Rüyada “ Siyah Kedi ” Görmek

Siyah Kedi
Rüyada siyah kedi görmek neye delalet eder. Rüyada siyah kedi görmek İslami anlamı nedir? Rüyada siyah kedi diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek; hane içinde yakın zaman da ciddi anlamda sorunların yaşanacağına bu sıkıntıların eş ve çocuklarla ayrılıkların yaşanmasına kadar sürüp gideceğine, hanesine girip çıkan insanlara dikkat edip attığınız her adımda ileriye dönük planlar yapmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada görülen siyah kedi sembol itibariyle uğursuzluğu, yaşayacağınız kötülükleri, hastalığın ve tatsız olayların hiç yok olmayışını işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman’a göre rüyada siyah kedi görmek,  hastalığa, pişmanlık duyacağınız hatalar işlemeye, ailenizle ayrı kalmaya, ksımet kapılarınızın kapanmasına, şerrin ve kötülüğün gölge gibi etrafınızda dolaşmasına yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Isırması Görmek

Rüyada siyah kedi ısırması görmek; beklenmeyen bir anda ve hiç olmadık bir sebepten ötürü çok zarara uğraşacağına ve uzun bir zaman boyunca bu zarardan kurtulmak için çaba harcanacağına alamettir. Rüyada siyah kedi ısırması görmek, aynı zaman da rüya sahibinin iş hayatında başarılarını çekemeyen, yüksek makamlara gelmesini istemeyen ona maddi ve manevi anlamda zarar vermeye çalışan kötü niyetli insanlara işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Saldırısı Görmek

Rüyada siyah kedi saldırısı görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sorunlardan dolayı başının stresten ve sıkıntıdan kurtulmayacağına, yaşayacağı olumsuz olaylardan dolayı sağlığının bozularak belli bir süre yapacağı işleri aksatacağına, çevresinden herkesten uzak sağlığı için savaşacağına yorumlanır. Rüyada görülen kedi saldırısı aynı zaman da düşmanlarınızı galip gelmeye, yaptığınız işlerde başarılı olmaya, elinize geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da yükselmeye işaret edilir.

Rüyada Siyah Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada siyah kedi ölüsü görmek; hayatınızda yeri ve önemi olmayan bir kişinin ya da eski unutmuş olduğunuz bir arkadaşınızın ölüm haberini alacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen ölmüş siyah kedi aynı zaman da düşmanlarınızın yok olarak, size zarar vermek isteyen kişilerin amellerine ulaşamamasına, hayatınızdaki ufak tefek sorunların yok olarak ileriye dönük sağlam adımlar atacağınıza,

Rüyada Siyah Kedi Öldürmek Görmek

Rüyada siyah kedi öldürdüğünü görmek; ünlü rüya alimlerimiz rüyada kedi öldürmeyi şöyle açıklamışlardır. İbn-i Şirin’e göre rüyada siyah kedi öldürmek; gerçek hayatınızda bir hırsızla karşılaşacağınıza elinizdeki mal varlıklarınızı ciddi anlamda kaybedeceğinize işaret ederken, rüya alimimiz  Seyyit Süleyman’a göre siyah kedi öldürmek, feraha kavuşacağınızın işaretidir der.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; rüya sahibinin iş hayatında kıskanılacak derecede başarılı olan bir kimseyle kısa süreli fikir uyuşmazlığına düşüp küçük çaplı sorunlar yaşayacağına, yakın bir aile dostunun kıskançlıkları yüzünden ailesiyle olan bağlantılarının kopup hane içinde ayrılıklara sebep olacağına insanlara karşı temkinli davranması gerektiğine işaret eder. Eğer kişi rüyasında bir kedinin, o evden bir şey alıp, çıktığını görürse, hırsız o evden bir şey götürür. Çeşitli yorumlara göre; rüyada görülen kedi eş için cefayı, evladı, düşmanlığı, hırsızlığı, zinayı, vefasızlığı, kovuculuk yapmayı, göz ve yaşa işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada siyah kedi  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren siyah kedi  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Siyah kedi  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada siyah kedi görmek,  haksız yollarla kazanç elde etmeye, doğruluktan şaşmaya, şeytana, hastalığa delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Serhat Kor dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda siyah yavru kedi besliyordum evimde kedinin kanlar içinde kafasının kopuk olduğunu gördüm birde hocam yıldıznamme sayfasından yorum yapamıyorum bilgilerini versem bakarmısınız doğum yilim 1958 anne adım fahriye baba adım tarık kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Serhat bey hoş geldiniz rüyada yavru siyah kedi beslemek, hane içinde yakın zaman da ciddi anlamda sorunların yaşanacağına bu sıkıntıların eş ve çocuklarla ayrılıkların yaşanmasına kadar sürüp gideceğine, kediyi ölü olarak görmek, düşmanlarınızın yok olarak, size zarar vermek isteyen kişilerin amellerine ulaşamamasına, hayatınızdaki ufak tefek sorunların yok olarak ileriye dönük sağlam adımlar atacağınıza yorumlanır. Yldıznameniz için ayrı yorum yapılacaktır. Serhat bey

  2. admin dedi ki:

