Rüyada “ Siyah Üzüm ” Görmek

Siyah Üzüm
Rüyada üzüm görmek Üzüm ağız tadına, bol kazanca, büyük variyete işaret eder. Üzüm bolluk ve bereketin yanı sıra alın teri ile kazanılmış mal ve rızk anlamına da gelmektedir.

Rüyada Üzüm Görmek; Rüyada üzüm görmek Üzüm ağız tadına, bol kazanca, büyük variyete işaret eder. Üzüm bolluk ve bereketin yanı sıra alın teri ile kazanılmış mal ve rızk anlamına da gelmektedir.Rüyada üzüm görmek dini rüya yorumu için tıklayın…

Rüyada Siyah Üzüm Görmek; Rüyada siyah üzüm yediğini görmek sıhhatli olmaya, mutluluğa, başarıya ve güzel bir ömür geçirmeye delalet eder. Hayra işarettir. Maddi anlamda bol kazancı ve bereketi doğurur.

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek; Rüyada beyaz üzüm yediğini görmek mutluluğa, büyük güç sahibi olmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, alın teriyle elde edilen servete, sağlığa huzura işarettir.

Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek; Rüyada kırmızı üzüm yediğini görmek eli açık kimseye, gelirin hayırlı olmasına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, güler yüzlü genç yabancıya, iş yerinde terfiye işarettir.

Rüyada Çavuş Üzümü Görmek; Rüyada çavuş üzümü yediğini görmek mal ve mülke dünya malına işarettir. Rüyasında çavuş üzümü yediğini gören rüya sahibi büyük güçlüklerle de olsa çok çalışarak mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Üzüm Suyu Görmek; Rüyada üzüm suyu içtiğini görmek ilme, rızka hayır ve menfaate, nimete sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Rüyada üzüm suyu görmek ya da üzüm suyu içmek güzel ve uzun hayata delalettir.

Rüyada Üzüm Salkımı Görmek; Rüyada üzüm salkımı görmek görülen üzümün rengine göre yorumlanır. Rüyada mor salkım üzüm görmek hayırlı bir fırsattan yararlanarak toplumun ilgisini çekmeye işarettir.  Mor salkım işte üstünlük ve başarıya işarettir. Rüyada salkım görmek tatlı duygular, temiz aşk olarak yorumlanır.

Rüyada Üzüm YıkamakRüyada üzüm yıkadığını görmek rüyayı gören kişinin dertlerinden kurtulacağı anlamına gelir. Yaşamın güzelliklerinin farkına varmaya, rahatlamaya, sakinleşmeye, gerginlikten kurtulmaya ve huzur bulmaya yorulur.

Rüyada Üzüm Yemek; Rüyada üzüm yediğini görmek rüya sahibinin, işinin kadrini ve kıymetini bilmesi sayesinde çok iyi ve hayırlı kazançlar elde ettiğine, iş yerinde ve evinde her zaman bolluk görüldüğüne ve çok iyi bir insan olarak yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine yorulur.

Rüyada Üzüm Dağıtmak; Rüyada üzüm dağıttığını görmek mutluluğu bulmaya, kolay elde edilen servete, memuriyette makama gelineceğine, iyi talihe, faydalı işler ile meşgul olacağına, refaha kavuşmaya, üne sahip olunacağına, iyi uğraşlara gireceğine, kazançlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada Üzüm Sirkesi Görmek; Rüyada üzüm sirkesi görmek mutluluğa kavuşmaya, samimi genç kimseye, helal nimete, hüner sahibi bir insana, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, paranın hayırlı olmasına, devlette makama gelineceğine işarettir.

Rüyada Üzüm Asması Görmek; Rüyada üzüm asması görmek aile büyüklerinin önayak olması sayesinde rakiplerin yenileceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, askıda kalan işlerin nihayete erdirileceğine ve verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine rivayet edilir.

Rüyada Dalında Üzüm Yemek; Rüyada dalında üzüm yediğini görmek  iş hayatında çok mutlu olunacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağı na ve hayırlı bir evlada sahip olunacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.