escort alanya

Rüyada “ Siyah Duman ” Görmek

Siyah Duman
Rüyada siyah duman görmek neye delalet eder. Rüyada siyah duman görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada siyah duman görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Siyah Duman Görmek, hayra yorumlanmayan siyah duman rüyası kişinini başına gelecek olan kötülüklere ve felaketlere tabir edilir. Rüyasında siyah duman gören kimse, büyük bir kötülükle karşı karşıya kalarak ailesini ve sevdiklerini kaybeder. Rüyada siyah duman görmek, aynı zaman da hane içinde çıkacak cenazeye, ayrılığa, uzak diyarlara göç etmeye tabir edilir. Rüyasında uzakta her hangi bir yerde siyah duman gören kimse, geçmişine geri dönerek huzur içinde süre gelen hayatını tekrar kötülüğe sürükler.

Rüyada Siyah Duman Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah duman görmek, siyah duman rüyası kişinin kaybedeceği mal varlığına, yanlış kurduğu dostluklarına, hayır olmayan işlerde yer almaya yorumlanır. Kişinin rüyasında siyah duman görmesi girdiği her işte başarısız olup rızkının her anlamda kesileceğine işaret eder. Rüyada siyah duman görmek, başka bir değişle uzun yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, rızk peşinde koşmaya ifade edilir. Siyah duman rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz hanede çıkacak cenaze şeklinde ifadeler etmişlerdir.

Rüyada Siyah Dumandan Kaçmak

Rüyada siyah dumandan kaçmak, rüyayı gören kimsenin çevresinde olup biten kötülükler karşısında önlemini alıp ailesini ve sevdiklerini bu kötülüklerden uzak eyleyeceğine yorumlanır. Rüyasında siyah dumandan kaçan kimse, maddi kazan kaybedeceği işlerden uzak durarak en ufak risklerden uzak durur. Rüyada siyah dumandan kaçmak, aynı zaman da kurtuluşa ermeye, çıkılan yolda helal kazançlara nail olmaya, maddi rahatlığa ermeye tabir edilir.

Rüyada Siyah Duman Yutmak

Rüyada siyah duman yutmak, rüyayı gören kişinin yapılan kötülükleri içine atarak ailesine ve sevdiklerine yansıtmadığına,  kendisine yönelik yapılan her türlü kötülükler karşısında duruşunu bozmayarak düşmanlarına karşı güç gösterisi yapacağına yorumlanır. Rüyasında siyah duman yuttuğunu gören kimse, fitne fesat kimselerin oyunlarına maruz kalarak istenmeyen bir çok suçlamalar karşısında insanların gözünde küçük duruma düşer.

Rüyada Gökyüzünde Siyah Duman Görmek

Rüyada gökyüzünde siyah duman görmek, karamsarlığa ve kötülüğe işaret olan bu rüya kişinin kendi dünyasında savaşarak insanlardan ve kötülüklerinden uzak duracağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayata yönelik umutlarını yok sayarak hayallerini hiç uğruna kaybederler. Rüyada gökyüzünde siyah duman görmek, aynı zaman da hayallerin arım kalmasına, başarısız süre gelen hayata, kaybedilen güzelliklere işaret edilir.

Rüyada Siyah Duman Görmenin Psikolojik Anlamı?

Rüyada siyah duman görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren siyah duman  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Siyah duman  görmek sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada siyah duman görmek, umutsuzluğa kapılmaya, başarısız olmaya, beklentilerin yarım kalmasına yorumlanır. Görülen siyah duman rüyası aynı zaman da yarım kalan işlere , kısmet kapılarının kapanmasına, beklenmeyen kötülüklere işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.