escort alanya

Rüyada “ Siyah Tavuk ” Görmek

Siyah Tavuk
Rüyada siyah tavuk görmek, rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya olmayan bu rüya kişinin işlerinin bozulmasına, maddi kayıplar yaşamaya rivayet edilmiştir.

Rüyada siyah tavuk görmek, rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya olmayan bu rüya kişinin işlerinin bozulmasına, maddi kayıplar yaşamaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bir anda sorunlarla boğuşacağına zor bir dönemden geçmeye işaret eder. Rüyada siyah tavuk görmek, kişinin borçlanmasına, parasal sıkıntılar yaşayıp huzurunun kaçmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin ekonomk sıkıntılarının aile yaşamınıda olumsuz etkilemesine delalet eder. Rüyada siyah tavuk görmek, kişinin bozuan moralinin hane içersinede yansımasına, eşr arasında kavga ve kırgınlıklar yaşanmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüya ortak iş yapan kimselerin arkasından işler çevirildiği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada siyah tavuk görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek Nedir

Rüyada siyah tavuk görmek, kişinin malı ve mülküne haset eden, gözü olan kimselerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı gönlerin mali olarak büyük yükler altına gireceğine işlerin içinden çıkılmaz bir hal almasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kazancına göz koyan ve hırsızlık yapan birinin varlığı olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sabır içersinde olup yılmadan devam etmeleri gerektiğine yorulur.

Rüyada Siyah Tavuk Kesmek

Rüyada siyah tavuk kesmek, rüya sahibinin iş yaşamındaki maddi kayıplarını önlemek adına bir dizi önlemler alacağına işaret eder. Kişinin bu yolda karalı olmasına hata buna engel olmak isteyen tanıdıklarını dahi kendinden uzaklaşırmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin uğraşlarının karşılığını alacağına işlerini tekrar tarlayacağına yorulur.

Rüyada Siyah Tavuk Yemek

Rüyada siyah tavuk yemek, kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kazanılan helal kazanca, kişinin alın teriyle kazandıkları ile mutlu ve huzurlu olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin zamanla imkanlarının genişleyeceğine, kişinin kazanımlarını ailesine harcamaktan çekinmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kara Tavuk Yakalamak

Rüyada kara tavuk yakalamak, kişinin arksında iş çeviren zarar görmesini isteyen kişilerin oyunlarını boşa çıkaracağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin attıkları akıllıca adımları sayesinde düşmanlarına karşı her zaman bir adım önde olmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda kişinin güç ve kudret sahibi olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.