Rüyada “ Sevdiğin Kızı ” Görmek

Sevdiğin Kızı
Rüyada sevdiğin kızı görmek, ileriye dönük düşünceleri olduğuna ve uzun süreli birlikteliklere bunun sonunda mutluluğun beklediğine yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada sevdiğin kızı görmek, ileriye dönük düşünceleri olduğuna ve uzun süreli birlikteliklere bunun sonunda mutluluğun beklediğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya maddi manevi huzura ermek anlamındadır. Rüyada sevdiğin kızı görüp sarılıyorsanız, isteklerinizin ve dileklerinizin kabul olacağına işarettir. Sevdiğin kızı rüyada öpmek ise, mutlu huzurlu bir evlilik demektir. Bazen ise kişi hoşlandığı birisini rüyasında görür ve bu psikolojik bir yoruma sahiptir. Bazen ise bazı yorumculara göre, kısmeti rüyada görmektir. Yani eğer hayatında biri yoksa hoşlandığın biri yok ise rüyanın yorumu budur. Parasal yönde bu rüyanın yorumu ise, maddi olarak değer elde edecek işlere girişimde bulunmak ve bunlardan alnının akıyla çıkmak manasına gelir. Rüyada sevdiğin kızı görüp aile ile tanıştırmak, gören kişinin çok iyi yerlere geleceğine hayatında istediği şeylerin sırasıyla yoluna gireceğine delalettir. Rüyada sevdiğin kızı görmek, ne anlama gelir isteklerinin kısa sürede olması kalıcı mutluluk anlamındadır.

Rüyada Sevdiğin Kızı Kaçırmak

Rüyada sevdiğin kızı kaçırmak, durup dururken sebepsiz yere ortaya çıkacak durumlar yüzünden çiftlerin arasına nifak girmesidir. Tam işleri yoluna sokmuşken bir anda olacak olumsuzlukların haberini verir. Bazen böyle bir hayal kuran kişinin emeline ulaşması demektir. Rüya sahibinin uzun zaman sabır göstereceği bir konunun olacağına yorumlanır. Sabrın sonunun selamet olacağına işarettir. Rüyada sevdiğin kızı kaçırdığına görmek, istekleri için biraz beklemesi ve kendisine süre vermesi manasına gelir. Eğer yavaş yavaş ve düşünceli şekilde hareket ederse istediğini kazanacağına yorulur. Aynı zamanda etrafındaki herkesle güzel ilişkiler kurmaya delalettir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Öpmek

Rüyada sevdiğin kızı öpmek, istenilen bir durum için gelecek olan bir haberin hayırlı gelişmeler olacağı müjdeler olacağına işarettir. Rüyada sevdiğin kızı öptüğünü görmek, sevinç yaşamaktır.

Rüyada Sevdiğin Kızı Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğin kızı evlenirken görmek, vesvese anlamına gelir. Ayrılmış kişiler ise gördüğünüz kişiden bir haber alacağına yorumlanır. Bazı rüyalarda görüldüğü gibidir bu rüyada o anlamı içerir, kişiye malum olur.

Rüyada Sevdiğin Kızı Kıskanmak

Rüyada sevdiğin kızı kıskanmak, gerçek anlamda sevdiğiniz kişiye değer verdiğine yorumlanır. Aranız olmuş olan bazı sorunların kısa zamanda biteceğinin haberini verir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Okulda Görmek

Rüyada sevdiğin kızı okulda görmek, daha önce içinizde kalmış saklı bir duyguyu gösterir. Aynı zamanda okul temiz bir haber almaktır, mesleki anlamda kendini geliştirmektir.

Rüyada Sevdiğin Kızı Hamile Görmek

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek, bebek güzel bir haber anlamındadır. Bazen kişinin cesaret edemediği birşeylerin olduğunu gösterir, korkuları olduğuna tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.