Rüyada “ Sığınak ” Görmek

Sığınak
Rüyada sığınak görmek neye delalet eder. Rüyada sığınak görmek İslami anlamı nedir? Rüyada sığınak diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Sığınak Görmek 

Rüyada sığınak Görmek ; rüyada karanlık bir sığınakta olduğunu gören bir kimse ani bir sıkıntıya girer.  Rüyada aydınlık rahat bir sığınak görmek güvende olmaya huzura işarettir. Rüyada görülen sıkıntı bazen de kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılar sebebiyle bilinçsiz hareket ederek yakınında dost gibi görülen kişilere uymasına onların fikirleriyle hareket ederek mantık dışı hareketler edip maddi ve manevi anlamda büyük zarar göreceğine  aynı zaman da kişinin başına gelen üst üste  sorunlar sebebiyle rahatsızlık geçirip bu hastalıkları kolay kolay atlatamayacağı na yorumlanır.

Rüyada Sığınak Yapmak

Rüyada sığınak yaptığını görmek; rüyayı gören kişinin devlet makamında stresli sorunlu günler yaşayacağına, iş hayatında bir takım önlemler alıp kendi ipini sağlama alacağına, yakın zaman da kalabalık eğlenceli bir ortamda bulunup orada yabancı bir kimseyle karşılaşacak o kimse gelecekte ki kısmeti olarak bilinecektir. Rüyada sığınak yapmak aynı zaman da savaş, bela ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Sığınakta Saklanmak

Rüyada sığınakta saklandığını görmek; yaptığınız bazı kötü zararlı işlerin üstünü kapatmak için çevrenizde ki insanlardan uzaklaşarak kendinize sığınak yapmanıza, duyduğunuz pişmanlıktan dolayı yakınlarınız tarafından affedilerek eski normal hayatınıza dönmenize yorumlanırken bu rüya aynı zamanda hak yolunu terk etmiş, onun buyruklarına karşı gelmiş bir kişinin hak yoluna dönmesine de delalet eder.

Rüyada Sığınağa Girmek

Rüyada sığınağa girmek; rüya sahibinin başarılması imkansız zor bir işe gireceğine, bu işte büyük maddi kayıplar vereceğine bu sıkıntıların yanı sıra çok sevdiği bir yakınını kaybedip büyük üzüntü yaşayacağına işaret ederken bu rüya başka bir değişle  hak edilmiş mala, malın bereketli olacağına, sevince erişileceği ne, şana ulaşılacağına, kazancın bereketli olmasına işarettir. Ünlü rüya alimimiz İmamı Nablusi’ ye göre rüyada sığınak görmek ya da sığınağa girmek; kurtuluşa ermeye, aydınlık kapısı bulmaya, kısmetinin fazlasını kazanmaya, ailenizle birlikte güzel bir hayat yaşayacağınıza bununla birlikte ilim ihsan sahibi muhterem bir kişiyle aynı ortamda bulunacağınıza yorumlanır.

Rüyada Sığınak Aramak

Rüyada sığınak aramak; rüya sahibinin kurtuluşa erip başındaki sıkıntılardan kurtulacağına, yaşadığı hayata son verip tövbe edeceğine, hayatının geri kalan yıllarını ibadetle geçirip alnını secdeye doğrultacağı na, kazancının büyük bölümünü ihtiyaç sahibi kimselere harcayacağına yorumlanır.

Rüyada Barınak Görmek

Rüyada barınak görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı maddi krizler sebebiyle çevresindeki insanlara karşı soğuk davranacağına, yaşamış olduğunuz stresli sıkıntılı günlerden dolayı ailesine ve sevdiklerine vakit ayıramayıp onlardan uzak kalacağına, hiç beklenmedik bir anda alacağı müjdeli bir haber sayesinde hayatının normale çıkıp yüzeye çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Mabet Görmek

Rüyada mabet görmek; rüyada herhangi bir mabet görmek bütün arzu ve isteklerinizin gerçekleşeceğine mutlu mesut bir hayat yaşayacağınıza işarettir.  Bir mabedi yıkılmış yada yanmış olarak görmek maddi manevi anlamda sıkıntı çekeceğinize çöküntüye gireceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz İbni Şiri’e  göre rüyada  mabet görmek Hristiyan için gözyaşı ile dua etmeye delalet eder. Bizim için ise, aksilik, yalan, iftira, zulüm yeri ve içki meclisi olarak tabir olunur. Rüyada bir mabete girdiğini gören kimse bekar ise yakın zaman da evlenir. Evli ise hayırlı bir evlat sahibi olur.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek; rüyada görülen ev yanlış anlaşılmalara başkaların tarafından sebepsiz yere suçlanmalara, iş ortamında kendisine yakın gibi görülüp arkasından zarar vermeye çalışan kötü karakterli kimselere işaret eder. Rüyada  ev görmek aynı zaman da rüya sahibi için sevdiği kişilerin kötü haberlerini alıp üzülmesine ve gözyaşı dökmesine tabir edilir. Bazen de bu rüya çalışmalarınız ve başarınızdan dolayı iş ortamınızda ki ve sosyal hayattaki arkadaşlarınızın size duyduğu saygıya ve beğeniye yorumlanır.

Rüyada Sığınak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada sığınak  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren sığınak rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Sığınak sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada sığınak görmek ya da sığınak yapmak; düşmanlarınıza karşı galip gelmeye, ummadığınız bir işte başarı elde edeceğinize, hayatınızın dönüm noktasına girip bolluk bereket içinde yaşayacağınıza işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.