Rüyada “ Silah ” Görmek

Silah
Rüyada silah görmek neye delalet eder. Rüyada silah görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada silah görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, hayır ve kısmete yorumlanır. rüyada kişinin üzerinde silah bulunması ya da silah görmesi şan, şeref, mevki ve makam, itibar yönünden yükseleceğine, iş hayatında yeni büyük atılımlar yapacağına, maddi ve manevi anlamda bolluk ve berekete ereceğine işaret eder. Aynı zamanda silah kişinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden, sağlık sorunlarından, borçlarından, endişe ve kuruntularından kurtulur. Silah aynı zamanda kurtuluş ve güven demektir. Rüyada silah ateşlemek kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulup rahat huzurlu bir hayat süreceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Silah Kullandığını Görmek

Rüyada silah kullandığını görmek, rüyada silah kullandığını gören kimse üzerinde bulunan kötülükleri atlatamayacak, yakınında dost olarak gördüğü kişilerden zarar görecek, yapmış olduğu fevri hareketleri yüzünden ailesiyle sıkıntı yaşayarak ayrılıklara sebep olacaktır. Rüyada silah kullanmak aynı zaman da gelecek olan hastalıklara, yakın zaman da duyulacak olan kötülüklere işaret eder.

Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, rüyayı gören kimsenin iş hayatıyla ve özel hayatıyla ilgili değişikliklere sembol olarak gösterilen en güzel rüya tabiridir. silah almak kişinin  iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, kısa ya da uzun süreli seyahatlara katılıp yeni insanlarla tanışacağını, hastahane de yatan yakın bir kimsesinin tez zaman da iyileşeceğine, hane içinde bolluk ve bereketin hiç eksilmeyeceği ne işaret eder.

Rüyada Silah Kuşanmak

Rüyada silah kuşanmak,  güzel ve hayırlı bir rüyadır. iki farklı şekilde yorumlanır. Silah kuşanmak bekar bir kimse için yakın zaman hayırlı bir eşe, evli bir kimse için rüyada silah kuşanmak yakın zaman da hane içinde sağlıklı bir evladın geleceğine işaret eder. Rüyada silah kuşandığım görmek aynı zaman da dert ve sıkıntıların sona ermesine, hastalıktan şifa bulmaya, düşmana galip gelmeye, kötülük yapmaya çalışan kimselere karşı önlem almaya yorumlanır.

Rüyada Silah Atmak

Rüyada silah atmak, hane içinde tatsızlıkların yaşanacağına, çevrenizdeki kişiler tarafından dışlanacağınıza, yapmış olduğunuz işlerde başarısız olacağınıza, talihsizliklerin yakanızı bırakmayacağına işaret eder. Rüyada silah atmak aynı zaman da yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Silah Taşımak

Rüyada silah taşımak, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak durmaya, Allah yolunda ilerlemeye, yardıma muhtaç fakir insanlara yardım etmeye kendini sadece bu dünyanın maddiyatına değil öbür aleminde maneviyatına ermeye işaret eder. Rüyasında silah taşıyan bir kimse yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak, yakın gördüğünüz bir dostunuz tarafından zarar göreceğinize, haneniz de huzurunuzu bozacak kimselerin olacağına, iş hayatında yapmış olduğunuz atılımların olumsuz sonuçlanacağına, kardeşlerinizle sürtüşmeler yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada silahla vurulmak, uzak bir yerden gelecek bir haberle bir işin uzun vadede son bulacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına işarettir. Parasal bir kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Silah Patladığını Görmek

Rüyada silah patladığını görmek, gereksiz bir kıskançlık yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına rivayet edilir. Aynı zaman da rüyada silah patladığını görmek kişinin hayalini kurmuş olduğu bir işte başarı sağlayacağına, kendi iş yerini kurup herkesten uzak küçük bir dünya kuracağına, ailesiyle birlikte uzun ömür mutlu sağlıklı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Silah Hediye Aldığını Görmek

Rüyada silah hediye aldığını görmek, rüya sahibinin almış olduğu eğitim ve bilgisi sayesinde üstün makamlara geleceğine, iş hayatında yenilikler yaparak, büyük miktarda kazançlar elde edeceğine, yakın zaman da karşısına çıkacak olan kişiyle hayatını birleştireceğine, ailesinden ayrı başka bir eve çıkacağına işaret eder. Rüyada silah hediye aldığının görülmesi kısa süreli birçok seyahate çıkılacağına, bu seyahatlerden ötürü bazı işler bağlanacağına, zenginliğe giden yolda karşılaşılacak engellerin bu şekilde aşılacağına ve kararsızlık yüzünden girilen bir işte zarara uğraşacağına yorulur.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, cesaret gerektiren bir işe girileceği, bu işte çok yol katedileceği, problem yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağı, gerekli adımların atılmasının ardından çok hayır getirecek bir çalışma ortaya konulacağı ve aydınlık bir döneme girileceği anlamına gelir. Aynı zaman da kişinin iş hayatında büyük başarılar elde ederek rakiplerine karşı büyük üstünlük sağlayacağına, kazanmış olduğu parasını kendine adamayı fakir yardıma muhtaç kimselere yardım etmeyi seven kişilere işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.