Rüyada “ Sigara İçmek ” Görmek

Sigara İçmek
Rüyada sigara içmek görmek neye delalet eder. Rüyada sigara içmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada sigara içmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek; rüyada görülen sigara sembolü bir çok farklı şekilde tabir edilir. Bir erkeğin rüyasında sigara görmesi kazanç getiren bir çok işe yöneleceğine, sorumluluk sahibi olup çevresine karşı saygınlığını koruyacağına, ailesi ve sevdikleriyle bol vakit geçirip hayatı eğlenceli halleriyle yaşayacağına, insanların kalplerini kırmak yerine onlara olumlu faydalı şeyler sağlayacağına işaret ederken, Bir bayanın rüyasında sigara görmesi ya da içtiğini görmesi paralı bir kimseyle hayatını birleştirip maddi sıkıntılarına son vereceğine, eğlenceye ve sosyetik hayata düşkünlüğü sebebiyle onu seven insanları çevresinden uzak tutarak burnunun dikine gideceğine işaret eder. Rüyada sigara görmek, bazen de kısa süreli yolculuğa, müjdeli haber almaya, maddi sıkıntılardan kurtulup refaha çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Rüyada sigara izmariti görmek; maddi ve manevi sıkıntılara işaret eden bu rüya kişinin kısa süreli huzursuzluk geçireceğine, yaptığı her işte başarısız olup talihsizliklerin yakasını hiç bırakmayacağına, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden istenmeyen bir çok olaya maruz kalacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da hane içinde sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmeye, hayattan soğuyarak herkesten  her şeyden uzak duracağınıza işaret eder.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek

Rüyada yanmamış sigara görmek; varsayımlara işaret eden bu rüya gerçekleşmemiş insanların varsayımlarıyla dile getirilen işlere yorumlanır. Rüyasında yanmamış ya da sönmüş sigara gören kimse yaptığı her işte titiz ve temkinli davranmalı insanların sözlerine kulak asmak yerine tecrübeli insanların bilgilerinden faydalanmalı, peşin hükümlü olmak yerine her zaman aklı ve mantığıyla hareket etmeli, doğru bildiği şeylerden şaşmayarak kararlılığını yaptığı her işte sürdürmelidir. Rüyada yanmamış sigara görmek, başka bir değişle hayırlı kısmete, hane içinde huzura ve berekete işaret eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içtiğini görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya kişinin iş hayatında öz verili çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kısa zamanda yükselerek kariyer hayatında önemli konumlara geleceğine, kazançlarını karlı işlere yatırarak bir çok sıkıntısını gidereceğine, ileriye dönük sağlam adımlar atarak gerek kendisini gerek ise ailesini güvence altına alacağına işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin özel hayatıyla ilgili önemli kararlar alarak yuvasını yıkılmaktan kurtaracağına, hanesini dedikodu yapan fitne fesat insanlardan uzak tutarak kötülüklerin yaşanmasına vesvese vermeyeceğine yorumlanır. İslami rüya alimlerine göre sigara içtiğini görmek, dini vecibelerin ihmal edildiğine işaret eder.

Rüyada Kendisini Sigara İçerken Görmek

Rüyada kendisini sigara içerken görmek; rüyayı gören kimsenin keyfine düşkün, eğlenmeyi ve eğlence yapmayı seven, hayatın dert ve sıkıntılarını görmezden gelerek hayatı olduğu gibi yaşayan, gamsız sadece kendisini düşünen bu hayatta hiç bir amacı olmayıp boş boş yaşayan kimselere yorumlanır. Aynı zaman da mesleki hayatta yükselmeye işaret eden bu rüya kişinin azimli ve kararlılığı sayesinde bir çok işin üstesinden gelerek zorlukları bertaraf edeceğine, yaptığı her işi başarıya ve mutluluğa dökeceğine işaret eder.

