Rüyada “ Sevişmek ” Görmek

Sevişmek
Rüyada seviştiğini gören kimse çevresindeki yakın dostlarından zarar göreceğine işaret eder. Rüyada yapılan zina yakın dostlarınızın sizden hoşnut olmadığına dairde yorumlanır.

Rüyada Seviştiğini Görmek ; Rüyada seviştiğini gören kimse çevresindeki yakın dostlarından zarar göreceğine işaret eder. Rüyada yapılan zina yakın dostlarınızın sizden hoşnut olmadığına dairde yorumlanır. Rüyada zina yaptığını gören kişinin iş hayatında ve aile içinde huzursuzlukların ve sıkıntıların yol alacağına ve maddi manevi boşluklara gireceğine delalet eder.Rüyada zorla biriyle seviştiğini gören kişi aile bireylerinin izni olmadan evlilik yapacağına da yorumlanır.

Rüyada Allah İçin Seviştiğini Görmek ; Dini rüya yorumlarında Rüyasında bir kişi Allah için seviştiğini gördüğünde ilahi bir rahmet ve hoşnutluğa laik kılındığına ve Allah katında huzurun yolunu hak ettiğine yorumlanır.İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına yorumlanır.

Rüyada Kadınların Seviştiğini Görmek ; İslami rüya yorumlarında Rüyada kadınların ilişkiye girdiğini gören kişi aile sırlarının başkaları tarafından bilindiğine ve girdiği işlerde hayırlı sonuçlar alamayacağına ve boşa uğraştığına işaret eder.

Rüyada Bir Kadınla Seviştiğini Görmek ; Rüyasında ilişkiye girdiğini gören kişi zengin hatırı sayılır  bir kişiden yardım eli uzanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi tanımadığı bir kişi ile ilişkiye giriyor ise başvurmuş olduğu işlerden olumlu sonuçlar alacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşi İle Seviştiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin kardeşi arasında tartışacağı ve ailenin huzuru ve muhabbetinin bölüneceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Seviştiğini Görmek ;  Rüyayı gören kişi erkek yada kadın görmüş olduğu bu rüyada vefat edeceğine ve bu rüyada tanıdığı yada tanımadığı bu kişinin mezarına defnedileceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvanla Seviştiğini Görmek ; Rüyayı gören kişi erkek yada bayan gireceği bir işte hayırlı bir sonuç alıp muvaffakıyete uğrayacağına ve kazancında bereketi bulacağına işaret eder.

Rüyada Cinlerle Seviştiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı üzerine musibetleri çekip korkularının başlayacağına işaret eder.

Kötü Rüya Görmek ve anlamı dini yorumlar

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.