Rüyada “ Sınav ” Görmek

Sınav
Rüyada sınav görmek rüya sahibinin başının sıkışmasına, zor durumda kalarak bir süre bu durumdan kurtulmaya çalışmasına delalet eder.

Rüyada Sınav GörmekRüyada sınav görmek rüya sahibinin başının sıkışmasına, zor durumda kalarak bir süre bu durumdan kurtulmaya çalışmasına delalet eder. Rüyayı gören kimse  girmiş olduğu bir işten dolayı sıkıntılı günler yaşayıp bunları aşmaya çalışmaktadır.

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek; Rüyada sınava girdiğini görmek rüyayı gören kimsenin bir işe yöneldiğini ve bu işten dolayı sıkıntılar yaşadığını ifade eder.Rüyayı gören kimse sıkıntılı günler yaşasa da bu işten  mutlaka hayırla kurtulacaktır. Başka bir deyişle sınav görmek okul öncesi öğrencilerin sınava girmeden önce yaşamış olduğu hey canın rüyaya binmesidir.

Rüyada Sınavda Başarısız Olduğunu Görmek; Rüyada sınavda başarısız olduğunu görmek hayal kırıklığı ve gözyaşı anlamına gelir.Kişi girmiş olduğu işlerde olumsuz sonuçlarla karşılaşmıştır.bu da kişide umutsuzluk ve gözyaşı olarak görülür. Başka bir değişle rüyada sınavda başarısız olduğunu görmenin rüya sahibinde tersine çıkacağına da işarettir

Rüyada Yazılı Sınava Girmek; Rüyada yazılı sınava girmek  Rüyayı  gören kişinin  önünde bembeyaz bir sayfa ve yaşanılmaya değer güzellikte bir hayat var olduğunu ifade eder.Rüya sahibi geçmişte yaşadığı hayatından vazgeçip kendine yepyeni bir sayfa açmış yaşanılmaya değer güzellikler katmıştır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.