Rüyada “ Siyah Köpek ” Görmek

Siyah Köpek
Rüyada siyah köpek görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin çevresinde olup kişiye karşı düşmanca tavırlar sergileyen yabanı kimselere işaret eder.

Rüyada siyah köpek görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin çevresinde olup kişiye karşı düşmanca tavırlar sergileyen yabanı kimselere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin münasebetleri olmadığı halde kişiye hasetlik yapan insanların varlığına delalet eder. Rüyada siyah köpek görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, girişilen işlerde engelemelerle karşılaşmaya, tanınmayan kişiler tarafından dümanlık görmeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaptığı hatalar ile sıkıntıya düşmesine ve kendi kendini zor durumda bırakamasına rivayet edilmiştir. Rüyada siyah köpek görmek, art niyetli insanların varlığına, akrabadan zarar görmeye yorulur. Aynı zamanda kişinin yanlış olduğunu bildiği bir konuda bilinçli olarak onay vermesine yorumlanır. Rüyada siyah köpek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Köpek Görmek Nedir

Rüyada siyah köpek görmek, rüya sahibinin atlatacağı zorlu bir döneme işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında kısa sürelide olsa sorunlarla karşılaşacağına fakat kısa süreli bir bekleyişin ardından gelecek rahatlamaya delalet eder. Görülen bu rüya bazende gönül kırgınlığı yaşamaya, istenmeyen söz duymaya ve ruhi sıkıntılara tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaşamımda iniş çıkışlar yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Siyah Köpek Görüp Korkmak

Rüyada siyah köpek görüp korkmak, rüya sahibinin iş veya özel yaşamı ile bazı korkularından emin olamadığına, kendine olan güvende sarsılma yaşamaya işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Rüyada siyah köpek saldırması, kişinin ticari yaşamında sert ve dişli rakipleri bulunmasına işaret eder. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde olup çevresindeki oluşumlara dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kahverengi Köpek Görmek

Rüyada kahverengi köpek görmek, kişinin maneviyatına tabir edilen bu rüya dini vecibelere bağlı olmaya delalet eder. Fakat bu aralar kişinin giderek maneviyattan uzaklaştığına bu durumu toparlaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah köpek yavrusu görmek, kişiyi üzüp sıkıntı içersine sokan problemlerin son bulmasına, tek tek bu sorunları atlatıp rahata ermeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Siyah Köpek Kovalaması

Rüyada siyah köpek kovalaması, rüya sahibinin hırslı ve çalışkan biri olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirip rahata ermesine tabir olunur.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada siyah köpek sürüsü görmek, rüya sahibinin her konuda önüne engel olmaya çalışan art niyetli kişilere tabir edilmiştir. Kişinin bu kişilerin varlığına varıp önlem alarak onlara karşı üstün gelmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Siyah Köpekten Kaçmak

Rüyada siyah köpekten kaçmak, kişinin içinde taşımaktan yorulduğu ve kaldıramadığı sırlara işaret eder. Aynı zamanda bu rüya bazı yorumculara göre başa gelecek beladan son anda kurtulmaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.