Rüyada “ Siyah Gelinlik ” Görmek

Siyah Gelinlik
Rüyada siyah gelinlik görmek sıkıntı ve üzüntülerden sonra huzura muhabbete ereceğinizi evliliğe başlamadan önce bir takım zorluklar göreceğinize yalnız bu zorlukların geçici olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Gelinlik GörmekRüyada siyah gelinlik görmek sıkıntı ve üzüntülerden sonra huzura muhabbete ereceğinizi  evliliğe başlamadan önce bir takım zorluklar göreceğinize yalnız bu zorlukların geçici olacağına delalet eder. Rüyada görülen siyah gelinlik bir çok yorumcuların tabirlerinde olumsuz yorumlanmış olsa da dini rüya alimlerinin yaptığı yorumlarda sıkıntıdan sonra feraha dertten ve kederden sonra huzura ve muhabbete ulaşılacağına tabir etmiştir.                                                           

Rüyada Siyah Gelinlik Giydiğini Görmek;Rüyada siyah gelinlik giydiğini gören bekar kızların kısa bir vakit içerisinde kısmetlerinin açılacağı sorunlarla sıkıntılarla başlayan bir evlilik yapıp sonunda huzura kavuşacağına yorumlanır bu görülen rüya şerre değil hay ırada işarettir.

Rüyada Siyah Gelinlik Satın Almak;Rüyada siyah gelinlik satın almak  hayıra işarettir rüyayı gören kimsenin bol para ve berekete ulaşacağına işaret eder.Görülen bu rüya sıkıntılardan kurtulunacağına işaret eder.

Rüyada Eski Gelinlik Giydiğini Görmek; Rüyada eski gelinlik giydiğini görmek rüya sahibinin bekar ise hayırlı uzun ömürlü bir evlilik yapacağı ve hanesinde huzur ve muhabbetin daim olacağını sıkıntı dertten uzak olacağına delalet eder.Rüyada görülen eski gelinlik uzun bir yaşantının uzun bir birlikteliğin de işaretidir.Bu görülen rüya hayıra ve hakka işarettir. evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi ise hanesine gelecek hayırlı bir haber olarak bilinir. Bu rüya ile tüm sıkıntılarından kurtulup arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Görmek Dini Rüya Alimlerinin Açıklamaları İçin Bağlantıya Tıklayın

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.