Rüyada “ Simit ” Görmek

Simit
Rüyada simit görmek kişinin yaptığı iyi ameller olarak da yorumlanır. bazen de kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Bir kişi rüyasında simit görüyorsa evliyse, eşi kendisi için hayırlı biridir ve evliliği her daim ağız tadıyla geçecektir yok eğer rüya sahibi bekarsa kendi kafasına uygun olan bir eş bulacak ve onunla çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Simit Görmek; Rüyada simit görmek  kişinin yaptığı iyi ameller olarak da yorumlanır. bazen de kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Bir kişi rüyasında simit görüyorsa evliyse, eşi kendisi için hayırlı biridir ve evliliği her daim ağız tadıyla geçecektir yok eğer rüya sahibi bekarsa kendi kafasına uygun olan bir eş bulacak ve onunla çok mutlu olacak demektir. Rüyada simit görmek, hayır ve nimete işarettir. Elinde simit olduğunu ve bundan yemediğini gören para biriktirir. Simidi yediğini gören kazandığı parayı harcar. Birine simit verdiğini gören kimseye yardım eder. Birisinin kendisine simit verdiğini gören kimseden istifade eder.

Rüyada Simit Yemek; Rüyada simit yemek düşkünlükten feraha çıkmaya, imrenilen bir birlikteliğe, sevince kavuşmaya, kazanılan mala, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, güzel uğraşlara gireceğine, sağlıklı yaşamaya, eli açık yöneticiye, hayallerin gerçekleşeceğine, paraya gelecek bolluğa, yüksek kısmete işaret eder.

Rüyada Simit Fırını Görmek; Rüyada simit fırını görmek akrabalarla birlikte eğlenmeye, hayırlı uğraşlara, sevince, birikmiş zenginliğe, emniyette yaşamaya, hayali kurulan bir eşe, Salih çocuğa, yararlı işler gerçekleştireceğine, zenginliğe, gelire gelecek fazlalığa, refah dolu yarınlara işarettir.  Rüyada simit fırını görmek  bazen de kötü niyetli bir insana, huzurunun bozulacağına, değer düşmesine, maddi sıkıntıya, düşmanlık görülmesine işarettir.

Rüyada Simit Satmak; Rüyada simit satmak mutluluk dolu yarınlara, bol berekete, eşiyle birlikte eğlenmeye, gelirin temiz olacağına, becerikli bir kimseye, verimli işler yapacağına, kazanca gelecek fazlalığa, kısa sürede duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, görgülü genç akrabaya işaret eder. Rüyada simit satmak  ayrıca mutsuzluktan sıyrıla mamaya, maddi sıkıntıya, sıhhatin kötüleşeceğine, korkulanın olmasına, değer düşmesine işarettir.

Rüyada Simit Almak; Rüyada simit almak hak edilen güç sahibi olmaya, eli açık adama, işte mertebeye ulaşılacağına, üne kavuşulacağına, hoşgörülü orta yaşlı yabancıya, emniyette yaşamaya, getirili yatırımlar yapacağına, vefakar arkadaşa, hayırlı işler gerçekleştireceğine, sevdikleriyle mutlu olmaya, mutlu yarınlara delalettir.

Rüyada Simitçi Görmek; Rüyada simitçi görmek para biriktirmeye, mal mülk sahibi olmaya veya münakaşa ve mücadeleye tabir edilir. Rüyada simitçi görmek ayrıca merhametli arkadaşa, hünerli bir insana, fakirlikten iyi duruma geçmeye, imrenilen bir ilişkiye, yüksek ticari kazançlara, eli açık tanıdığa, ettiği yeminini tutacağına, tez zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, maddi külfeti olan tanımadığı birinden kurtulmaya, karmaşadan uzak yaşayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Tugba sahin dedi ki:

    Merhaba rüyamda taze çıtır çıtır simit yiyordum

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Tuğba hanım rüyada simit yemek, düşkünlükten feraha çıkmaya, imrenilen bir birlikteliğe, sevince kavuşmaya, kazanılan mala, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, güzel uğraşlara gireceğine, sağlıklı yaşamaya, eli açık yöneticiye, hayallerin gerçekleşeceğine, paraya gelecek bolluğa, yüksek kısmete işaret eder.