Rüyada “ Siyah İncir ” Görmek

Siyah İncir
Rüyada siyah incir görmek neye delalet eder. Rüyada siyah incir görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada siyah incir görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek; rüyayı gören kimsenin manevi hayatta çektiği azaba ve pişmanlığa na yorumlanır. Kişi düşüncesiz davranışları ve sevdiklerini hiçe sayarak yaptığı bir işte pişmanlık duyacak büyük acı çekecektir. Yaptığı yanlış davranışlar kişinin sevdiklerinden ayrılmasına, yanlış insanlar la bir arada olmasına, ileriye dönük bir çok konuda hataya yer vermeye, şansızlığının ve kıymetsizliğinin her zaman süre gelmesine, kazandığı malının hayrını ve bereketini görememeye yorumlanır. Rüyada siyah incir görmek, aynı zaman da mal varlığına gelecek artışa, sosyal yaşamda tatmine, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, emniyette yaşamaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, elinden her iş gelen bir kişiye işarettir

Rüyada Siyah İncir Yemek

Rüyada siyah incir yediğini görmek; aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet edilir. İslami rüya alimlerine göre rüyada siyah incir yemek, kişinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Rüyasında siyah incir yediğini gören kişi, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek demektir.

Rüyada Siyah İncir Toplamak

Rüyada siyah incir topladığını görmek; bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüyada toplanan incirler farklı şekillerde dile getirilir. Olgunlaşmış siyah incir toplamak; helal rızka, bol kazanca, iş konusunda mertebeye ermeye işaret ederken, olgunlaşmamış incir toplamak ise  kişinin hastalanarak uzun sürecek bir sıkıntı yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Siyah İncir Ağacı Görmek

Rüyada siyah incir ağacı görmek; rüya sahibinin  dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur. Rüyada siyah incir ağacı görmek ya da diktiğini görmek, elinden her iş gelen bir insana, mal varlığına gelecek berekete, hayırlı uğraşlara, imrenilen bir mutluluğa, güvende hissetmeye, hak edilen kuvvete ulaşmaya, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, Salih evlada, gönül ilişkilerinde muvaffakıyete yorumlanır.

Rüyada Siyah İncir Satmak

Rüyada siyah incir sattığını görmek;  önemli güce ermeye, iyi kısmete, dingin kalacağına, emniyette olmaya, kazanca gelecek artışa, rahatlamaya, sevineceğine, üne kavuşmaya, verdiği sözüne sadık olacağına, dostlarla birlikte mutlu olmaya, iyi bir birlikteliğe işaret eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek;  rüya sahibinin iş hayatında çok yüksek mertebeleri hedeflediğine ve bunu elde edebilmek için sürekli proje geliştirme amacı içerisinde olduğuna, bu projelerin başarılı olması sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine ve aile hayatında çok mutlu günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada tatlı incir görmek; mutlu olmaya, sakin bir hayat süreceğine, hak edilen güce, sevinmeye, yüksek gelire, hayallerin gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, sevineceğine delalettir. Rüyada tatlı incir görmek ya da yemek, aynı zaman da hayallerin gerçekleşeceğine, bereketli günlere, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, ettiği yeminini yerine getireceğine, zorluk çekmeden elde edilen mülke, emniyette yaşamaya, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi değişimlere, maddi külfeti olan insandan uzak durulacağına

 Rüyada Yeşil İncir Görmek

Rüyada yeşil incir görmek; hayra yorulur. mutluluğa ermeye, alın teriyle elde edilen servete, paranın temiz olacağına,bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı havadise, faydalı uğraşlar yapacağına, işte makama gelineceğine, emniyetli yaşamaya, yüksek talihe işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aysel Gümüş dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler öncelikle geçmiş mubarek kurban bayramınız kutlu olsun. Hocam rüyamda köydeki evimizin bahçesinde siyah incir topluyorum. Her yediğim de içinde bal akıyordu Annem kızım siyah incirleri topla herhangi derde deva diyordu uzun zamandır çocuk hasreti çekiyoruz eşimle gördüğüm bu rüyanın bir işareti varmıdır. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Aysel hanım sizlerinde Kurban bayramı mübarek olsun rüyada siyah incir görmek ya da yemek, rüyayı gören kimsenin manevi hayatta çektiği azaba ve pişmanlığa na yorumlanır. Kişi düşüncesiz davranışları ve sevdiklerini hiçe sayarak yaptığı bir işte pişmanlık duyacak büyük acı çekecektir. Yaptığı yanlış davranışlar kişinin sevdiklerinden ayrılmasına, yanlış insanlar la bir arada olmasına, ileriye dönük bir çok konuda hataya yer vermeye, şansızlığının ve kıymetsizliğinin her zaman süre gelmesine, kazandığı malının hayrını ve bereketini görememeye yorumlanır.