Rüyada “ Silah Sesi Duymak ” Görmek

Silah Sesi Duymak
Rüyada silah sesi duymak, alimler nazarında farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya, endişe ve korku duymaya, bir sırrın açığa çıkmasına işaret eder.

Rüyada silah sesi duymak, alimler nazarında farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya, endişe ve korku duymaya, bir sırrın açığa çıkmasına işaret eder. Gören kişiler için kişiyi üzüntü ve sıkıntı içerisinde bırakacak, kötü haber almaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin canını sıkacak, moralini bozacak gelişmelerin olacağına, kişinin bu durumdan kaynaklı iş yaşamından bir süre ayrı kalacağına rivayet edilmiştir. Bazen de gizli kalması gereken bir bilginin siz yada başkası tarafından açığa çıkması olarak da tabir olunur. Farklı bir tabire göre ise, girişilen bir işte endişe ve kuruntu yapmanıza, gereksiz yere stres içerisine girmeye yorulur. Ayrıca kişinin hiç beklemediği bir tanıdığından darbe almaya, zarara uğratılmaya yorumlanır. Rüyada silah sesi duymak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Silah Sesi Duymak Nedir

Rüyada silah sesi duymak, rüya sahibinin son zamanlarda duyacağı bir haber karşısında hem üzülüp hem de çok şaşıracağına işaret eder. Kötü söz duymaya, beklenmeyen birinden görülecek kötülüğe tabir edilmiştir. Ayrıca bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında itibarını zedeleyecek sıkıntıların yaşanacağına, yaklaşan olumsuzluklar için alınması gereken önlemleri bildirir.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüyada silahla ateş etmek, kişiyi çevreleyen sahte dostluklara, kişiye gülüp arkasından iş çeviren kişilere işaret eder. Rüya sahibinin bu durumun farkında olmasına, kısa zaman içerisinde bu kişilerden uzaklaşmasına, kendisine yeni çevre edineceğine delalet eder.

Rüyada Silahla Yaralanmak

Rüyada silahla yaralanmak, maddi ve manevi olarak güven duyduğunuz biri tarafından aldatılmaya, kandırılmaya işaret eder. Gören kişi için uzun süre etkisinden kurtulamayacağı ve bundan sonraki yaşamında insanlara karşı ön yargılı bir yaklaşım içerisinde olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, rüya sahibinin endişe duyduğu olaylardan emin olacağına, yaklaşmakta olan bir kriz için gerekli tedbirlerin alınmasına yorulur. Kişinin kendisi ve ailesinin geleceği, güvenliği adına deyim yerinde ise yaş tahtaya basmayacağına, maddi manevi anlamda tedbirli olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Silah Sesi Duyup Korkmak

Rüyada silah sesi duyup korkmak, kişinin gelişen olaylara aşırı duygusal yaklaşmasına, mantığı devre dışına bıraktığına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya gerçekleşen bir olayın en olumsuz tarafını düşündüğünüze, gereksiz yere kendinizi yıpratıp, strese soktuğunuza tabir olunur.

Rüyada Evin İçinde Silah Sesi Duymak

Rüyada evin içinde silah sesi duymak, kişinin hanesi ve ailesi ile ilgili gizli kalması gereken bilgilerin dışarıya yansıtılmasına işaret eder. Gören kişinin aile içinden birinin yanlış yolda olduğu için, bu yakınını takip edip, yanlışını engellemeye çalışacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.