escort alanya

Rüyada “ Sigara İçmek ” Görmek

Sigara İçmek
Rüyada sigara içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber rüyayı gören kişi kadın ise, aile içi bir takım sorunlar yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada sigara içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber rüyayı gören kişi kadın ise, aile içi bir takım sorunlar yaşamasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı gören genç bekar bir kızın malı ve mülkü için biriyle evlilik yapmasına delalet eder. Rüyada sigara içmek, rüyasında sigara içtiğini gören bir erkek ise, kişi için hayırlı olmak ile beraber, kişinin beklentilerinin gerçekleşmesine, gerçekleşmesi için sabırla beklediği bir olayın olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin dert ve tasadan uzaklaşmasına tabir edilmiştir. Rüyada sigara içmek, yaşça olgun birinin rüyasında sigara içtiğini görmesi, kişinin sevip saydığı biri ile istemeyerek de olsa aralarına kırgınlık ve ayrılık girmesine yorulur. Rüyada sigara içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sigara İçmek Ne Demek

Rüyada sigara içmek, bazı alimlere göre hayra yorumlanmış olan bu rüya kişinin sabrının hayırla sonuçlanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşanmış olumsuzluklara karşı sabır ve sukunet içersinde davranmış olmasına, kazananın kendisi olacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişi kadın ise eşi ile birtakım sorunlar yaşayıp üzülüp, sıkılmasına, genç bir bayan ise sevmeden başından geçecek nikaha, erkek ise afiyete yorulur.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak, kişinin iş ve özel yaşamındaki anlaşmazlıkların, yanlış anlaşılmaların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sorun ve sıkıntılardan sonra rahata ermeye, gönül ferahlaması yaşamaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Rüyada sigara ikram etmek, kişinin gelecek ile ilgili hedef ve isteklerine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin birisine sigara ikram etmesi yada ikram edildiğini görüp geri çevirirse isteklerine ulaşmaya delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişiyi yanlış yollara sevk etme isteği içersinde olan kişilere yorumlanmıştır.

Rüyada Sigara Atmak

Rüyada sigara atmak, iki farklı anlamda tabir edilmiş olan bu rüya bazen kişinin yaşadığı duygusal boşluğa, moral bozukluğu ve üzülmeye yorulur. Bazı tabircilere göre ise rüyasında sigara attığını gören kişi, hatalarından ders alıp, yanlış ortamlardan uzaklaşmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek, rüya sahibinin zamanını boş işler peşinde geçirmeye, fayda vermeyen işlerle uğraşmasına delalet eder.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek, kişinin haksız kazançlar elde etmesine, yasal olmayan yollar ile kendisine mal ve mülk edinmesine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.