Rüyada “ Siyah Boya ” Görmek

Siyah Boya
Rüyada siyah boya görmek, geçmişin karamsarlık ve kötü anılarından kurtularak yarınlara odaklanılması gerektiğini bildirir.

Rüyada siyah boya görmek, geçmişin karamsarlık ve kötü anılarından kurtularak yarınlara odaklanılması gerektiğini bildirir. Kişi için uyarı babında olan bu rüya, artık yaşamınızın şekillendirmenin  zamanın geldiğine delalet eder. Sıkıntılarınızı ve sorunlarınızın üzerine gidilmesi gerektiğine, boş vermişlik ve sorumluluklardan kaçınılmaması gerektiğine işaret eder. Bu dönemde bir çok badireler atlatacağınıza, fakat mücadele ve kararlılık içinde olduğunuz sürece geleceğinizin aydınlık olduğunu gösterir. Son şans ve imkanların varlığına yorumlanmış olan bu rüya, eldeki fırsatların kaçırılmamasına ve gereken itinanın gösterilmesi gerektiğine rivayet olunur. Bazen de kişinin içinde olduğu uhrevi sıkıntılarından tek başına kurtulamayacağına, gerekli destek ve yardım almasındaki faydaya yorulur. İçine kapanmak olarak da yorumlanmış olan bu rüya, kötü anıların sizi esir etmemesi gerektiği olarak da yorumlanır. Rüyada siyah boya görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Boya Görmek Nedir

Rüyada siyah boya görmek, hüzün ve göz yaşına işaret eden bu rüya, yaşanan sıkıntıların kişiyi karamsar bir ruh hali içinde bıraktığına işaret eder. Gören kişilerin bir an önce bu sorunlardan kurtulmak adına, üzerilerindeki ölü toprağını atmaları gerektiğini bildirir. Gördüğünüz bu rüya geçmişiniz için bugünden vazgeçilmemesi gerektiğine ve güzel bir gelecek adına uğraş vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Saç Boyası Görmek

Rüyada siyah saç boyası görmek, iş yaşamında gösterilen başarı sayesinde yüksek konumlar elde etmeye, disiplinli bir yaşamın tercih edilmesine işaret eder. Gören kişinin bazen emrinde çalışan kişileri karşı fazla otoriter davrandığına, bu durumu kişinin davranışları ile değiştirmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Evi Siyaha Boyamak

Rüyada evi siyaha boyamak, aşırı takıntı ve baskıcı biri olunduğunu gösterir. Yaşanılan bu durumun kişinin aile çevresinden kişiler ile arasını açacağına delalet eder.

Rüyada Yüzünde Siyah Boya Görmek

Rüyada yüzünde siyah boya görmek, hayatınızda son zamanlarda kalacağınız zor bir ana yorumlanır. İftira yada deyim yerinde ise isminize kara çalınacağına, haksız yere suçlanabileceğinizi bildirir. Aynı zamanda yakın ilişki içinde olan kişilere karşı daha temkinli ve dikkat içinde olunması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.