Rüyada “ Silahlı Saldırıya Uğramak ” Görmek

Silahlı Saldırıya Uğramak
Rüyada silahlı saldırıya uğramak, rüya alimleri tarafından hayra yorumlanmamış olan bu rüya, kişinin yakın bir zamanda alacağı üzücü bir haberin işaretidir.

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, rüya alimleri tarafından hayra yorumlanmamış olan bu rüya, kişinin yakın bir zamanda alacağı üzücü bir haberin işaretidir. Gören kişiler için zor günlerin başlangıcına, rüya sahibinin huzur ve neşesini kaçıracak duyumlara delalet eder. Kişinin yakın çevresinde bulunan, yaşlı ve hasta birinin vefatına, son günlerinin yaklaştığına rivayet edilmiştir. Bazen de aile içi sorunlara, fertler arasında yaşanacak sıkıntıların tartışma ve ayrılıklar getireceğine tabir edilmiştir. Bu durumun kişiyi manen üzeceğine, ruhi olarak sıkıntı vereceğine yorulur. Başka bir tabire göre ise, iş yaşamında alınan işlerin yerine getirilemeyeceğine, maddi kayıp yaşanmasına, kişinin hoş olmayan itham ve sözler duyacağına yorumlanır. Ticari itibar kaybına, kişinin borçlarını zamanında ödeyemediği için alacaklıları ile arasının açılacağına yorumlanmıştır. Rüyada silahlı saldırıya uğramak nedir suali, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz…

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak Ne Demek

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, rüya sahibinin isteği dışında gelişen olumsuzluklara, beklenmedik gelişmeler olarak yorumlanır. Görenler için içine dert olacak, kişiyi üzüntü yaşatacak haberler alacağına işaret eder. Düzgün giden yaşantının bir anda alt üst olmasına, maddi ve manevi anlamda çöküş yaşanacak gelişmelere delalet eder. Görülen bu rüya kişinin bu olumsuzluklara karşı tedbirli davranması gerektiğini bildirir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Ölmek

Rüyada silahlı saldırıya uğrayıp ölmek, kişinin ailesi ile olan sıkıntıları olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya bazı ailevi sırların yakın akraba tarafından dışarıya yansıtılmasına, bu durumun tartışma ve kavgaya yol açacağına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya yaşananların uzun süre olmayacağına, araya giren dostların sayesinde sıkıntıların son bulacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Yaralanmak

Rüyada silahlı saldırıya uğrayıp yaralanmak, kişinin en ufak sorunları dahi inanılmaz derecede büyütmesine, takıntı içerisinde olmasına delalet eder. Bazen de yaşanmış yanlış bir gönül ilişkisi yüzünden kişinin uzun bir süre kendisini toparlayamayacağı na, bu durumun ruh halini olumsuz etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Kurtulmak

Rüyada silahlı saldırıya uğrayıp kurtulmak, rüya sahibinin başına gelecek büyük bir sıkıntıdan son anda kurtulması olarak yorulmuştur. Gören kişi için hayır içren bu rüya kişinin içine düştüğü olumsuzluğun son bulacağına, kaybedilen itibarın geri kazanılacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.