Rüyada “ Sevgili ” Görmek

Sevgili
Rüyada sevgili görmek rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisi ve muhabbetinin azalacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgili Görmek ; Rüyada sevgili görmek rüya yorumlarında hayırlı haber olarak yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında rüyada sevgiliyi görmek hayırlı bir şekilde evlilik yapacağınıza yorumlanır.Diğer yorumlarda ise rüyada sevgili görmek rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisi ve muhabbetinin azalacağına yorumlanır.Görmüş olduğunuz rüyada sevdiğiniz kişi ile güzel vakit geçiriyor iseniz sevdiğiniz kişiden güzel bir hediye alacağınızın habercisi olarak da bilinir.Fakat rüyanızda sevgiliniz ile tartışıyor yada kavga ediyorsanız sizin hakkınızda sevdiğiniz kişiye olumsuz sözler sarf edildiğine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili Görmek ; Rüyada eski sevgiliyi görmek maddi sıkıntılar çekeceğinize borçlarınızdan dolayı üzüleceğinize yorumlanır.Eğer bu rüyayı gören kişi evli ise ailesi arasında huzursuzluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Gezmek ; Rüyada sevgilinle gezdiğini görmek arzularınız ve hayallerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.Görülen bu rüya hayırlı mutlu mesut bir evliliğin habercisi olarak bilinir.

Rüyada erkek Arkadaş Görmek ; Rüyada erkek arkadaşını görmek ve bu kişi tanımadığınız biri olması çevrenizde olan bir kişiye bir kat daha muhabbet duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Erkek Arkadaşınızın Öldüğünü Görmek ; Rüyada erkek arkadaşınızın öldüğünü görmek aklınızda olan bir düşünceden vazgeçeceğinizi ve sevdiğiniz bir kişiden ayrılacağınıza yorumlanır.

Rüyada Sevgilinden Ayrıldığını Görmek ; Rüyada sevgilinizden ayrıldığınızı görmeniz ona olan güveninizin azaldığına yorumlanır.Onun hakkında kaygılarınızın ve endişelerinizin olduğuna işaret eder.

Rüyada Kız Arkadaş Görmek ; Rüyada kız arkadaşını görmek hayatınızda olan bu kişi ile muhabbetinizin ve sevginizin derinleşeceğine yorumlanır.Rüyada kız arkadaş görmek var olan bir kişi ile iyi bir dostluğa başlayacağınıza da işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. beyzanur dedi ki:

    rüyamda okuldaydım bi sevgilim vardı önce ben onun elini tuttum sonra çektim oda elimi tuttu ve el elele tutuştuk sadece gözlerimize bakıyoduk o anda uyandırdılar
    rüyamda gördüğümü gerçek hayatımda tanımıyorum hiç de görmedim karşılaşmadım hiç niye neden böyle bi rüya gördüm açıklayabilir misiniz ?

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Beyza nur hanım rüyada tanımadığınız bir kişiyle yakınlaştığınızı görmeniz iş hayatınızda önemli atılımlar da bulunacağınıza yeni ortamlara girip farklı yeni insanlarla bir araya geleceğinize aynı zaman da hayırlı bir kısmetiniz le karşı karşıya geleceğinize yorumlanır.