escort alanya

Rüyada “ Siyah Saç ” Görmek

Siyah Saç
Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamında aşırı duygusal davranmasına, yerli yersiz çok üzülüp aşırı sevinmesine işaret eder.

Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamında aşırı duygusal davranmasına, yerli yersiz çok üzülüp aşırı sevinmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sevdiği kişiye karşı aşırı baskıcı ve kıskanç tavırlar içersinde olmasına delalet eder. Rüyada siyah saç görmek, kişinin yaptıkları ile hem kendisini hem yakın çevresini bunaltıp, daraltmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin duygusal olarak içinde fırtınalar kopmasına, kendisini gereğinden fazla yıpratmasına, ağlayıp gözyaşı dökmesine rivayet edilmiştir. Rüyada siyah saç görmek, bazı yorumculara göre ise kişinin iyi huylu, asil ve şeref sahibi biri ile evlilik yolunda ilerlemesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin nutluk gözyaşı dökecekleri hayırlı bir havadis alacaklarına yorumlanmıştır. Rüyada siyah saç görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Saç Görmek Nedir

Rüyada siyah saç görmek, kişinin adeta günlük yaşamda tamamen duygusal yaşamasına, olaylar karşısın da aşırı ve gereksiz tepkiler vermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aşırı duysal bir yapıya sahip olmalarına, çabuk sinirlenip çabuk neşelendiklerine yorulur. Görülen bu rüya kişinin tutarsız davranışlar sergilemesine, yaptıkları ile en yakınındakileri bile kendisinden uzaklaştırmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Siyah Kıl Görmek

Rüyada siyah kıl görmek, kişinin kısa süreli olarak maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu dönemde sabırlı davranmaları gerektiğine yorulur.

Rüyada Siyah Saç Sakal Görmek

Rüyada siyah saç sakal görmek, rüya sahibinin kendisine özen gösteren biri olmasına, yaşına rağmen dinç olmasına, genç görünmesine yorulur.

Rüyada Siyah Saç Kesmek

Rüyada siyah saç kesmek, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan kaynaklı, hatalarından ders almasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin bozulan işlerini bir bir düzelteceğine yorulur.

Rüyada Siyah Saç Taramak

Rüyada siyah saç taramak, kişinin uzun süredir görmediği birinden hayırlı bir haber almasına, neşe ve sevinç içersinde olmasına yorulur.

Rüyada Siyah Saç Boyamak

Rüyada siyah saç boyamak, kişinin iç dünyasında fırtınalar kopmasına, ruhi ve fiziki olarak sıkılıp bunaldığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları durumdan bir an önce çıkma isteği içersinde olmalarına yorulur.

Rüyada Siyah Saç Teli Görmek

Rüyada siyah saç teli görmek, rüya sahibinin üzülüp, dertleneceği bazı gelişmelerin olmasına, kişiyi üzen bir takım olayların varlığına yorulur.

Rüyada Siyah Saç Dökülmesi

Rüyada siyah saç dökülmesi, kişinin yaşadığı sorunların son bulmasına, günden güne herşeyin güzelleşmesine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.