Rüyada “ Siyah At ” Görmek

Siyah At
Rüyada siyah at görmek rüya sahibinin manevi bir kudret alacağına halk arasında sevilen sayılan kişi olacağına ve ilim ile ödüllendirileceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah At Görmek; Rüyada siyah at görmek rüya sahibinin manevi bir kudret alacağına halk arasında sevilen sayılan kişi olacağına ve ilim ile ödüllendirileceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Ata Binmek; Rüyada siyah ata bindiğini görmek rüya sahibinin Allahu teala tarafından verilen bir ilime ve maneviyata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Attan Düşmek; Rüyada siyah attan düştüğünü görmek hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin harama bulaşacağı ve maneviyatını takvasını kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah At Sevmek; Rüyada siyah at sevdiğini görmek yakın çevrenizdeki birinin sohbetinden feyiz alacağı ve bu sohbetten sonra manevi huzura kavuşacağına doğru yolu bulacağına işaret eder.

Rüyada Uçan Siyah At Görmek; Rüyada uçan siyah at görmek ve rüyada uçan siyah ata bindiğini görmek hidayete erdiğinizi ve hayırlı bir ilim ile çevrenizdeki kişilere yardım da bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada At Görmek; Rüyada at görmek rüya sahibinin hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rızkının artacağına arzu ettiği hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz At Görmek; Rüyada beyaz at görmek ömür boyu maddi ve manevi sıkıntı yaşamayacağımıza yorumlanır.Rüyada beyaz at görmek imamı nablusiye göre dini rüya yorumu için tıklayın…

Rüyada Attan Düşmek; Rüyada attan düştüğünü görmek eliniz de olan kısmetlerin izi kaybedeceğiniz yorumlanır.Bu rüyayı gören rüya sahibinin servetini yada malını kaybedeceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. aslı dedi ki:

    Rüyada siyah at gördüm gökyüzünde uçuyordu ve ben üstünden düştüm rüyamı yorumlarmısınız.Teşekkürler

    1. admin dedi ki:

      Rüyada siyah at görmek hayatınızda olacak değişikliklere yorumlanır.Çevrenizde sevgi saygı gören ve manevi br mertebenin yükselişi olarak yorumlanır.