Rüyada “ Şifalı Su İçmek ” Görmek

Şifalı Su İçmek
Rüyada şifalı su içmek, rüya sahibinin bazı güzel şeylerin önceden olacağının haberini almasıdır ve kişinin hayatında çok güzel şeyler olacağı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada şifalı su içmek, rüya sahibinin bazı güzel şeylerin önceden olacağının haberini almasıdır ve kişinin hayatında çok güzel şeyler olacağı yönündedir. Burada ifade etmek istenilen aslında sağlık anlamında çok güzel şeyler olacağına ve hasta birisi eğer bu tarz bir rüya görüyorsa kurtulacağı manasına gelir. Evinin içinde huzurun bereketin bolumun artacağına yorumlanır. Su görmek aynı zamanda kişinin eklem rahatsızlığı olduğunu gösterir ve şifalı sudan İçmesi onun rahatsızlığının geçeceğini gösterir. Aynı zamanda bu rüya tüm sağlık sorunları yaşayan kişiler için genel anlamda şifa demektir. Kişinin eski sağlığına kavuşmasını tabir edilir. Başka tabircilere göre ise şifalı su görmek şifalı su içmek uzun süren bir sıkıntının sonunda feraha ermek demektir. Bundan dolayı görülen bu rüya her anlamıyla güzel ve kişi için hayırlıdır. Umutsuzluğa kapıldığı bir anda yeniden güzel şeylerin olacağının haberini verir. Aynı zamanda birinden şifalı su istemek, bir kişinin desteğiyle yükselmek demektir.

Rüyada Şifalı Su İçmek Nedir

Rüyada şifalı su içmek nedir, rüya sahibi eğer hasta ise hastalıklarına şifa bulacağı yönündedir. Borçlu ise yakın zamanda borcundan kurtulacağını işaret eder. Bu rüya gören kişinin derdinin her ne olursa olsun yakın zamanda biteceği yönündedir. Eğer başka birisini şifalı su içerken görüyorsa o kişinin derdine ortak olacağına ve onun derdine bir çare bulacağına tabir edilir. Bazı tabircilere göre de sağlıklı biri bu tarz bir rüya görüyorsa yakın zamanda bir sağlık sorunu yaşayacağına ve bunu kolay atlatacağı manasındadır. Güzel günlerin çok yakında olduğunu gösterir ve sorunların yavaş yavaş ortadan kalkacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Şifalı Su Vermesi

Rüyada birine şifalı su vermesi, bu tarz bir rüya başkasından gelecek olan yardımın habercisidir. Rüya sahibinin eline altından bir fırsat geçeceği yönündedir. Eğer hasta biri bu rüyayı görüyorsa o kişinin şifa bulacağı bir sebebin yakın zamanda ona geleceğine işaret eder.

Rüyada Birine Şifalı Su Vermek

Rüyada birine şifalı su vermek, rüya sahibinin yakın zamanda bir sıkıntısını görmek demektir. Sorunlarını yakın zamanda biteceği düze çıkacağı manasına gelir. Gördüğünüz kişi çok sıkıntılı durumda ise sizin ona yardım edeceğiniz, eğer siz sıkıntılı durumda iseniz size destek olacağı anlamında yorumlanır.

Rüyada Birinden Su İstemek

Rüyada birinden su istemek, o kişinin hayır duasını alacağınıza en yakın zamanda bunu duyacağınıza yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda yüksek mertebelere geleceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.