escort alanya

Rüyada “ Silahlı Birinden Kaçmak ” Görmek

Silahlı Birinden Kaçmak
Rüyada silahlı birinden kaçmak neye delalet eder. Rüyada silahlı birinden kaçmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada silahlı birinden kaçmak diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Silahlı Birinden Kaçmak

Rüyada silahlı birinden kaçmak; rüyayı gören kimsenin çevresinde art niyetli kötü yaklaşan kişilerden zarar görerek kısa sürelide olsa sıkıntıya düşeceğine işaret edilir. Rüyada silahlı birinden kaçan kimse girdiği bir işte başarılılarından dolayı çekemeyen ona her anlamda zarar vermeye çalışan kötü niyetli kimselerden zarar görerek maddi anlamda sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Rüyada silahlı birinden kaçmak, aynı zaman da hane içi değişikliğe, tartışmaların ortasında kalmaya, yükselmesine engel olacak bir çok sorunlarla göğüs gelmeye delalet eder. Ünlü rüya alimlerimiz bu konuda silahlı birinden kaçan kişiyi şeytanın kötülüklerine boyun eğmek yerine, hak yolunu tercih eden Allah’tan başka kimseye kulluk ve kölelik yapmayarak rabbaninin karşısına gönlü huzur dolu çıkan kimselere tabir olunur der.

Rüyada Silahlı Birinden Saklanmak

Rüyada silahlı birinden saklanmak; kaçmak sembolüyle heme hemen aynı sembolü içeren bu rüya kişinin hayatını zora sokacak hane içi ve iş hayatında düzeninin bozulmasına sebep verecek kişinin istenmeyen hatalara yer vermesine sebep verecek kişilerden zarar görerek hayata yönelik yaşama sevincinin yok olacağına işaret edilir. Kişinin rüyasında silahlı birinden saklandığını görmesi, hataya düşmesine sebep olacak sorunları bertaraf ederek kısa zaman da normal hayatına döneceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında silahlı birinden saklandığını görmesi, şeytanın kötülüklerine boyun eğmeyen, helal rızkının peşinde koşan insanlarla aynı mevkide yer alacağına işaret edilir.

Rüyada Eli Silahlı Birinden Kaçmak

Rüyada eli silahlı birinden kaçmak; kişinin rüyasında eli silahlı birinden kaçtığını görmesi, başının ciddi anlamda ağrımasına sebep olacak olayların içine karışarak rahatsızlık duyacağına yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için bazen yolda çıkmaya, maddi sıkıntılar yaşamaya, elinizdeki maddi imkanları kaybetmeye işaret eder. Rüyada eli silahlı birinden kaçmak, bazen de ilim ihsan sahibi temiz kalpli kişilerden yardım görerek rahata ermeye, tüm sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçmak; Bu rüya  kişinin manevi aşkının artarak mutlu olacağı güzel işlere nail olacağına, hanesine helal lokma götürerek onları her türlü kötülüklerden koruyacağına, yakın zaman da iş amaçlı seyahatlere çıkarak farklı iş kollarına yöneleceğine işaret edilir. Hayırlara vesile olan bu rüya bazen de art niyetli kimselerden gördüğünüz zarara, huzurunun kaçmasına sebep verecek basit olaylara, iş hayatınızda ve özel hayatınızda başarısızlığa uğramaya yorumlanır.

Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüyada silahla kovalanmak; kişinin istenmeyen olayların ortasında kalarak başının ciddi anlamda ağrıyacağına, yanlış kurduğu arkadaşlıklar sebebiyle çevresindeki insanlarla arasının açılarak bu kişilerden dolayı eski huzurunun yok olacağına yorumlanır. Rüyada silahla kovalanmak, aynı zaman da kötü niyetli kimselere, rızkına haram katacak yanlış  işlere bulaşmaya, hırslarının kurbanı olup elindeki mal varlığını kaybedeceğine tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.