Rüyada “ Sevgilisinin Eski Sevgilisini ” Görmek

Sevgilisinin Eski Sevgilisini
Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini görmek, gördüğünüz bu rüya hiç beklemediğin ummadığınız olayların gelişeceğini gösterir.
Etiketler:

Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini görmek, gördüğünüz bu rüya hiç beklemediğin ummadığınız olayların gelişeceğini gösterir. Genel olarak görülen rüyalar gerçeği yansıtır, çünkü genelde psikolojik ve güncel hayattan etkilenerek görülür. Bu rüyanın manevi anlamı ise özlemdir. Özlediğini hatırlamak ona ulaşmak olarak ifade edilir. Yani sevdiğiniz her kim ise, sadece sevgili anlamında değil. Ona ulaşmak yakın zamanda kavuşmak olarak tabir edilir. En çok görülen rüyalardan biridir ve tabiri geniştir. Geçmişten gelen bir duygu yaşamaya delalettir. Aynı zamanda bu rüya yeni yapılacak bir işe yada yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Sevgili olan kimseler için bu rüya zor zamanlardan geçerek mutluluğa ulaşmaya işarettir. Sonunda aşk anlamında istediği sonuca ermeye yorulur. Evliliği yakın kimseler için araya nifak sokmaya çalışan kişilere delalettir. Maddi yönden ise rahatlamaktır. Duygusal bağlamda güzel şeyler yaşamak ve çileli geçmiş bir zamana elveda demektir.

Rüyada Sevgilisinin Eski Sevgilisini Özlemesi

Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini özlemesi, gören kişinin hayatında yeni biri olacağını gösterir. Aynı zamanda giden sevgiliyi unutamadığını ve sorunların devam ettiğine yorumlanır. Kısa süreli ilişkilerin biteceğine ifade edilir. Bazı yorumculara göre yeni ilişkileri olanlar için eskiyi geride bırakmasının iyi olacağı yönündedir. Yeni ilişkilerde eski sevgililerin her zaman sıkıntı çıkaracağına işarettir. Evli kimseler için geçmiş olan bir duygusal ilişkisinde iz bıraktığına yorumlanır. Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini özlemesini görmek, kişinin hayatında bulunan sevdiğinden şüphelendiğine ve bu duygunun içini yediğine alamet edilir.

Rüyada Sevgilisinin Eski Sevgilisini Aldatması

Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini aldatması, gördüğünüz ve bu rüya kişi bekarsa hayatında bulunan kişinin kafasının karışık olduğunu gösterir. Evli kimseler içinde hane içinde sorunlar yaşamak ve durumu oluşturan üçüncü kişiler olduğuna delalettir.

Rüyada Sevgilisinin Aldatması

Rüyada sevgilisinin aldatması, rüya sahibinin bu aralar mutsuz olduğuna yorumlanır. Sevdiği kişi tarafından istediği ilgiyi görememesi ve istediği sevgiyi göremediği manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.