Rüyada “ Siyah Zeytin ” Görmek

Siyah Zeytin
Rüyada siyah zeytin görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin yemek orta direk bir bütçeye, yeşil zeytin yemek bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada siyah  zeytin görmek;  orta direk bir bütçeye işaret ederken siyah zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük bir dönüm noktasına girip şansının ve kısmetinin açılacağına, konforlu modern bir hayat süreceğine , sağlık ve şans kapılarının her zaman açık olacağına yorumlanır. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir

Rüyada Siyah Zeytin Yemek

Rüyada siyah zeytin yediğini görmek; rüyayı gören kimsenin hayatı için önemli bir karar alıp hayatını ona göre yönlendireceğine, ailesinden gördüğü büyük destek sayesinde olumlu kararlar alıp yaptığı işlerde mantıklı hareketler edeceğine, büyük kazanç getiren işlere girip ailesini bir ömür bolluk içinde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Satın Almak

Rüyada siyah zeytin satın almak; mal mülk sahibi toprak ağası bir kişiye işaret eder. Rüyayı gören kimsenin parasal külfeti bulunmayan, maddi anlamda hiç sıkıntı çekmemiş, hayatının her noktasını eğlenceli hareketli geçirmiş, servet sahibi kimselere yorumlanır.

Rüyada Siyah Zeytin İkram Etmek

Rüyada siyah zeytin ikram etmek; rüya sahibinin hayır yapmaya düşkün, ihtiyaç sahibi kimselere yardım eden, kazancının büyük bölümünü yatırım amaçlı kullanan, hayatını ibadete adayıp maneviyata düşkün makbul kimselere yorumlanır. Rüyada siyah zeytin ikram ettiğini görmek başka bir değişle mirasa konmaya, devlet makamında bir yere sahip olmaya, eline büyük fırsat geçmeye  işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek; rüya sahibinin şansının dönüp, kısmetinin açılacağına, karşısına çıkan engelleri tek tek aşıp huzura kavuşacağına, kötü şansını geride bırakıp talihinin ve şansının döneceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Zeytin Toplamak

Rüyada siyah zeytin topladığını görmek; çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada siyah zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek; zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.Rüyada zeytin görmek, bir çok şekilde tabir olunur; sari zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder. Bir yerde yığılı ve küme halinde zeytin görmek ibadete delalet eder. Abdülgani Nablusi’ye göre; ekmekle zeytin yediğini gören bir menfaate erişir.

Rüyada Siyah Zeytin Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada siyah zeytin görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren siyah zeytin  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Siyah zeytin sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada siyah zeytin görmek; orta direk bir bütçeye işaret ederken siyah zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. cenk erdoğan dedi ki:

  merhaba rüyamda siyah zeytin tuzluyor dum annem kapalı bir kapta saklayarak mutfağa koydu bana donerek oglum bu bizim rizkimiz dedi sotenize ilk defa giriyorum yardimci olrsaniz sevinirim kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Cenk bey rüyada siyah zeytin görmek, orta direk bir bütçeye işaret ederken siyah zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük bir dönüm noktasına girip şansının ve kısmetinin açılacağına, konforlu modern bir hayat süreceğine , sağlık ve şans kapılarının her zaman açık olacağına yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Cenk bey rüyada siyah zeytin görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük bir dönüm noktasına girip şansının ve kısmetinin açılacağına, konforlu modern bir hayat süreceğine , sağlık ve şans kapılarının her zaman açık olacağına yorumlanır. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir.