Rüyada “ Sevgiliden Telefon Beklemek ” Görmek

Sevgiliden Telefon Beklemek
Rüyada sevgiliden telefon beklemek, sıkıntıları bir kenara bırakıp hayatına kaldığı yerden devam etmesi olarak ifade edilir.
Etiketler:

Rüyada sevgiliden telefon beklemek, sıkıntıları bir kenara bırakıp hayatına kaldığı yerden devam etmesi olarak ifade edilir. Kişinin güncel hayatında daha iyi yerlere gelmesidir. İş hayatında üstün başarılar elde etmesidir. Hane içinde bolluk ve berekettir. Manevi olarak güç elde etmek olarak tabir edilir. Evli kimseler için çok hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada sevgiliden telefon beklemek, dini olarak yorumlayacak olursak hakka dair bir sevgi ve kişinin yaşayacağı manevi güç ve hakikattir. Doğru yolu bulması ve o yolda hızla ilerlemesidir. İstediği şimşek hızıyla ulaşması ve hayatında olan engelleri üzerinden atmak anlamında rivayet eder. Bekar kimseler için uzun zamandır haber alamadığı kişiden haber almasıdır. Ayrılmış olan çiftler için ise bazı ağız tartışmalarının devam edeceği yönündedir. Genel olarak yorumu hayır içeriklidir. Rüya sahibinin yaşam sitiline göre değişiklik gösterir. Güzel fırsatlar elde etmeye ve bunları iyi yönde kullanmaya yorumlanır. İş hayatında karlı işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Telefon Beklemek

Rüyada telefon beklemek, birden fazla tabire sahip olan rüyalardandır. Haber beklemeyi temsil eder. Yada kişinin çok merak ettiği bir durumun olduğunu gösterir. Olacak mı olmayacak mı gibi olan durumları ifade eder. Rüyada telefon beklediğini gören kişi eğer hiç merak ettiği bir şey yok ise, çok mutlu olacağı bir gelişmenin yaşanacağına delalettir. Uzun zamandanda beri istenilen ama ulaşılması olarak ifade edilir. Bazı yorumculara göre, ailesinin hoşlanmayacağı hareketlerde bulunmak cahillik yapmak manasındadır. Rüyada birinden telefon beklemek, iş haberidir. Kişinin güzel bir teklif alması olarak yorumlanır. Maddi olarak olanaklarının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğinden Telefon Beklemek

Rüyada sevdiğinden telefon beklemek, gören kişinin hayatında yarıştığı biri olduğuna ve onu arkasında bırakacağına işaret eder. Kişinin sevdiğine olan ilgisi ve mutluluğunun daim olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliden Telefon Beklemek

Rüyada eski sevgiliden telefon beklemek, tatsız geçen sıkıntılı bir dönemi gösterir. Kişinin yakın zamanda herşeyden elini eteğini çekip kendini inzivaya çekeceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.