Rüyada “ Silahlı Çatışma ” Görmek

Silahlı Çatışma
Rüyada silahlı çatışma görmek, iftira ve dedikoduya uğramaya, kişinin üzerine atılacak suça işaret eder.

Rüyada silahlı çatışma görmek, iftira ve dedikoduya uğramaya, kişinin üzerine atılacak suça işaret eder. Gören kişinin bu durumdan uzun bir müddet etkileneceğine, iş ve özel yaşamına dair büyük sıkıntılar atlatacağına, yakınları ile arasının açılacağına delalet eder. Huzur ve neşenin kaçmasına, keyfin kaybolmasına, sevincin yerini düşünceler ve üzüntünün alacağına tabir edilir. Hayır ile anılmamış olan bu rüya hoş olmayan sözler duymaya, aile tarafından dışlanmaya, tek bırakılmak olarak da rivayet olunur. Bela ve musibetler yaşamaya yorulan bu rüya yaşanacak olumsuzluklara karşı kişinin dirayet ve sabırlı olması gerektiğini bildirir. Er yada geç bu yaşananların kazananı kendisi olacağına, sabır ve dirayetli olunması gerektiğine, önünüzde hiç bir engelin kalmayacağına yorumlanmıştır. Rüyada silahlı çatışma görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir, değerli hocalarımızdan tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek Nedir

Rüyada silahlı çatışma görmek, üstü üste alınacak maddi ve manevi darbe ve yıkımlara işaret eder. Gören kişinin hoş olmayan sözler duyacağına, iftiraya ve yalanlara maruz kalacağına delalet eder. Uzun uğraşlar ve mücadeleler vereceğine tabir edilmiştir. Kişinin uzun bir müddet kendisini aklamaya çalışacağına, bunu da başaracağına fakat bu süreçte yıpranacağına yorumlanır.

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek

Rüyada silahlı çatışmaya girmek, rüya sahibinin adını temize çıkarmak adına büyük mücadeleler vereceğine, zedelenen itibarını kurtaracağına işaret eder. Sahip olunan tüm değerler adına kişinin varını yoğunu ortaya koyacağı bir süreç içerisine girmesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Silahlı Çatışma Yapmak

Rüyada silahlı çatışma yapmak, kişinin iş ve sosyal yaşamında düşmanlarına karşı mücadele içerisine gireceğine kazana tarafın kendisi olması olarak yorumlanır. Mutlak bir zafere rakiplere üstün gelmeye rivayet olunur.

Rüyada Silahlı Çatışma Arsında Kalmak

Rüyada silahlı çatışma arasında kalmak, değer verilen iki kişi arasındaki sıkıntı arasında kalmaya işaret eder. Bazen de istenmeden yapılan bir işe, rüya sahibinin hayır diyemediği için zahmet ve sıkıntı çekeceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Silahlı Çatışma Sesi Duymak

Rüyada silahlı çatışma sesi duymak, duyulacak kötü bir habere yada olumsuzluğa işaret eder. Gören kişiyi üzecek sıkıntılı bir sürecin habercisidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.