Rüyada “ Silahlı Adamlardan Kaçmak ” Görmek

Silahlı Adamlardan Kaçmak
Rüyada silahlı adamlardan kaçmak, rüya sahibinin ayak oyunları ve türlü tuzaklar ile düşürülmeye çalışılmasına, sıkıntıya sürüklenmek istendiğine işaret eder.

Rüyada silahlı adamlardan kaçmak, rüya sahibinin ayak oyunları ve türlü tuzaklar ile düşürülmeye çalışılmasına, sıkıntıya sürüklenmek istendiğine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya türlü zorluk ve sıkıntılara rağmen kişinin mücadeleden kaçmayacağına, endişelerini geride bırakarak önüne bakacağına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin deyim yerinde ise, yaş tahtaya basmayacaklarını, tüm engellemelere göğüs gerip mücadele vereceklerine rivayet edilmiştir. Kişi için hem uyarı hem de davranışlarına göre hayır kabul edilebilecek bu rüya, alınan önlem ve tedbirlerin yerinde olacağına, iş ve sosyal yaşamda size düşmanlık besleyenlere karşı önde olmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin rahat bir dönem geçirmek adına, bir süre daha sabır içerisinde olmaları gerektiğine, bu süreçte akıllı adım ve düşünerek hareket etmeleri gerektiğine yorumlanır. Rüyada silahlı adamlardan kaçmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarını bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Silahlı Adamlardan Kaçmak

Rüyada silahlı adamlardan kaçmak, bela ve musibetlerden uzak bir yaşamı tercih etmeye, düzenli ve disiplinli biri olduğunuza işaret eder. Gören kişinin yaptığı her işte adil ve adaletli davranmasına, insanlara karşı mesafeli olmasına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya yaşamınızda bir çok iniş çıkışlar yaşandığına, bundan sonraki yaşamınızda daha dikkat ve temkinli davranışlar içinde olmanız olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Silahlı İnsanlardan Kaçmak

Rüyada silahlı insanlardan kaçmak, yaşama dair bilgi ve tecrübeniz sayesinde size tuzak kurmaya çalışan, maddi anlamda kaybınızı isteyen kişilerin oyununa düşmemeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı hazırlıklı olunduğunu gösterir.

Rüyada Silahlı Saldırıdan Kaçmak

Rüyada silahlı saldırıdan kaçmak, ileriyi gören, gelecek adına yatırım içinde olan biri olmaya delalet eder. Görülen bu rüya tutum ve davranışlarınız ile gerçekleşebilecek olayları önceden sezinleye bilmeye yorumlanır.

Rüyada Silahlı Çatışmadan Kaçmak

Rüyada silahlı çatışmadan kaçmak, üzüntü ve tasa içinde olunan bir dönemin sonrasında sorunların bir bir gideceğine tabir edilir. Gereksiz risk almamak ve ticari yaşamda ayakların yere sağlam basması olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Silahlı Adamlardan Saklanmak

Rüyada silahlı adımlardan saklanmak, rakip ve düşmanlara karşı pasif kalmaya, yapılan tuzaklar karşısında aciz kalmaya işaret eder. Öz güven eksikliğine, ticari cesaretin kırılmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.