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyada sigara içen birini görmek; kötü niyetli bir düşmana maddi ve manevi sıkıntı yaşamaya, hane içinde ayrılıklara işaret eder. Rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanlara dikkat ederek attığı her adımı ve yaptığı işi temkinli yapmasına, aldığı kararlarda aklı ve mantığıyla hareket etmesine, insanların duygularını geride bırakarak kendi doğruları çerçevesinde ilerlemesine, hanesine sürekli girip çıkan insanlara karşı ailesini koruyarak onlara zarar vermelerini önlemesine yorumlanır.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüyada sigara söndürdüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin tövbe ederek doğru yolu bulacağına, geçmişteki yaptığı bir çok hatalardan ders çıkararak hayatını ona göre düzene sokacağına, kendisinden yaşça ve tecrübe konusunda daha üstün bilgili, tecrübeli insanlardan iş hayatı ve sosyal hayatında öğüt alarak bir çok eksiğini gidereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendisini Allah yoluna adayarak bir çok konuda tövbe eder, kendisini namaza ve kurana adayarak manevi hayatın güzelliğine kavuşur.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek; zenginlik ve bolluk anlamına gelen bu rüya genel olarak bakıldığında haram yollarla elde edilmiş mala ve servete işaret eder. Rüyada görülen sigara paketini atan bir kimse yaptığı yanlış işlerden tövbe ederek haram maldan uzaklaşır, sigara paketini cebine koyan bir kimse haram yollarla mal elde ederek insanların haklarına göz koyar. Rüyada sigara paketi görmek, başka bir değişle bencil, kendine Müslüman, çıkarcı, insanların kanlarını emerek servetine servet katan, hilekar kimselere yorumlanır.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara aldığını görmek; rüya sahibinin hayatında göreceği güzel değişikliklere, müjdeli haberlere, kalıcı mutluluklara ve hayırlı işlere yorumlanır. Rüyasında sigara aldığını gören kimse tüm istek ve arzularına kavuşur azmi ve kararlılığı sayesinde zorlukların üstesinden gelerek bir çok imkansız görülen işi başarılı şekilde faaliyete sokar, herkesinde sevdiği değer verdiği insan haline gelerek kısa zamanda ismini her yerde duyurur.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada sigara yaktığını görmek; rüya sahibinin sinirli, agresif, peşin hükümler vererek ani kararlar alan aklını kullanmak yerine başkalarının fikirleriyle hareket eden, hayatı gerçeklerini görmezden gelerek hayatı film şeridi gibi gören, yaptığı her işi gönülsüz yaparak başarılı sonuç elde edemeyen kişilere yorumlanır. Bazen de bu rüya kötü ahlaka, fevri hareketlere, çevredeki insanları hiçe sayarak yapılan yardımları görmezden gelmeye işaret eder.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek; kişinin arzu ettikleri şeylere önüne ne kadar engel çıksa da kavuşacağına da yorumlanır. Bazı rüya yorumlarında ise günlük yaşamda bazen, çevremizde olup biten olayları algılayamaz ve fark edemeyiz. Bu, ya dikkatimizin başka bir noktaya yoğunlaşması nedeniyle ortaya çıkar ya da görmemizi ya da fark etmemizi perdeleyen bir engel söz konusudur. Böyle bir durum, yani bizim için önemli olabilecek bir gerçeği fark etmemizi önleyen bir engelin varlığı, düşlerimizde ortalığı kaplayan bir duman olarak ortaya çıkar. Ünlü rüya alimlerimizce rüyada sigara dumanı görmek, çoğunlukla başkalarının bizim hakkımızdaki düşünce ve yargılarını merak ettiğimizi gösterir.

Rüyada Sigara Sarmak

Rüyada sigara sardığını görmek; kişinin hanesinde ve iş hayatında yaşayacağı kısa süreli tatsızlığa ve huzursuzluğa yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler bilinçsiz davranışları yüzünden istenmeyen bir çok hatalara yer vererek kurulu düzenlerinin bozulmasına sebep olurlar. Fevri davranışları kişiyi her konuda başarısızlığa sürükleyerek ileriye dönük kuracağı hayatı olumsuz yönde etkiler.

