escort alanya

Rüyada “ Siyah Fare ” Görmek

Siyah Fare
Rüyada siyah fare görmek, rüya sahibinin hayatını boş uğraşlar peşinde geçiren ve bugün bulduğunu bugün yiyen bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada siyah fare görmek, rüya sahibinin hayatını boş uğraşlar peşinde geçiren ve bugün bulduğunu bugün yiyen bir insan olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevrelerinde ki insanlara karşı adeta bir sığıntı gibi yaşadığına delalet eder. Rüyada siyah fare görmek, kişinin doğru düzgün bir işi olmadığına insanların sırtından geçinen biri olduğuna tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin çevresinde bulunan insanları kullanarak bir yerlere gelme çabası içersinde olduğuna yorumlanır. Rüyada siyah fare görmek, kişinin bulunduğu ortamdaki kişilere huzursuzluk veren biri olmasına rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar şans ve talihlerinin kapalı olmasına yorumlanmıştır. Rüyada siyah fare görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Demek

Rüyada siyah fare görmek, kişinin çalışıp kazanmaktan ziyade insanların sırtından geçinme çabası içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu yaşantısını bırakıp kötü huy ve alışkanlıklarından vazgeçmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaşadıklarından dolayı eziklik ve suçluluk duygusuyla ruhsal sıkıntılar yaşamasına tabir edilmiştir.

Rüyada Siyah Fare Öldürmek

Rüyada siyah fare öldürmek, kişinin önceliklerinin kendisinden ziyade çevresindekiler olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakınlarına karşı göstermiş olduğu vefa ve iyi niyetin aynı karşılığını alamamasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hüsran ve gönül kırgınlığı yaşamak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Siyah Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada siyah fare öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin tutum ve davranışlarını kişiye göre yapması gerektiğine işaret eder. Kişinin zarar görmemesi için dost ve arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Siyah Fare Kovalamak

Rüyada siyah fare kovalamak, kişinin iş ve özel yaşamında dedikodusunu yapan biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bilmesine karşın bu kişiye karşı mecburiyetlerden dolayı ses çıkaramaması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Siyah Fare Yavrusu Isırması

Rüyada siyah fare yavrusu ısırması, rüya sahibinin büyük getirisi olacak bir işi elinden kaçırmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin ısrarla bu işin peşinde olmasına delalet eder.

Rüyada Siyah Fare Yavrusu Görmek

Rüyada siyah fare yavrusu görmek, kişinin eksik yanları olduğunu düşünmesi ve bunun ezikliğini yaşaması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Siyah Fare Yakalamak

Rüyada siyah fare yakalamak, kişinin işlerinin başına geçirmiş olduğu bir kişinin mal ve mülkünden çalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiye karşı tavizsiz olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.