   Merhaba, Hayat ve Maişeti:
   Küçüklükleri rahat ve refah içinde geçer. Orta yaşlarında zahmet ve meşakkat çekerler. İleri yaşları yine rahat ve bolluk içinde geçer.
   Mal ve Ticareti:
   Bu erkeklerin para kazanmaları için çok çalışmalarına lüzum yoktur. Çünkü miras yemek veya define bulmak ihtimali vardır. Diğer işlerinde de akıllarını kullanacak olurlarsa alınları terlemeden para kazanabilirler. Rızkları boldur. İşlerinde hayra nail olurlar. Hayatları boyunca geçim sıkıntısı çekmeden yaşarlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında sık sık hasta olurlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hasta olurlar fakat Billahi Teala kurtulurlar. Kuşpalazı, bademcik iltihabı ve gırtlak hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Ayrıca, baş ağrısı, bel ağrısı, kulunç ve kalp hastalıklarına yakalanmalarından da korkulur.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 2. schön dedi ki:

  merhaba hocam ben rüyamda büyük siyah bir kedinin kuş diye hatırladığım fakat tam kuşa benzemeyen bir canlı tarafından ısırılıp öldüğünü gördüm bunun açıklamasını yapar mısınız

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Rüyanız hayırlı olsun
   Rüyada siyah kedi görmek; hane içinde yakın zaman da ciddi anlamda sorunların yaşanacağına bu sıkıntıların eş ve çocuklarla ayrılıkların yaşanmasına kadar sürüp gideceğine, hanesine girip çıkan insanlara dikkat edip attığınız her adımda ileriye dönük planlar yapmanız gerektiğine yorumlanır.
   Fakat görmüş olduğunuz rüyada siyah kedinin yırtıcı bir hayvan tarafından öldürülmüş olması rüyanızın bozulduğuna ve yaşanacak olan sıkıntıların bertaraf edileceğine tabir edilir. Mutlu ve huzurlu günler dileriz.

 3. fatıma dedi ki:

  hayırlı geceler
  rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim
  abim evlenmeyi düşünüyor,hayırlı olur mu olmaz mı diye istihare yapmamı istedi,yaptım.
  rüyamda kız kardeşimle birlikte bi odadayız,bikaç çocuk ve bikaç tane kedi var..kediler 2 3 tanesi sarı renkli 1 tanesi siyah ve ağzı bir karış açık ve hiç kapatmıyor,2 tane üstte biri sada biri solda,2 tanede altta 4 tane sivri dişi var…odanın içinde sürekli geziyor dört dönüyor..çocuklar korkup bağrışarak kaçışıyor,sonra bu siyah kedi birinin elini yada ayağını ağzına almış,çocuklar ısırdı diye bağrışıyo..kimi ısırdı diyorum birisi kardeşimi ısırdığını söylüyor,başka bi çocukta onu değil başkasını ısrdı diyor..
  lütfen acil cevap yazar mısınız
  teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatıma Hanım rüyanız hayırlı olsun rüyanızın yorumu
   Rüyada siyah kedi ısırması görmek; beklenmeyen bir anda ve hiç olmadık bir sebepten ötürü çok zarara uğraşacağına ve uzun bir zaman boyunca bu zarardan kurtulmak için çaba harcanacağına alamettir. Rüyada siyah kedi ısırması görmek, aynı zaman da rüya sahibinin iş hayatında başarılarını çekemeyen, yüksek makamlara gelmesini istemeyen ona maddi ve manevi anlamda zarar vermeye çalışan kötü niyetli insanlara işaret eder.
   Rüyada sarı kedi görmek; rüya sahibini iş hayatında ayağını kaydırarak onun yerine geçmeye çalışan bu dünyada sadece hırsları çıkarları uğruna yaşayan insanları kırmaktan çekinmeyen günahı sevabın ne olduğunu bilmeyen insanlardan ciddi anlamda zarar göreceğine işaret eder. Yapmış olduğunuz istiharede bütün alametler olumsuz bir ön yargıda birleşmiş olsa dahi gerçeği yalnız Allah’u Teala bilir. Böyle evlilikle ilgili konularda tekrar istihare yapmanızda fayda görülmektedir. Allah Yar Ve Yardımcınız olsun.
   İyi Günler Dileriz…

 4. zeynep dedi ki:

  iyi geceler
  rüyamda biraz uzunca , geniş ve bol kar yağmış bir yoldaydım, birkaç insan vardı ve simsiyah bir kedi bana doğru koşuyordu,kedinin yüzü gözleri yoktu ,korktum ve ona tekme attım yolun öbür ucundan aşağı düştü,sonra üzüldüm kedi ölmüştür yada bacağı filan kırılmıştır diye ama baktım kedi tekrar ordan çıktı ve bana doğru gene koşmaya başladı ben tekrar tekme attım tekrar yolun öbür ucundan düştü ama tekrar koşarak bana doğru geldi,sonra ben kendimi başka bir yerde uzak akrabaların toplandığı bir yerde buldum,bi akraba bana niye kimseyle görüşmüyorsunuz dedi, bende ona, biz iki yüzlü insanlarla görüşmüyoruz dedim..bu rüya hayır mı şer mi anlamı nedir?

 5. zeynep dedi ki:

  hocam ,erkek kardeşim rüyasında yaralı bir güvercini iyileştirdiğini ve o güvercinin genç bir kıza dönüştüğünü görmüş..kardeşim bekar..bu rüyanın anlamı nedir..hayırlı geceler