Rüyada “ Siyah Yılan Isırması ” Görmek

Siyah Yılan Isırması
Rüyada siyah yılan ısırması, gördüğünüz rüya etrafınızda çok tehlikeli bir düşmanınız olduğunu gösterir. Rüyada siyah yılan görmek
Etiketler:

Rüyada siyah yılan ısırması, gördüğünüz rüya etrafınızda çok tehlikeli bir düşmanınız olduğunu gösterir. Bu sizin bulunduğunuz duruma göre değişir ve size gerçekten sıkıntı veren biridir. Gönül bağlamı olarak arada olan bir üçüncü kişiyi işaret eder. Bunun sizin ilişkinizi derinden yaraladığı manasındadır. Sizin çıkmazda olduğunuz bir duruma alamettir. Rüyada siyah yılan ısırması, çok zorlanacağınız dişli birini gösterir. Bundan dolayı verdiğiniz gayreti hiç bırakmamanız gerektiğine yorum yapılır. Bu durumda Allaha sığınmanız gerektiğine Allahtan yardım dilemenize ifade edilir. Çaba ve dua sayesinde muvaffak olacağınız görülür. Yılan sizi ısırıyorsa sizin evinize fitne sokmuş demektir. Bu durumun biraz daha uzun süreceğine işarettir. Isırmaya çok yakın ve ısırmadan kurtuluyorsanız, size zarar vermek için hazırlanmış konuma geçmiştir. Genellikle üzüntü ve kederin yaşanacağını gösterir. Yaşanacak olan karmaşık durumların olduğuna delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, sinsi fitne bir kadını işaret eder. Genel olarak ise kişinin çevresinde onu çekemeyen insanların olduğunu ifade eder. Bundan dolayı bu rüyayı gören kişi kazalardan nazardan gözden kurtulmak için sadaka vermesi gerektiği anlamında yorumlanır. Rüyada siyah yılan görmek, alimlere göre mutlu olduğunuz bir zamanda zamanını bekleyen bir düşmanın o mutluluğa nifak sokmasıdır. Sizin hayatınızda kötü durumlar olması için sürekli fırsat kollayan birine delalettir. Aynı zamanda siyah görmek, asillik manasına gelir. Gördüğünüz rüyanın durumuna göre değişir. Bir yerde saltanat kurmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Siyah Yılan Sokması

Rüyada siyah yılan sokması, dini rüya tabircilerine bu tarz bir rüya görülmesi kişinin yakın zamanda yüksek mertebe elde etmesidir. Bulunduğu kötü durumdan çıkması yoluna dönmesi anlamında yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada siyah yılan öldürmek, düşmanını bertaraf etmesidir. Kişinin uzun zamandır uğraş verdiği bir durumu sonunda kazanmasıdır ve güzel günlerin çok yakın zamanda geleceğinin haberini verir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.