsünü aldık sonra o kişi benim elimi tuttu bu rüyanın anlamı ne olabilir yazarsanız çok sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba Elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak, kişinin sevdiği kişi ile arsındaki bağların kuvvetlenmesine tabir edilir. Görülen bu rüya sevdiğiniz kişi ile olan ilişkinizi evlilik boyutunda ilerletmeye rivayet edilmiştir. Aynı şekilde aranızdaki sevginin, vefa ve birbirinize olan bağlılığın daim olmasına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bu kişi ile olan sevgi bağınızın daim ve ömürlük olacağına işaret eder.

 2. meryem dedi ki:

  rüyamda daga tırmanıyoduk hoşlandığım kişi de vardı ve o bana elini uzatıp beraber tırmandık ve ben onu bir kaç kere daha rüyamda gördüm diğer rüyamda da el ele tutuşup yürüyorduk. Lütfen bu rüyalarıın anlamını yazarsanız sevinirim