Rüyada “ Silahlı Adam ” Görmek

Silahlı Adam
Rüyada silahlı adam görmek, rüya sahibine bilgi ve tecrübesiyle yön gösterecek, öğüt verecek başarılarında rol alacak bir erkeğe işaret eder.

Rüyada silahlı adam görmek, rüya sahibine bilgi ve tecrübesiyle yön gösterecek, öğüt verecek başarılarında rol alacak bir erkeğe işaret eder. Gören kişi için girdiği işlerde, attığı adımlarda kendisinden güç ve kudret alacağı birisine yorumlanmıştır. Gördüğünüz bu rüya iş yaşamınızda alacağınız kararlara, başarı içinde olacağınız ortaklıklar kurmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin başarı ve kazanımları önünde engel olan rakip ve düşmanlarını saf dışı bırakması olarak da rivayet edilmiştir. Hayırlı bir yolculuk yaşamaya, rızkın artarak geçimin kolaylaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda bekar birinin bu rüyayı görmesi, kişiyi her ortamda yüceltecek, kendisinden hoş görü ve saygı göreceği biri ile tanışması ve hayatını birleştirmesine yorulur. Bazen de olumsuzluk içeren bu rüya, sıkıntılı bir dönem geçirmeye, istemeyen olayların yaşanıp, kavga ve tartışmaların gerçekleşeceğini bildirir. Rüyada silahlı adam görmek, ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Silahlı Adam Görmek Nedir

Rüyada silahlı adam görmek, görünüş itibari ile kişiyi endişeye sevk eden bu rüya anlamı ile aslında hayra yorumlanmıştır. Gören kişiler için kendisine iş yaşamında destek verecek, kazanımları için öğüt veren birisine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya geleceğe emin adımlar ile ilerlemeye, endişelerinizden sıyrılıp, üst üste alınacak başarıları bildirir.

Rüyada Silahlı Adam Görüp Kaçmak

Rüyada silahlı adam görüp kaçmak, farklı anlamlar içeren bu rüya geneli itibari ile kişinin yaşayacağı değişikliğe tabir edilmiştir. Gören kişiler için başlanılan bir işe gereken özveri ve emeğin verilmediği için başarısızlık yaşamaya yorulur. Ayrıca gördüğünüz bu rüya kişinin iş yada yaşanılan şehri değiştirmesine yorumlanmıştır.

Rüyada Silahlı Adam Tarafından Vurulmak

Rüyada silahlı adam tarafından vurulmak, kişi rüyasında vurulup yaralandığını görür ise, korku duyulacak işlere girmeye tedirginlik duymaya işaret eder. Rüyada silahla vurulup öldüğünü görmek, anlaşmazlıkların çözüme ulaşmasına, sıkıntılardan sonra rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Silahlı Kadın Görmek

Rüyada silahlı kadın görmek, hayatınızda size büyük destek ve yardımda bulunacak bir kadına işaret eder. Gören kişi bu kadın sayesinde hem maddi hemde manevi olarak huzurlu bir ortam yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.