Rüyada “ Sevgilinin Tokat Atması ” Görmek

Sevgilinin Tokat Atması
Rüyada sevgilinin tokat atması, gören kişi yakın zamanda mutlu olacağı bir haber almasıdır ve sorunlu biri ise sorunlarının çözüleceğini gösterir.
Etiketler:

Rüyada sevgilinin tokat atması, gören kişi yakın zamanda mutlu olacağı bir haber almasıdır ve sorunlu biri ise sorunlarının çözüleceğini gösterir. Kavgalı bir kişi bu rüyayı görüyorsa yakın zamanda barışma olacağı yönde mesaj verir. Gören kişinin kendi ile ilgili bazı sorunları varsa, içinden çıkamıyorsa bunun rüyasına yansımasıdır. Yani aslında arası iyi olan birisinin kendisini kötü hissetmesi ve sürekli kafasında birşeyler kurmasıdır. Rüyada atılan tokat can yakışıyorsa, gerçek hayatında da canını yakan bir durum olacağı söz konusudur. Dini anlamda ise, aile hayatında çok üzülen birinin gördüğü rüyadır. Ailesinden istediği güveni alaması ve bundan dolayı sürekli sorunlar yaşaması olarak ifade edilir. Bu rüya bu durumun ortadan kısa sürede kalkacağını ifade eder. Yerine çok güzel günlerin geleceğinin haberini verir. Rüyada sevgilinin tokat attığını görmek, dargınlıkların biteceğine ve çok huzurlu olacağı günlerin çok yakında olduğuna delalettir. Yüksek bir makama terfi etmeye yorumlanır.

Rüyada Sevgiliye Tokat Atmak

Rüyada sevgiliye tokat atmak, gören kişinin sevgilisi yok ise bir sebepten dolayı aile ile arasında kavgalar anlaşmazlıklar olacağına delalettir. Arasının bozuk olduğu bir arkadaşı ile barışmaya yorumlanır. Güvendiği bir kimsenin aslında hiç güvenilmeyen ve onun arkasından kuyusunu kazan biri olduğu yönündedir. Bu rüya görülen ne var ise tam tersi ile yorum yapar. Yani gerçekten hayatta kişi dargın ise barışır. Kavgalı olduğu kişi ile arasındaki buzlar erir. Hayatında dost gördüğü kişi aslında dostu değildir, kendini belli eder. İş hayatı için bu rüya çok büyük işlere imza atmak düşmanlarını yıkıp geçmek anlamında tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Tokat Atması

Rüyada eski sevgilinin tokat atması, görüldüğü gibi kötü değildir ama eski bir arkadaşından yahut sevgilisinden şok olacağı bir olay duymasıdır. Gün yüzüne çıkacak olan sırları ifade eder.

Rüyada Sevgiliden Tokat Yemek

Rüyada sevgiliden tokat yemek, hayatında olan bazı arkadaşlarınızla ağız kavgası yapacağınıza yorumlanır. Beklentilerinizin tam tersi ile karşılaşacağınıza yorum yapılır.

Rüyada Sevgilinin Annesinden Tokat Yemek

Rüyada sevgilinin annesinden tokat yemek, sevgiliniz var ise o kişinin ailesinden bazı kişiler ile anlaşamadığınız manasındadır. Bekar iseniz hiç ummadığınız birinden tabiri caizse kazık atması demektir.

Rüyada Sevgilinin Babasından Tokat Yemek

Rüyada sevgilisinin babasından tokat yemek, elin bulunan bazı imkanların sıkıntılı olduğunu gösterir. Evli kimseler için bu rüya eşinin ailesiyle arasında olacak olan sıkıntıların haberini verir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.