Rüyada “ Şifalı Taş ” Görmek

Şifalı Taş
Rüyada şifalı taş görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çok mutlu olacağına ve tüm dualarının kabul olacağına işarettir.
Etiketler:

Rüyada şifalı taş görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çok mutlu olacağına ve tüm dualarının kabul olacağına işarettir. Rüyada şifalı taş, her anlamda kişi için çok güzel bir rüyadır. Yani bu dönemde iş istiyorsa, aş istiyorsa aş gibi tüm isteklerinin kabul olacağı bir zaman dilimidir. Bu rüyayı gören kişi bu dönemde her yöne kendini verebilir, hayır ve işlerin yolunda gideceği bir dönemdir. Hayatı düzene girer ve kazancının yükseleceğine yorumlanır. Eğitim alanında kişinin kendini yükselteceği ve alanında çok iyi yerlere geleceğini gösterir. İş hayatında önemli bir mevki anlamında yorumlanır. Rüyada şifalı taş aldığını görmek, başarıların önünden duran engellerin kalktığını gösterir. Zor günlerin çok kolay atlatılacağına alamet eder. Manevi olarak çok güzel bir yoruma sahiptir. Güç, iktidar anlamındadır. Aynı zamanda hasta olan biri bu rüyayı görüyorsa, yakın zamanda hastalığına derman olacak bir vesile olduğuna delalettir. Bekar kimseler için ise, yakın zamanda bir evlilik teklifi hatta hızlı bir evlilik manasına gelir. Rüyada evin içinde şifalı taş görmek, taş bulmak ise yeni bir eve sahip olmak, bir mal yada mülk almak olarak tabir edilir.

Rüyada Renkli Taş Görmek

Rüyada renkli taş görmek, başarılı işler yapacağına ve başarıdan başarıya koşacağı bir dönem yaşayacağı yönündedir. Sorunların üstenden gelineceği bir dönemdir ve yakın zamanda hiç bir sıkıntı kalmayacağı manasındadır. Renkli taş, bazı rüya tabircilerine göre ise evlilik anlamındadır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayallerine kavuşacağına dilediği istediği bir şeyin kapıda olduğunu delalet eder.

Rüyada Şifalı Taş Bulmak

Rüyada şifalı taş bulmak, rüya sahibinin bu gördüğü düşünde çare aradığına işaret eder. Yani bu durum genelde kişinin hanesinde hasta olan bir kişiye derman aradığını yönündedir. Rüyada şifalı taşı bulup eline alıyorsa, çaresi yakında zamanda ona geleceğine yorumlanır. Sadece görüyorsa dokunmuyorsa biraz yol kat etmesi manasındadır. Rüyada şifalı taş bulduğunu görmek, bazı sorunların üstesinden gelmek olarak da yorum alır.

Rüyada Şifalı Taş Almak

Rüyada şifalı taş almak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yapacağı manevi bir yatırım olduğunu gösterir. Bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve gelecekte de bunun ekmeğini yiyeceği yönünde yorumlanır. Rüyada şifalı taş aldığını görmek yakın zamanda bir mutluluk sevinç, güzel haberler ve ileriki hayatı için güzel birikimler anlamındadır. Aynı zamanda hasta olan bir kişinin hastalığının iyi yöne gideceğine alamet eder.

Rüyada Taş Yığını Görmek

Rüyada taş yığını görmek, kişinin üzerinde çok ağır yükler olduğuna ve kısa zamanda bu yüklerden kurtulacağı yönündedir. Maddi olarak çok sıkıntı içerisinde olduğunu gösterir ve yakın zamanda bu sorunların biteceği yeni bir dönem başlayacağı yönündedir. Sorunların biteceği ve hane içinde mutluluk esenlik yakın zamanda sizinle olacağı anlamında yorumlanır. Beklentilerin en üst seviyeye çıkacağına ve bunların sırasıyla olacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.