Rüyada Sigara Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Bir Kimsenin Sigara Sardığını Görmek; yapılan işlerde başarısız olarak mutsuzluk yaşamaya, talihsizliklerden ve aksiliklerden kurtulamayarak başarısızlığa sürüklenmeye…

Rüyada Yasak Yerde Sigara İçmek; kural dışı  işi bilmeyen kişilerin yapmış olduğu hatalara işaret ederken, aynı zaman da hayrı olmayan size kötülük getirecek bir işe girmeye yorumlanır.

Rüyada Sigara Dumanını İçine Çektiğini Görmek; kısa süreli sorunlar yaşayıp hanenizde ayrılıkların sebep olacağına, istenmeyen kötü sözlere maruz kalarak yalancı duruma düşeceğinize işaret eder.

Rüyada Tütün Görmek; rüya sahibinin mutsuz olmasına sebep olacak bir çok olayla karşı karşıya kalıp tüm beklentilerinden soğuyacağına, yaptığı işlerde başarısız olarak arzu ve isteklerini körelteceği ne işaret eder.

Rüyada Tütün Ektiğini Görmek; rüyayı gören kimsenin beklenmedik bir yerden alacağı güzel haber sayesinde hayatının değişerek tüm arzu ve isteklerine kavuşacağına, maddi sıkıntılarının son bularak hanesinin bollaşacağı na yorumlanır.

Ünlü Rüya Alimimiz İmam-ı Nablusi’ye göre Rüyada Sigara İçmek Görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya rüya alimimizce olumsuz olarak dile getirilmiştir. Rüyada sigara içmek görmek, hane içinde ayrılıklara işaret ederken aynı zaman da iş hayatınız da başarısızlığınızın sürüp gideceğine, talihsizliklerin yakanızı hiç bırakmayacağına, eski güzel hayatınızın geride kalacağına, rüyada sigara yakmak görmek, sevdiklerinizden uzak kalarak yanlış yollarda yürüyeceğinize, bir çok hatalı iş yaparak masum insanlara zarar vereceğinize, rüyada sigara söndürmek görmek, geçmişinizden ders çıkararak tövbe edip hayatınızı düzene sokacağınıza, sevdiklerinizin yanında fakir ama mutlu bir hayat kuracağınıza, size güvenen insanların güvenlerini boşa çıkarmayacağınız yorumlanır.

Rüyada Sigara İçmek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada sigara içmek, görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren sigara içmek rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Sigara içmek  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada sigara içtiğini görmek, kişinin kısa zaman da başarılı işlere imza atarak ün sahibi olacağına, devlet makamında sözü geçen biri haline gelip herkesin sevgisini kazanacağına, kazançlarının büyük bölümünü hayır amaçlı kullanarak insanların gönüllerinde taht kuracağına işaret ederken aynı zaman da kısmetlerinin açılıp hayırlı bir evliliğe nail olacağına işaret eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aysel Gümüş dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler hocam eşimle balkonda sigara içiyorduk kafalarımız biraz güzeldi içkiliydik sarhoşluğun etkisiyle uyuya kalmışım rüyamda evimin yandığını görüyordum kulağıma çığlık sesleri geliyordu gözümü açtığım da üstümdeki çarşafın bir kısmı yanmıştı korkudan bağırarak uyandım sigaradan olduğunu düşündüğüm bu rüyanın neye delalet ettiğini yorumlarmısınız. Şimdiden teşekkürler

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Aysel hanım rüyada evinin yandığını görmek, şerre yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hayatının her yönden alt üst olacağına yaptığı tüm işlerde başarısız olup toplum tarafından da yaramaz beceriksiz olarak anılacağına, bu aksiliklerin kişinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da olumsuz yönde etkileyeceğine, birden fazla sorunlarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır.